Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

jondoe

Ani si nepamatam kedy som sa naposledy tak zasmial. Vsetci zucastneny su perfetny improvizatory a myslim, ze na slovensku mozme byt hrdy akych hercou mame. Len je velka skoda, ze svoje umenie musia predvadzat v takychto, kratkych relaciach. Mame vynikajucych hercov a je velka skoda, ze sa na slovensku netoci viac filmov, pretoze material na to urcite mame. ()

R4D0

Na Slovenské,pomery ktoré sú skôr chudobné ako bohaté je projekt "Partička" perfektne zvládnutý,vydarený a hlavne dobre spracovaný,možno že by som mal trošku spomenúť osadenstvo v ktorom sú ľudia ktorých nemám príliš rád Dangl sa dá Latinák,Miezga,Kemka,Jakab absolútne ale s prepáčením upišťaná gorila Polnišová by sa tam nachádzať nemusela ale celkovo ide o vydarený projekt ktorý sa na Slovensku vyskytne raz za svetelný rok;) ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 4.10.2009 - nerád by som dopredu "kuvikal", ale "čujem prúser" rovnocenný kravine s názvom OOOPS !. (1.10.2009) Keby sa DANGL svojím debilným rehotom menej prejavoval a naučil sa čo znamená kultivované vystupovanie, tak by sa na to celkom dalo dívať. (13.10.2009) ()

zdepapepa

KONEČNĚ! Konečně někoho napadlo alespoň okopírovat zavedený formát britskoamerické (nebo americkobritské?) Whose Line is it Anyway. Zdravý příval nejen disciplín, ale i obměňování aktérů mezi díly velice potěší. Zejména pokud některé výrazně vyčuhují (Polnišová, Latinák) a některé lehce pokulhávají (Pomajbo), ale v závěru je to jen a jen o smíchu a toho tu je skutečně přehršel, nejvíce snad asi od Dana Dangla, ovšem vždy na místě. ()

Linda.csfd

Slovenská partička je best. Na rozdíl od té české má úroveň, je to rozhodně inteligentnější humor a není to jen o sprostých slovech a prasárnách na pódiu. A nejradši mám, když hraje Latinák, Kemka a dvaačtyřicetizubý Pomajbo. ;) "Nohy sú dôležité, bez nich nikam neprejdeš. Iba ak po rukách ale je to veľký problém lebo s nohami je to jednoduchšie" ()

• Herci sa museli počas natáčania aj niekoľkokrát prezliekať, keďže hrali viacero úloh. (PATWIST)
  • V roce 2018 Daniel Dang natočil ve své vlastní produkci další díl této relace, ve snaze ho nabídnout televizím stanicím pro opětovné vysílání relace. (fabecc1222)