poster

Mr. Nice

 • Velká Británie

  Mr. Nice

 • Slovensko

  Mr. Nice

Komedie / Drama

Velká Británie, 2010, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radiq
  ****

  Je to fakt hodně podobny Kokainu s Deppem, ale tohle je mnohem větši sranda. Taky je to každymu tady bližší tím, že tráva je mnohem oblíbenější než koks. No a pokud vás po chvilce sledování filmu napadne si zahulit, tak je to film pro vás. Rhys Ifans a hlavně David Thewlis perlí (hlášky, finty, situace) a vsaďte se, že minimálně 1 záběr vám v hlavě zůstane (kdo viděl, ví, o čem mluvim, chchch). Ale ve skutečnosti je tam toho mnohem víc, co stojí za to. No a u závěrečnejch titulků mám takovej dojem, že hraje pisnička, kterou my známe od Pavla Bobka jako "Poď stoupat jak dým"... jsem nevěděl, že Bobek je takovej hulič...(6.7.2011)

 • rastlinka
  ***

  Rozhodne je to pozerateľný film, miestami dokonca veľmi zábavný, ale mne tam chýbalo čosi, čo by filmu dávalo šťavu. Hlavný predstaviteľ musel byť v danej dobe poriadny borec a asi ho netrápilo, čo si ňom ľudia myslia, no mám pocit, že filmári nám tu tohto filozofa predsatvili ešte obyčajnejšieho než v skutočnosti bol.(15.11.2011)

 • eraserhead666
  ****

  "Pojď stoupat jak dým..." Ifans v pro mě trochu nezvyklé roli. Ale i navzdory stopáži na hraně zajímavé, bez nudných pasáží a se zajímavým obsazením (opět výborná Sevigny, škoda že tak krátce Pataky, neskutečně trhlý Thewlis).(15.8.2016)

 • mmmxzzz
  ****

  Takovou chuť si zakouřit jsem už dlouho neměl.(29.5.2011)

 • maseer2
  ***

  škoda, že nebyl celý snímek tak svižný jako jeho druhá polovina.. s odstupem mi v hlavě zůstane asi jen pár opravdu vtipných či dojemných momentů.. trochu lepší průměr - 3*(20.4.2011)

 • - V roce 1996 vydal Marks svou autobiografii nazvanou „Mr. Nice“, která zůstává mezinárodním bestsellerem v oblasti literatury faktu v několika jazykových verzích. Ve vztahu ke knize Marks říká: „Skrze bezpočet rozhovorů s médii a několik veřejných čtení knihy mi bylo jasné, že hlavním důvodem, proč tolik adolescentů a vysokoškolských studentů čte a hltá knihu Mr. Nice, byla jejich frustrace zákonem zakazujícím užívání konopí a obchodování s ním. Do té doby jsem neměl představu, v jaké neuvěřitelné míře dnešní mladí lidé užívají konopí.“ (Kroup4)

 • - Natáčení probíhalo ve španělském Benidormu. (Terva)

 • - Marks byl nejhledanějším mužem Británie. V nejtěžším vězěnském zařízení Ameriky pak strávil 7 let. (Taninaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace