bycer

Proč? Zbytečnost roku! To ostatní již bylo řečeno... Arnie a Verhoeven neporaženi! Jedna -*- za CGI-mattepainty-koncepty-artworky-design-GUI. Jinak mi to prišlo jako Sucker Punch. Příběhově děravé, dementní dialogy, moc se to bralo vážně, kostrbaté, nelogické, zmatené, klišéééé... ()

RISOvonVODKA

Ale áno! Veľmi priemerný film, ktorý je priemerne natočený, s nadpriemernými hercami a rozpočtom. Zaslúži si maximálne priemerné hodnotenie. Ak by trochu zapracovali na scenári, tak by sa určite vyšplhal na štyry hviezdy. Kate Beckinsale bola božská, nemohol som sa zbaviť myšlienky ako by som ju plesol po riti. Ej! Colin Farell je herec vysokého kalibru, nemá problém zahrať čokoľvek, čo pred neho postavia a patrí rozhodne medzi veľké plus tohto vysoko akčného snímku. A už keď som do toho zabrdol - film je tak akčný, že som si nestihol dopiť ani šálku čaju. Jednoducho tam sústavne niečo vybuchuje, strieľa sa a uteká. Je to fajn. Mám rád, keď je akčný film akčný, no občas, a to hlavne pri remakoch slávnych filmov, treba zvládnuť aj tu druhú časť. Inak fajn. Pozerateľné! ()

newSami

Nemalo to ten správny šmrnc, ako originál s Arniem, ale i tak to bola celkom dobrá podívaná. Svet budúcnosti bol vytvorený parádne, myšlienka s výťahom ma tiež príjemne prekvapila. Snáď len prílišné objasňovanie priamo v deji mi liezlo na nervy, ako keby boli diváci ovce, ktorým treba všetko polopate hneď vysvetliť. Ak by som nebol "odchovaný" na originále, možon by bolo o jednu * viac, takto je to fajn priemer. ()

wlad81

10:0 na body pre Arnold classic, tento remake bol úplne zbytočný. V tom mori efektov to celkom postráda ducha originálu, ktorý som videl snáď 5x. Toto si už viac nepozriem. ()

Strzengon

Kdo viděl původní "Arnoldovku" musí si po shlédnutí tohoto filmu vydloubnout oči. Slátanina všech možných filmů, děj nuceně předělaný od originálu za každou cenu, dialogy o ničem, herecké výkony podprůměrné. Kdo nemusí, ať se raději nedívá. CELKEM zklamání ()

