Kdysi dávno se bílý páv lord Šen rozhodl, že za pomoci nové strašlivé zbraně a armády vlků zničí Čínu a s ní i nenáviděné kung-fu. Stará vědma ho však varuje. Nemá šanci vyhrát, protože se objeví černobílý bojovník, který Šena porazí. Šen takové věštby nechce poslouchat, je si svým vítězstvím jistý, vždyť má zbraň, které se lekli i ti nejodvážnější bojovníci. Kdo však je ten černobílý nepřítel? To není jisté, a tak pro jistotu Šen zlikvidoval všechny pandy. Po žije se svým otcem a užívá si postavení dračího bojovníka. Jeho učitel Shifu  mu klade na srdce, že jeho úkolem je nyní najít vnitřní klid, a předvádí mu, jak na to. Pro Poa je to zatím něco nepochopitelného. Zvlášť když se mu začaly vracet divné vzpomínky a když zjistí, že jeho otec ho adoptoval poté, co ho jako malé mládě nalezl v košíku. Po by rád přišel na to, co se stalo předtím, než ho otec našel a ujal se ho. Shifu se dozvěděl, že lord Šen zabil mistra Krokodýla a mistra Nosorožce a nyní vlastně není nikdo, kdo by uchránil Gongmen City. Po a jeho kamarádi Tygřice, Opičák, Kudlanka, Zmije a Jeřáb se rozhodli mocnému nepříteli postavit. Zjistili, že Krokodýl a Nosorožec nejsou mrtví, jsou uvězněni v Šenově vězení. Když je ale naše šestice odvážných bojovníků chce osvobodit, oba odmítají. Jsou si jisti, že proti Šenově kanónu neexistuje obrana. Poa a Pětku objeví Šenovi vlci a přivedou je k Šenovi. Po spatří na jeho peří symbol, který se mu stále vrací ve snu. Je mu jasné, že Šen musí něco vědět o jeho minulosti a jeho rodičích. Vzpomíná si, že Šena už kdysi viděl. Šen tvrdí, že Poa rodiče neměli rádi a vyměnili ho za ředkev... (TV Prima)

papadoce

Po je tučný medveď pri ktorom som asi jediný na svete, kto si nevšimol jeho roztomilosť v živej podobe. Žiadnu totiž nemá. Ale nie o tom mám písať že? Tento učebnicový príklad kung-fu lúzra je plný gagov a vtipných scén a ani zďaleka neťaží iba z prvoplánových bum bác vtipov. Aj boje sú naanimované veľmi tučne, ale pre dospelého diváka budú najväčším lákadlom slovné hračky a humor ako taký. Navyše to vie úplne prirodzene zabaviť aj opakovane a to je vždy najcennejšie. Ku tejto kung-fu tučnote sa vždy rád vrátim. PS: Byť kung-fu majster, ktorý po rokoch tvrdej driny prehrá súboj s tlstým lúzrom akým je Po, tak to kung-fu zabalým a riešim už len kung-pao. PS2: Oooooh yeah ()

LukKon

Na Pandu nedám dopustiť. Druhý diel je síce slabší v porovnaní s jedničkou čo sa týka príbehu, akčnosťou však nezaostáva a ja som sa vynikajúco zabával a užíval si 3D animácie. Navyše slovenský dabing v rozprávkach ako vždy nadpriemerný (v rámci možností prekladu). ()

xxlch

Další příjemný animovaný počin tohodle roku.Nejdříve Rio a tejdě tohle milé pokračování s koncem,který dává naději na další díl.Akce,tempo,hudba humor a záporák-vše jak má u dobrého animáku být.Mám však dojem že první díl -možná právě proto že byl první-tendle filmík nepřekonal. ()

arthinko

Čakal som viac. Bohužial na famóznu jednotku to nemalo :( Príbeh začal a prvích tridsať minút bolo dobrodružných. Potom to začalo stagnovať a zvyšná hodina filmu bola stále o tom istom. Súboje a triky boli OK ale to, že celá táto časť bola v podstate jeden deň a neboli tam žiadne časové pasáže ma veľmi sklamalo. Dúfam že sa dočkáme trojky :) ()

driftm

Já nevím co bych o tomhle napsal,prostě boží film,který je pardáním pokračováním úspěšné jedničky.Dvojka mě tedy vůbec nepřekvapila ve své kvalitě,je to parádně zpracovaný film,příběh,animace,herci,prostě můžu jen říct 5* si myslím,že je doporučené hodnocení tohoto vtipného,napínavého a i emotivního animáku! ()

Ernie_13

Ale no...neviem čo tu všetci prudíte...vďaka tunajším hodnoteniam som šiel do kina na SK dabovanú verziu s nulovými očakávaniami a nakoniec som sa bavil takmer tak dobre ako pri jedničke. V originále to musí byť jedna z najlepších animovaných dvojek. Kopa vtipných scén alebo skôr jeden joke za druhým, i keď príbeh oproti jedničke mierne zoslabol. Spokojnosť. ()

korect

Případ tzv. "taky dobrého druhého dílu", příběh je sice oproti jedničce méně pohádkový a prozradí se zde v jedničce mistrně utajované tajemství, méně potěší i hudba, která je z 80% z jedničky. Na druhou stranu, příběh je poměrně originální, je zde větší nahuštění vtipů, více bojování,celkem propracované 3D, což efektivně vyváží nevýhody. Kritika možná řekne svoje, ale pro průměrného diváka skutečně velká zábava. ()

