Tak konečne sa to všetko poriadne rozhýbalo. Nucky sa ocitol vo vojne s Lucianom, Lanskym a Torriom, takže verím, že sa posledné epizódy nebudú niesť v znamení nudí. Tlieskam tvorcom za nápad využiť Van Aldena a Eli-a v slávnom dolapení Al Capana za daňové úniky. Nuckyho flashbacky sa presunuli z detstva do mladosti a zrejme nás budú sprevádzať až do samotného konca. Budem to už musieť nejako prekúsnuť... 9/10(1.3.2018)

Tak se konečně pátá série začíná rozjíždět, jen je škoda, že to nepřišlo dřív. Opět se naplno intrikovalo a došlo i na pořádnou akci. Tradičně nezklamala paní Muellerová a bavily mě flashbacky s Enochem.(15.7.2017)

Spoilery! Zřejmě nejvtipnější díl celého seriálu. Sledovat Ala zápasícího se sraním je skutečně zážitek na celý život. Stejně tak byla parádní večeře u Muelerových, kdo to mezi partnery pořádně vře. Michael už zřejmě nedokáže uspokojovat svoji permanentně nadrženou choť, a ta začíná být kromě permanentní nadrženosti i permanentně nasraná, a tak jsou doma nasraní dva. Neskutečně mi v této sérii pijí krev nudné flashbacky. Raději bych se obešel bez vysvětlení Nuckyho minulosti, než být každý díl takto nelítostivě týrán.(30.1.2018)