LooLaa

Dnes to vemu trochu jinak, protože mám potřebu pánům scénáristům něco dovysvětlit. Hned z úvodu všechno špatně. První scéna, kdy se probudí hlavní hrdina, aby společně se svojí „přítelkyní“ prchal, je natočená přesně tak, abychom z ní nic neměli. Šero, spousta jiskření, blikání – efekt žádný. Dál tu máme scénu, kdy Colin stihne postřílet cca 10 policistů ozbrojených automaty takřka „holýma rukama“, potom stihne vymyslet plán útěku, za asistence druhého komanda, které jen pozoruje a nesmyslně čeká… Honičku, která nezačala ničím jiným, než jak Kate Beckinsale, coby hlavní záporačka, netrefí ze zbraně našeho hrdinu z metru i po tom, co ho zmlátila jak malého kluka (Agentka agenta – haha, zasmál jsem se). Chvilku se ti dva honí, skáčou z budovy na budovu a ke konci nám opět Kate předvede něco z jejího umu a potvrdí, že opravdu neumí střílet. Nepomůže jí v tom ani DAV lidí a automat. Zázrakem – všichni živí a zdraví. A pokud přece náhodou Kate něco zasáhne, tak jen dřevěný stůl, za kterým se Colin právě schoval, který dokonce ani neprostřelí a to rozhodně nebyl koupen v IKEY. Jak to tak už bývá na konci honičky, kdy samozřejmé klaďas vyvázne, plně vyčerpán, na pokraji sil, tak mu někdo zavolá, vdechne mu novou energii do žil a uměle posune příběh zas o kus dál. Když ani toto nezabere, objeví se dávno ztracená sexy Jessica Biel z prvního dějství, připravená pomoci a nasazovat při dalších „trampotách“ našeho hrdiny i život. Automobilová honička bohužel připomínala spíše jízdu na autodromu. Ke konci už jen pár sentimentálních monologů a můžeme se těšit na titulky. Konečně! Total Recall je prostě splátanina tak laciných scén bez děje, která je další ukázkou toho, že z ničeho se dá natočit fakt velké NIC. Pokud není scénáristicky nic vymyšleno, muže být režisér kouzelník. ale králíka z klobouku nevytáhne. To přece nemůže být myšleno vážně. Proč, když Kate o sobě sama tvrdí, že akční role ji sedí na míru a cítí se v nich daleko lépe, než v romantických komediích. kývla na hraní v této parodii??? 5 minut, jen 5 minut sem uvěřil, že Total Recall v sobě má hlubší podtext a já ho ještě plně nepochopil. To tehdy, když Bokeem Woodbine promlouvá ke Colinovi a říká mu, že je pořád uvězněný v Recallu. Abych nebyl příliš kritický, za monument v podobě obrovského výtahu, kterým jsou všichni ovládány a za tu chvilku napětí, kdy sem opravdu uvěřil, že film má ještě co nabídnout - 40%. Zajímavostí je, že pokud by cesta výtahem přes střed země trvala asi 17 minut, jak bylo ve filmu uvedeno, musel by výtah nutně překročit rychlost vyšší než 45 000 km/h a zcela jistě by musel polovinu cesty zrychlovat a druhou polovinu zpomalovat. Jinak by lidi byly při obrovském přetížení rozdrceni vlastní vahou. ()

jawjaw

Nabúchanosť sci-fi tomu nechýba, to je snáď každému jasné. Kamera v RECALL centre, pri strielačke bola super ale škoda že len raz a dosť. V polovici filmu som už začínal veriť tomu že nakoniec to je len v jeho hlave,ten miž-maž ma celkom nahlodal. Čakal som nejaky zvrat na konci, ako tam japončík zahlásí ,, tak aké to bolo p. Tajný agent čakáme Vás aj nabudúce". Nestalo sa .... Dobrá idea, v zlom prevedení a to mi teraz vadí. Neviem či to bol úmysel alebo len náhoda ale mne to rozhodne posralo mienku o filme. No popcorn + coca cola a tento film, ujde to. ()

Mahonney

Neberte to jako remake původního Arnoldova TR, berte to jako akční sci-fi inspirované povídkou P.K. Dicka. Podle mě je to jeden z lepších letošních filmů (TOP 10). ()

lumir40

Všichni se tu odkazují na klasiku jako je Blade Runner, připomínají zdroj, z kterého je film ušit, ale mě osobně to přišlo jako Star Wars - Klony útočí a Kill Bill slepený dohromady. A tedy přidáno i uvedené výše i níže. Původní film je pro mě nedostižný, sice už klasika, ale rád na něj koukám pořád. Na tuhle verzi se asi ještě jednou podívám, ale jen když budu hodně línej přepínat a hledat něco jiného - což se v těchto podzimo-zimních dnech asi stane. Sice poněkud hruběji, ale přeci jen na kost, odhalil film Verbal. ()

los_kretenos

každy všade hubuje aký je ten remake odflaknuty a bla bla bla.... Ja som sa kralovsky bavil, herci boli neopozerany a kedze som pôvodny TR so šwarcikom nevidel, tak mi tento cyberpunk prišiel celkom vhod... ()

p.hubicka

Efekty a akční scény super ale s total recallem s Árným to má pramálo společného :( čekala sem víc protože "jednička" byla super i když s akčňákama a sci-fi z dnešní doby je ta z "jednička" z 90tek chvílema fakt prča (jak mu vybouchne ta hlava ve vákuu to byl mazec :D ) Chyběli mi tam mutanti (ta trojkozka se nepočítá). Ale zkouknout se to dá:) ()

soulless

Pěkné ženské a solidní akce, nicméně tomu nějako chybí šmrnc .... Každopádně se jedná o solidní remake klasické arnoldovky, která svým pojetím rozhodně neurazí. 6/10 ()

klobasa

Co k tomu dodat.Mrzí mě současný trend přetáčení klasik a nechapu Wisemana, že se uvrtal zrovna v tohle.Jeho Smrtonosná past mě dostala a čekal jsem od něj určitě něco jiného než přetočení Total recall. Ale co už. Alespoň se dočkáme slušně řemeslného zvládnutého filmu s několika cool momenty, vizuálními vychytavkami a sexy manželkou. Jinak to ovšem žadná hitparáda není.Film drží nad vodou svižné tempo a pohled na Kate Beckinsale, Jessicu Biel. ()

Sunky22

Filmu nejvíc vadí jeho název a tím pádem porovnávání s originálem. A čekal jsem trochu víc od Jessici Biel. Jinak je to zajímavej film s úchvatnými vizuálními efekty. ()

RealNasgharet

Já se normálně na akční filmy skoro vůbec nedívám, nicméně tady jsem byl příjemně překvapen. Popravdě nechápu, proč má film tak malé hodnocení. Prakticky celý film se něco děje, což udržuje diváka v pozornosti. Co se týče filmových efektů. určitě se je na co dívat, stejně jako na obě hlavní hrdinky. Navíc po celou dobu nebylo jasné, jak vlastně film skončí. Co se mi osobně líbilo nejvíce, je určité dodržování fyzikálních zákonů. Mě osobně je už zle z toho, kam až zašla americká idiocie, při točení akčních filmů, kde jsou hrdinové prakticky schopni létat, nezabije je pád z 200 metrů, protože padají uvnitř vlaku a bojují na křídlech stíhačky, jako by to bylo normálně na zemi. Tohle se v Total Recallu naštěstí neděje. Stejně tak, když hlavní hrdina koupí kulku do ramene, nechová se, jako kdyby ho štípnul komár. Pokud se chcete podívat na film u kterého se budete bavit, vykašlete se na nízké hodnocení a jděte na TotalRecall. ()

GhostWriter

Ale áno. Tento remake sa podaril a rozhodne sa rovnako ako veľmi ale veľmi podhodnotený Prometheus R. Scotta nemá za čo hambiť, za čo srdce každého milovníka sci-fi iba zaplesá. Len tak ďalej! Veď preto máme radi filmy. ()

papinak

Už dlouhou dobu jsem měl absťák po něčem takovém. Spolu s Prometheem konečně nějaká potrava pro můj prázdný Sci-fi žaludek. Kašlu na to, že to není tak dobré jako předloha - to jako někdo opravdu čekal? Myslím, že to může fungovat jako samostatný film. Ano scénář není veledílo, ale všechno krásně funguje a podívaná je to úžasná. Naopak jsem rád, že autoři jenom neopisují z původního filmu, ale mají svůj přístup. ()

stevkoI

Fu, tak skoro od zaciatku tam len utekali a utekali a utekali a... az ma to prestavalo bavit ...ale Kate je luxusna mrcha :-) ()

final2

První polovina filmu dělá čest sci-fi žánru a tváří se jako jeden z mála remaků,který bude stát za to. Opak je ale bohužel pravdou a druhá polovina už je o mnoho slabší a jedná se o bezduchou střílečku,která ještě ke konci naznačí náznak nějaké další zápletky, ale chtělo by lépa vypracovat. Colin Arnolda nahradilv plné parádě a role se zhostil navýbornou. Skvělá je i postava záporné agentky,kterou jsem žral už od začátku.Některé myšlenky z originálu byly zachovány, ikdyž trochu jinak a něco bylo předěláno úplně. Nicméňě pohodový film s dobrými efekty aproto 4/5* ()

Gaston155

Oproti originálu osadenstvo dosť omladlo.A zoženštelo.A nebol tam Mars.Tieto drobnosti mi little prekážali.Na druhej strane technické vychytávky(napr.:mobilný telefón v ruke) boli kuul.Počas filmu som párkrát otvoril ústa od údivu nad tak pekne spracovanou budúcnosťou. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011