Blesk

V Londýně řádí zabiják policistů. Nekompromisní Tom Brant sice není u svých kolegů zvlášť oblíbený, ale jeho netradiční vyšetřovací metody jsou v dané situaci tím jediným možným řešením. Začíná boj s časem a nelítostným sériovým vrahem... Zabiják poldů versus polda zabiják... Na svobodě řádí nebezpečný sériový vrah, který každý den zabije jednoho policistu. Když už zákon nedokáže své vlastní příslušníky ochránit, je zapotřebí někoho, kdo se řídí vlastním úsudkem a veškerá daná pravidla porušuje. Tím mužem je nekompromisní londýnský policista Tom Brant, jenž je v týmu se svým kolegou, strážníkem Nashem, kterého však nemá příliš v oblibě. Čas je k nim však nemilosrdný – každý den přibývá další oběť. Je tedy třeba začít rychle jednat... (TV Prima)

bakeero

Ve větším béčku už jsem Jasona dlouho neviděl. Ale stejně mě ta šablonovitá osnova nějak bavila a celkově to nenudilo... ()

Lovec prasat

Sledování tohoto snímku mě navzdory negativními recenzemi vytvořeným očekáváním bavilo. Postav je dost, nejsou nikterak ploché, člověk jim věří osobní starosti, výčitky minulosti i kamarádskou chemii, zároveň však dovedou (zejména tedy Statham) přecházet do drsné polohy. Záporák není sice tak rafinovaný, jako bývalo zvykem v kupř. hannibalovských filmech, přesto díky chorému ztvárnění Gillenem působí opravdu nebezpečně. Celý článek zde. ()

Mitisko

Totálne nereálny film, pripadá mi to ako keby písal scenár niekto kto má omezené IQ hraničiace s demenciou. Statham hral typyckého tvrďáka na tom by nebolo nič špatné, ale ten dej a ten záver. Bližšie k realite maju sci fi filmy ako toto ... ()

deLaFere

Celkem se to dá, i když Statham je většinu filmu vyloženě trapnej. Taková oddychovka, kamera je docela slušná a některé pasáže zabaví, obecně jsem se nenudil a to jsem přesně chtěl a nic víc nečekal. ()

waska

Další role pro Jasona. A zase mu padne jako ulitá. Čím to asi bude?... Jeho polda je k sežrání, ale i ostatní herecké obsazení se vydařilo, zvlášť hlavní záporák. Závěr se mi moc líbil.. ()

Petulka88

Hláškař Jason Statham je důvod, proč přimhouřím oči nad předvídatelností děje i děsivě přehrávajícím záporákem. ()

ER

Zpracování slušné,ale dramaticky slabší.Několik scén je nelogicky pospojováno,chybí větší zaměření na postavu maniaka,místo toho je zde unylá dějová linka s policistkou a zcela nevyužitým Lukem Evansem. Naštěstí nejde o bezmyšlenkovitou akční splácaninu,větší důraz na poctivé krimi se vyplácí. ()

rublik05

Zpočátku to vypadalo jako pěkně drsný krimi thriller, Stathamovi role mrzutého poldy neskutečně sedla, působí velice přesvědčivě, ostatně jako většina obsazených herců. Zaujal mě rovněž hlavní záporák v podání Aidana Gillena, ten byl fakt vyloženě nechutný. Zklamal mě však nepříliš promyšlený scénář, který totálně zabil veškerý potenciál. Projevuje se to zejména na nelogickém chování postav, kdy je prakticky nemožné se vyznat v tom, proč určitá postava dělá to, co zrovna dělá. Je to samozřejmě velká škoda. Nebýt těchto zbytečných chyb, máme tu solidní béčkovou kriminálku se svižným tempem a dobrým hudebním doprovodem, které nechybí dobří herci a také jemný humor na odlehčení. 6/10. ()

Ceberus

Vcelku průměrná detektivka s uspokojivým koncem. Standardně typecastovaný Statham (jako by Willisovi ukradl roli podnapilého Hallenbecka z Posledního skauta) zde tentokrát mlátí znatelně méně než obvykle. Pochvalu zaslouží všichni herci a zejména Gillen (Little Finger z GoT), kterého už od Her o Trůny považuji vzhledem i talentem za dvojče Garyho Oldmana. To, že je Considineův komisař gay, nijak neškodilo příběhu (jak se někdy stává, když je film ostentativně inkluzivní) a naopak to posloužilo k celkem zábavné chemii mezi ním a Stathamem. ()

Marfab

Je to takový typický akční film, kde nejsou příliš dlouhé dialogy. Filmem se prohání pološílený policajt a občas mu od huby upadne nějaká ta hláška. Film se mi líbíl pro jeho odlehčení oproti ostatním světěm zaplněném rádoby snímkům plných PC efektů a podobných elektronických vychytávek. ()

crjules

Palka na irsky Hurling- coz je neco mezi fotbalem a vrazdou .. diky Jasone, baseballka je u me na plny koule "out"! :) Jinak celkem dobry thriller , jen s tim Stathamovskym tvrdactvim to trochu prehaneli.Takhle navazno to neni uplne ono.. ()

yaromir

Výborná kriminálka, která se s ničím nesere. Od samého začátku jsou karty vyložené na stole a přemýšlení jde stranou. I přesto, že Stathama nijak zvlášť nemusím, tak tady mi vůbec nevadil. Drsný a teplý policajt vs. úchylný padouch se zavařeným hovnem M. Jacksona - takto se dá tento film shrnout. K výborné zápletce se přidalo i prostředí mého oblíbeného Londýna a o zábavu na hodinu a půl jsem měl postaráno. A musím říct, že jsem si ji užil náramně. ()

Looka

80% solidní britská kriminálka z která mírně šustí papírem. Jason tentokrát v reinkarnaci Dirty Harryho s bronsonovskými sklony k násilí. ()

dj_kure

Mám Stathama rád, ale sem se ten jeho jeden nasranej výraz fakt nehodil. Občas to chtělo trochu zahrát :). Celkově na mě film působil jako nějaká odpolední kriminálka na Nově (např,. Miami) takže průměr. Takový průměr nad průměry. Nenudí ani na chvilku, ale čtyři se tomu dát prostě nedaj. 60% ()

Malíček míří do Labyrintu

Malíček míří do Labyrintu