krenator

Kam se poděla ležérnost a nadsázka prvního dílu?! Dvojka naprosto suverénně na jedničku navazuje a bez jakýchkoli skrupulí udělala z Poa dračího bojovníka. Přibylo sentimentu a amerikanismů, ubylo kouzla prvního dílu. Ve dvojce je více akce, film docela dobře odsýpá, ale bohužel, už to není ono. Ovšem jedna věc se filmu musí nechat a to je soundtrack. Největší dračí bojovníci jsou John Powell a Hans Zimmer, kteří stvořili mimořádně kvalitní počin, jež už sám o sobě výborně působí na emoce diváka. Díky němu se pro mne film vyhoupl do mírného nadprůměru a rozhodně stojí za shlédnutí i za slyšení! 70% ()

Dinsberg

Symbolika první Pandy, kde i lauzr z davu se může stát vyvoleným, je nenávratně pryč. Soustředění se na animaci sune do pozadí příběh, který i tak je přitažený za vlasy a nevyvolává žádnou srdeční odezvu. ()

Nessos

Zpočátku nic moc, ale pak to nabralo ty správné obrátky a hle - bylo to fajn. Docela jsem se děsil jaké to vlastně bude, protože druhé a třetí a následující díly jsou vždycky o řády horší, ale Panda je prostě cool. I když, co si budeme povídat, taky to někdy vázlo a výsledný dojem a tím pádem i lepší hodnocení si sequel zajistil až poslední půlhodinou. ()

Jocho

Už druhý krát tu máme príhody veľkého monochromatického medveďa. Navyše zabrdáme do dôležitých častí jeho života, z čoho si neohrabane berieme ako ponaučenie fakt, že lipnúť na minulosti nie je zdraviu prospešné; Shen by mohol rozprávať... Ale k veci. Pokračovanie úspešného animáku prináša všetko to, čo jednotka, akurát pomery sú trocha iné. Podanie príbehu stavia na klasickej zápletke (klasickej tak, že ani päťdesiatročné japoňáky by sa nemuseli hanbiť). Na jednej strane z vyvárania tej istej starej vody už labužníkov bolí brucho, na strane druhej dáva jednoduchý dej vyniknúť tomu, pre čo sa mládež poberie do kina. Hlavným motorom dvojky je totiž AKCIA. Mnoho. A veľa. Takmer som mal pocit, že sledujem mladšieho brata hrať pekne animovanú bojovku, za čo by dievčatá dávali palec dole a chlapčiská zasa dostávali stavy plné úžasu a nadšenia. Výbuchy, kopy, lety, tresky-plesky, drsné pózy a bohato dávkovaný humor sú správnou esenciou, ktorá svoje cieľové publikum určite zasiahne presnejšie, než kanóny majstra Páva. Samozrejme, tí, ktorí očakávajú príbehové orgie, ostanú civieť s otvoreným zobákom, no pre tých Kung Fu Panda 2 nie je. A keď sa tak nad tým zamyslím, ani jednotka nebola. 4.4/5 ()

Maica

Velmi pěkně naanimovaný film, příběh se mi taky líbil, jen jediná chybička na kráse - panda. Ne až tolik panda, jako její styl řeči. Takový ten superoblíbený americký hejskovský. To byla škoda. Naštěstí se Po naučil alespoň trochu umění kung fu, protože jinak by to bylo na strhnutí hvězdičky. Takhle to byla příjemná podívaná. ()

Cashville

Oproti jednotke je to výrazne slabšie. Pár svetlých momentov ihneď nahradia nekonečné akčné scény, ktoré po chvíli začnú nudiť. Dej odfláknutý a narýchlo urobený. Dreamworks asi zabúda, že dej by mal byť pri filme na prvom mieste a nie iba nejakou okrajovou záležitosťou, ale kedže je to film zameraný hlavne na detského diváka, tak si myslím, že tomu to bude stačiť. ()

kubas369

Animák další nudnej animák a ja se ptám proč? Dvojka naprosto stejná jako jednička a ještě to podle konce vypadá že bude trojka proboha proč? to už producenti nemají žádné nové nápady, že recyklují už dávno recyklované. ()

PAVLIS

Těžko nebýt mírně zklamaný z příběhu, když se dá hned v úvodu poměrně přesně odhadnout, kam bude směřovat. S originalitou zápletky si evidentně nikdo moc hlavu nelámal. Pravda, jednička na tom byla podobně. Dokázala ale víc strhnout celkovým provedením. ()

Swayne

Myslím, že stačí ak poviem, že tento ani nie 90min (ak nerátam pravdaže záverečné titulky) animák som pozeral na tri krát, keďže som počas filmu vždy zaspal. Zlaté pravidlo platí aj tu - opakovaný vtip prestáva byť vtipom a je to tak. Avšak verím, že účel štúdia to splnilo, stavili na úspech jednotky a hor sa vyprázdňovať peňaženky ľudí. Viva la Hollywood! ()

Mykhaluu

Nápadů přehršel, dokonce i děj a zápletka by byla docela slušná... ale něco se v té polévce tak úplně nepovedlo. Škoda! Jak rád bych dal o knedlíček, eh! O hvězdičku více! Já se na to snad podívám znova" To nejni možná! Dať tam bylo všechno, co má bejt! Ale napoprvé mi to tak nesedlo, jak jsem to Dvojce přál! ()

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky