ReproBoy

Proč někdo točí remake něčeho, co bylo dokonalé, nadčasové se super hercema? :( Takový blbý Bčko oproti originálu za šílený prachy. ()

lomax

S Recallem z devadesátého nelze tenhle film srovnávat, přesto ale vyloženě neurazil. Akční sekvence zvládnuté na výbornou, stejně jako vizuální stránka budoucnosti. Naproti tomu příběh méně než tuctový, takže třetí hvězda především za terminátorku Kate:-) ()

oliamiri

Nebyla to zdaleka taková sračka jek se tady píše. Původní Recall sem viděl mockrát, už jako kluk, ale nikdy sem ho asi pořádně nepochopil. Naproti tomu nová verze je úplně jinej film a s původním zpracováním nemá prakticky vůbec nic společného. Je tojednoduchá akční jednohubka, s fantastickými efekty. Svět v kterým se to odehrává je úžasnej a slušně propracovanej. Dávám tři hvězdy, protože ke konci se akce už jenom a jenom opakovala a závěr je tak poněkud nudnej. ()

theonethat

Už se zdá, že Colin Farrell bude žít nudný život montovacího robota, co montuje roboty, když se najednou všechno změní. Osobně jsem si užíval tu nevědomost, zda to, co dělá hlavní hrdina, se děje jen v jeho hlavě, nebo jestli to je realita. Jinak má film nádech levné lehce vtipně nabité heroické střílečky a až na pár „melancholicky“ dojemných scén mi na filmu nic nevadilo. *** za běžnou hrdinnou akci ()

Snehulakcz

Původně se mi do tohoto filmu moc nechtělo. Říkal jsem si, že nebudu ztrácet čas remakem staré klasiky, které jak víme, nedopadají dobře. Ale jsem rád, že jsem se nakonec dokopal a film shlédl, protože mě velmi příjemně překvapil. Tento film musí pohladit na srdci snad každého sci-fi fandu. Vizuální stránce filmu se nedá moc co vytknout, pěkně propracovaná a reálně vypadající prostředí. Režisér skvěle využívá prostor a akční scény snímá ze zajímavých úhlů, například při rvačkách se nejednou využije strop, skvělá je honička po střechách, ve výtahových šachtách a celé to vrcholí gravitačními hrátkami někde poblíž zemského jádra. Film nám v průběhu filmu několikrát nadhodí otázku, zda jsme v realitě nebo jen v hlavě hlavního hrdiny, přičemž pro obě varianty existuje pár argumentů, to mi přijde daleko důmyslnější než jedno šokující odhalení na konci filmu (Jako například Planeta opic). Nakonec vám poradím, nenechte se zviklat kritikou a film rozhodně zkoukněte. ()

Arkwuill_S

Možná budoucnost, která bude typická přelidněností, novými technologiemi a uspořádáním společnosti. I tak ale zůstanou nezměněné lidské vlastnosti jako touha po moci a hrabivost. Proti tomu bude vždy stát někdo, kdo bude představovat vlnu odporu. A tak se do popředí dostává obyčejný dělník Denis Quaid, který na základě svých snů myslí, že by měl být někým jiným. Záhy, ač nevi proč, po něm začíná jít policie a kolotoč se roztáčí. Postupně začíná skutečnosti přicházet na kloub. Každý zná, je to remake snímku stejného názvu, kde hlavní roli ztvárnil Arnie. Nová verze vyniká především lepšími efekty, technologie postoupila. Člověk se ale nevyhne porovnávání. I když se autoři snažili některé věci pozměnit, tak mi tam prostě chybí ten dotek poctivého zpracování, který byl tak typický pro filmy 80. a 90. let. Charaktery postav nedostávají tolik prostoru, příběh je líčen dost stroze a rychle. Ve starém TR byl Coahegen hajzl, kdežto tady se nějak rychle objevil a zase zmizel. Za podívání to stojí, ale stará klasika má prostě navrch. ()

missteeque

Jelikož znám Total Recall z roku 1990 nazpaměť, tento "remake" se mi vůůůbec nelíbí a i když vždy remake nemusí být podle předlohy stoprocentně zkopírován, tohle "veledílo" mi připadá, jako kdyby původní originál jen vykradlo a chlubilo se cizím peřím. Beckinsale je protivná, měli ji zabít už v první půlhodině, místo toho tam opruzuje celý film, Farell mě štve, Biel je unylá a vůbec, dva body dávám pouze ze soucitu za vizuální efekty. Prokrista, vždyť to ani není na Marsu, chybí mi tam ti správní mutanti, to něco, proč si ten film pustit znova, ale nemá to šťávu. P.S: O vykrádání jiných filmů a RPG ani nemluvě!! ()

Skalda1981

Po druhéh shlédnutí jsem musel jednu hvězdičku odebrat.Žel bohu původní verze je daleko lepší a Arnieho nikdo holt nenahradí. ()

MR.Lolofon odpad!

