Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

peiton

Záruka skvelej zábavy... :) Táto relácia je o improvizácii a o hereckom majstrovstve zahrať čokoľvek a kohokoľvek.Ja sa bavím vždy.Sú to naši super herci,aj ked úprimne si myslím,že scénky,ktoré predvádzajú majú vopred nahrané a preštudované (ved nedá sa byť pohotový a vtipný zároveň),ale my im to odpustíme.Ved bavia celé Slovensko.Zaslúžili by si preraziť aj v iných štátoch ako len u našich bratov čechov.Je to originálny formát s našej domácej produkcie,ktorý sa môže divákovi servírovať v rôznom štýle a v rôznom šate v závislosti na danom období.Go Partička Go ! ()

Smok

Improvizačné posedenie so spoluprácou divákou, ktoré už od mája 2009 s úspechom uvádza Štúdio L+S sa teraz rozhodla zobrať pod svoje krídla aj Markíza. Či taký úspech ako Partička má naživo bude mať aj z obrazovky neviem, ale po prvom dieli mám celkom dobrý pocit. Samozrejme divák musí prísť na chuť tomuto atypickému formátu. V každom prípade je to niečo nové na obrazovke. ()

Pilgrimka

V porovnání s naší českou Partičkou je to jako nebe a dudy. Samozřejmě s dřívějšimi legendárními baviči jako byl Menšík, Holzman, Kaiser a další to nemá nic společného. Hodnotím to pouze podle téhle doby a co nám teď co se týče humoru nabízí. Nicméně týká se to jenom Česka a Slovenska, protože kdybych měla jít za hranice, tak třeba vedle takových Whose line to ani neleželo. ()

nikoletkaa

Kdysi jsem byla u tety na Slovensku, náhodou jsem zapnula televizi, náhodou tam dávali zrovna Star Dance a náhodou po oné taneční soutěži tam skočila právě Partička. Musím říct, že takhle jsem se u televizního pořadu snad ještě nebavila! Už ani nevím, jak se ti tři hrdinové jmenovali. Já jen vím, že byli naprosto skvělí, úžasní a perfektně sehraní. Bohužel u nás Markízu nechytneme, a tudíž zůstalo jen u toho jednoho dílu, ale z hlavy se mi nevykouřil ani po takové době. A to už něco znamená! :) ()

Arsenal83

Niektoré scénky sú pravda trápne, ale zas treba prihliaduť na fakt, že nie vždy sa podarí zaimprovizovať a ešte k tomu vtipne. Dangl mohol tiež niekedy zaujímavejšie témy vybrať. Ale inak skvelá zábava, najlepší bol samozrejme rodený komik Lukáš Latinák, je to v podstate jeho show. Naopak protežovanie Polnišovej bolo zbytočné. Kemka je tupec a preto sa výborne hodí do tohto typu relácie. Jakab má tiež ten správny výraz tupca. Pozriem si to vždy len tak pre zábavu, časti máte aj na youtube. Najobľúnebejšia hra: Správne-Nesprávne a Nálady. ()

• V roce 2018 Daniel Dang natočil ve své vlastní produkci další díl této relace, ve snaze ho nabídnout televizím stanicím pro opětovné vysílání relace. (fabecc1222)
  • Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)
  • Každý diel bol zároveň hraný pred divákmi v publiku. (PATWIST)