Píše se rok 1960. Skandál s podplácením rádií šokuje hudební svět. Filmovým fanouškům je představena slavná "čichovize". Je přijata americká vlajka s 50 hvězdami. V G.I. blues představuje Elvis v podstatě sám sebe – zpívajícího vojáka, toho času v Západním Německu. Až skončí službu, chce si otevřít noční kub, a přijme sázku, aby získal potřebné peníze. Musí obměkčit ledové srdce ovdovělé tanečnice (Juliet Prowse). Když ale přijde opravdová láska, všechny sázky jdou stranou... (oficiální text distributora)

Trailer

Courtemanche

V 80. letech jsem viděl asi tak 4 filmy s Elvisem. Já poslouchám jiný žánr, jeho jsem moc v lásce nikdy neměl, ale vzpomínám si že tento film byl v pohodě. 3/5 ()

jurasino

Skvělý film z prostředí Elvisovy služby v Západním Německu někde u Frankfortu :). Docela legrace, patří to mezi ty lepší snímky, dobré písničky, zajimavé prostředí.. ()

• Málo se ví, že Elvis Presley byl také nositelem černého pásu v karate a velkým fanouškem tohoto sportu. V tomto filmu o tom lze najít zajímavý důkaz. Jeho zarudlá a oteklá pravá ruka údajně pochází z toho, jak při natáčení předváděl přeražení dřevěných desek a zranil se. [Zdroj: Legenda jménem Elvis Aaron Presley] (Cimr)