Petru Polnišovú, Lukáša Latináka a Mariána Miezgu poznáme ako suverénnych profíkov, ktorí odohrajú komédiu aj drámu. Ale ako sa títo traja správajú, ak ich hodia do „studenej vody“? Ako pohotovo a ľahko dokážu zahrať situácie bez najmenšej prípravy? Slovenskí diváci si vychutnajú herecké majstrovstvo účinkujúcich a zabavia sa na jedinečných situáciách, ktoré nikto neplánoval a nepripravil. Traja hrdinovia si počas 30-minútovej improvizačnej smršte otestujú nielen vlastnú invenčnosť a talent, ale aj nervy. Nad všetkým tým zábavným chaosom bude dohliadať a moderátorsko-režisérskym bičom švihať Dano Dangl. Tešte sa na televíznu show, v ktorej si nikto nemôže byť istý tým, čo sa stane a ako celý večer dopadne. Dokonca ani samotní protagonisti. (oficiální text distributora)

ardeas

No čo už môže vzísť z toho keď sa na jednom mieste stretne Polnišová, Latinák, Miezga, Pomajbo, Dangle, Kemka a Jakab? Totálna blbosť, ktorá nemá páru :) A predsa, radosť bola zo začiatku to pozerať, improvizovať v živote je problém, no títo tu, tým to šlape a ešte sa aj zabavíte. Škoda len, že určitá nemenovaná televízia to stopla... ()

DavidDizzer

Slovenská partičko lepší, než česká. Více rozumných a talentovanějších a vtipnějších konverzací a vtipů. Petra je tam super a myslím si, že slovenská má lepší šmrnc a přijde mi i více na úrovni :) ()

Potjoc

V letech 2011-2013 jsem se na to díval a smál se z toho (kdyby tohle dělali ve škole o přestávce, řval bych smíchy), i když jsem měl v tu dobu spát, abych šel do školy. Dnes mám problém s pozorností tohle sledovat. ()

jolinin

Partičku si od počátku vysílání nesmím nechat ujít, nejen pro svatou dvojici Latináka s Polnišovou, ale taky Mariána Miezgu a Juraja Kemku. Tito dva v poslední době (díly z března a dubna 2011) převyšují svojí komediálností oba svatořečené. Škoda, že nedala Prima víc času a prostoru své české verzi ovšem s jiným obsazením. Takhle byla odsouzena k zániku už dopředu angažováním Suchoše s Geňou. Mimochodem, ti dva by si už dávno měli jít každý svou cestou (i když to budou rovnoběžné cesty), přičemž Genzer si myslím má asi víc předpokladů k přežití. ()

Chocholous

Niekedy slabšie, ale nespočetne krát ma Partička dokázala tak rozrehotať, že sa na taký smiech ani nepamätám :-) 4* si zaslúžia. ()

MATG odpad!

Využívanie hereckých výrazových prostriedkov pre absurdné scénky bez štipky humoru v improvizovanom prostredí pod taktovkou hercov, ktorý za svoju stupiditu získajú ešte aj otta. Je to pre mňa nepochopiteľné ako sa niekto môže vôbec niečomu takému smiať. Oceňujem, náboj a iskru nápadu, dynamika a fantastický pohľad pre diváka, no bohu žiaľ bez ladu a skladu. Skôr to beriem ako nechutnú reklamu prominentných hercov, ktorý si z profesie spravili luxusný biznis pod réžiou operátora a banky. Absolútne žiadna produktívna činnosť, len chladno a umelo generovaný produkt z ľavej strany Dunaja. ()

MisHell.K

Obšas rozpačité, občas ne moc vtipné (vlastně vůbec), ale většinou jsou herci skvělí (a většinou, je-li tomu tak, účinkuje nejlepší čtveřice - Lukáš Latinák, Peťka Polnišová, Roman Pomajbo a Juraj Kemka). 80 % za 80% výkony herců, což je obdivuhodné, vzhledem k tomu, že improvizují... ()

MgrBizzaro

Dosti kolísavá kvalita, což lze samozřejmě omluvit nutností improvizace. I když Duškovi samozřejmě nesahají ani po kolena. ()

Jean_Calid

Můj nejoblíbenější pořad ve slovenských mediích. Přestože to není původní pořad (podobné, či téměř totožné už běželi v GB či USA), oceňuji, že humor se dá dělat bez velkých cirátů. Samozřejmě "kvalita", tedy "zábavnost" se mění díl od dílu. Ale ty opravdu dobré vyváží občasné neúspěchy. ()

Gr3nD

Ja si myslím že je to super relácia. Skvele som sa bavil . Aj ked mne sa páčia herci (P. Polnišová,J. Kemka, Latinák ). Podla mna tam ich zbytocne menia tyto traja su najlepsi ()

Rostinak

Rozdíl je mezi českou a slovenskou verzí tohoto pořadu. Zatímco ta první je vtipná, ta druhá je bohužel uječeně trapná. ()

vadas

videne vcera nazivo, musim zmenit hodnotenie. zostava Latinak, Kemka, Jakab, Miezga, hodina a pol cistej improvizacie, a hlavne nesmiernej zabavy. odporucam zive predstavenie; O DVE HVIEZDY VIAC AKO V TV ()