Takto to dopadne , ked sa niekto snazis staru klasiku dat do novych siat ... T.R z arnoldom ma neoslovil az takym sposobom akym mi tento film prisiel zly ... velke sklamanie a zaujimavo nepodareny "freestyl" ... remake mozno nebol do takej miery zly , akym sposobom ho odcudzujem . Je to len cucanie penazi na ukor klasiky ... podobne kravina ako novy "Conan" ()

oleg121

V podstate ďalšia hollywoodska klasika s veľkým množstvom kvalitnej akcie, otrepaných hlášok, vizuálnych efektov a mierne tuctovým príbehom. No i tak je to trochu výnimka tejto šablóny. Nepôsobí to povrchne, nerobí z diváka hlupáka,, naopak, dej postupne graduje a finále je skutočne fajn. Mám rád sci-fi tohto typu a hoci v medziach svojho žánru Total Recall bohvieako nevytŕča, určite lepšie než nedávno videné Men In Black 3, kde film najmä vďaka trápnemu humoru a lacnému príbehu zhadzoval samého seba. Tu sa nič také nestalo. Spokojné 3*. ()

zhulosek

Není to krvavé, není tam Arnie a není to Total Recall... Vše pro co je Verhoevenův film tak vyjímečný zde chybí nebo je jen v malé míře a to je špatně. Ne že by to byl špatný film, kdyby se to jmenovalo třeba Action Man tak přihodím hvězdu, ale jinak pouhé tři hvězdy a lehce nadprůměrný film. ()

Milan-K

Tenhle Hollywood má z původní předlohy (r. 1990) vypůjčený jen základní kostru. S kvalitou, se zpracováním a s akcí jsem byl moc spokojený, ale jelikož šlo studiu hlavně o kasovní třžby a spojení názvu s legendou, dostala ode mě tahle bombička o hvězdu míň. ()

Cabotin

Načančaná podívaná. Efekty,efekty, efekty! (aby ne, když na to bylo 125 melounů babek) Film je stravitelný za předpokladu, že je člověk na čas ležícím pacientem, a neví už čím by se rozptýlil, a když pomine, že: a) Už to bylo natočeno mnohem líp v roce 1990 - b) Že mnoho motivů už viděl jinde - c) Že scénárista je talentem nezatížené vemeno. Hvězdné obsazení nemá co hrát, protože scénář nabízí jen plky, bez pokusu učinit postavy aspoň trochu lidsky či nelidsky zajímavými. Tři slabounké a skomírající hvězdy za efektní pšouk. ()

pavol_o

Príbeh, ktorému nikto neuverí. Herecký výkon, ktorý nestojí ani za dedinské divadlo. Réžia s kvapkou snahy, ktorá vyšla nazmar. O hudbe sa nedá ani len baviť. Scenár sa dal poňať oveľa lepšie, ako dokazuje staršia verzia takmer toho istého príbehu. Pre divákov, ktorý videli starší film je to zaujímavý doplnok k napozeranému portfóliu, ale nič viac. Pre náhodných divákov by som ale odporúčal vynaložiť viac síl a zohnať si starý originál. ()

TeryCurly

Totální krávovina. Bože Coline v čem to poslední dobou hraješ?! Doufám, že ti ta jóga, kterou teď cvičíš nevymyla mozek! ()

Frndulina1

Původně jsem na tenhle film šla do kina jen skrz to, že hlavní roli hraje Colin Farrell :D ale nečekala jsem, že mě to tolik dostane. Super myšlenka, super obsazení, super akce :)) ()

pravda1

Nemôžem si pomôcť ale na Arnieho film z 90 rokov sa to absolútne nechytá..........toto je total nuda ledva som to dopozeral asi na piaty alebo šiesty krát lebo som pritom stále zaspával od nudy a toto sa mi už nestalo pri nejakom filme poriadne dlho..... ()

alphatown

Obrazově je to skvělá podívaná,ale za starou verzí jinak ve všem zaostává.Už stará verze postrádala logičnost a nová se o žádnou ani nesnaží.Kdyby nebyl tak skvělý obraz,dal bych jednu nebo dvě hvězdy,protože scénář mizerný,akce zmatená,nic není dotaženo do konce.Paul Verhoeven je mnohem,mnohem lepší. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011