Whyte

Výborné řemeslo ruku v ruce s úchvatným vizuálem alá Blade Runner a neoriginálním příběhem, který se snaží být tak chytrý až je naprosto hloupý a sám se zamotává do vlastních definic a zvratů. Starší verzi jsem neviděl a proto jsem nemusel porovnávat, ale i tak mě, přes úchvatnou výpravu, viditelně velký rozpočet, krásné pozadí Kate a ramena Collina,(dobře Schwarzenegger má větší) ubíjel mnoho vrstvící se kolotoč přestřelek, výbuchů a twistů, přičemž zajímavé prvky příběhu nebyly vůbec využity (víc z agentovy minulosti, víc z filozofie systému, nějaké pořádné konání odboje, například taková dobrá revoluce a bitky masy lidí s roboty, kdo by to nechtěl vidět .) Politická stísněná atmosféra světa, okleštěná od jakékoliv ironie a vtipu se mi líbila, ale na to aby se to mohlo brát smrtělně vážně, působilo to realisticky a sršelo přesahem, by to muselo být daleko promyšlenější a chytřejší. A mohla to být tak dobrá scifárna, mít to jenom lepší scénář a režii, která by se nezaobírala jenom Abrahamovskými odlesky, neustálým padáním a explozemi aut a výtahů. Ale to je vlastně, společně se skvělým ztvárněním, na dnešní scifi poměrně dost... //70%// (PS: 4**** za parádní scénu s nadmíru vyvinutou ženštinou :) ) ()

Alhazred

Jediné, čo na tomto "filme" stojí za niečo, sú efekty a kamera, čo jediné ho u mňa zachraňuje od odpadu. Inak je to totálna, sterilná, nudná a nelogická zlátanina, ktorá pôvodnému filmu nesiaha ani po členky. Niečo tak úboho scenáristicky čajové som už dlhé roky nevidel. Ak môžte, vyhnite sa širokým oblúkom, za tých 110 minút strateného života to nestojí. ()

floppy4

Uplne vsetko podla hollywoodskej sablony sci-fi akcnakov, absolutne nic cim by tento remake zaujal. Hlavny hrdina nema problem kovbojsky v zlomku sekundy rozdrbat 20 robotov a cvicenych vojakov, ale viac krat zvadza vyrovnany boj so svojou minimalne o 20 kg lahsiou fejkovou manzelkou a nebodaj starym dedom. Takze uz ani ta akcia neni to co to byvalo a je to postupom casu dost velka nuda. ()

Fisik

Popravdě jsem to nedokoukal ... začátek dobrý, plnej očekávání, jak si poradí v porovnání s původním filmem. Efekty nádhera, vzpomněl jsem si na Blade Runner a hraní Deus Ex. Kate bych si představil po boku Colina a ne to, že ho bude pronásledovat celým filmem (měli to udělat jako v původním filmu a manželku nechat jen nazačátku). A chybí mi Mars prostředí - díra v zemi je o ničem Hodnocení hvězda za 3 prsa (kdyby je tam nedali, tak by to byl odpad) a hvězda za vizuální dojem ()

Ragnar

Film se mi moc libil po vizuální stránce. Bohužel, veškeré tyto vjemy pohladily nanejvýš oční pozadí a již nikterak neovlivnily jakoukoli další část mozku. Škoda. ()

thoreau

No tak to ne, tohleto. Kde je Arnoldova kostra procházející rentgenovou kontrolou na letišti, jeho explodující očička, dusná a nejistá atmosféra syntetické reality? Tohle je jak kdyby Eva a Vašek nahráli Smoke on the Water. ()

Breaker

Vizuální stránka je doslova přepatlaná, až se v ní divák přestává orientovat. Snaha natočit remake v novém kabátě, ale vedla až k neúctě původního filmu. Tohle ale nevyšlo. ()

JARDAHONDA

Připravte se na nikdy nekončící zábavu a strhující napětí v "chytrém, sexy a akcí nabitém " thrilleru s Coline Farrellem v roli Douglase Quaida, továrního dělníka, který navštíví revoluční společnost Rekall, aby jeho superšpiónské sny proměnila ve skutečné vzpomínky. Plánovaný postup se, ale vymyká kontrole a způsobuje, že se hranice mezi fantazií a realitou smazává. Quaid se ocitá na útěku a jeho budoucnost je značně nejistá. Ve vedlejších rolích filmu, který překypuje dech beroucími akčními scénami a velkolepými vizuálními efekty, se představují Kate Beckinsale, Jessica Biel a Bryan Cranston. S Total Recall zažije divák dokonalou jízdu plnou vzrušení a energie. ()

Caesarion

No co je ve filmu na hovno je ten zeměpád to je totální nesmysl. Zamyslete se nad tím a zjistíte, že film je jinak docela dobrý. Je slušně rychlý a poutavý velmi zajímavými futuristickými prvky. Ovšem je taky dost nelogický a vyvolává celou řadu otázek. Má taky celkem dost průměrný zvuk a příjde mi že jeho mix je sjetý dost mizerně něco je slyšet v pozadí co má naopak vyčnívat a zase co nemá valit tak to zase moc řve a to je ve výsledku shit. Dojem kazí i fakt že hlavní zaporák je někde v prdeli celý film a hraje ho ......... nevim kdo to je. Tam by se mě hrozně líbil třeba Jeff Bridges. Měli to zase udělat na marsu a ne si vymýšlet hovna a kazit práci panu režiserovi, který dělal co mohl. Za 4 protože to nejni průměr a za 4 proto protože sem jako fanda žánru spokojen. ()

eoj

V kině by to možná bylo o hvězdu lepší, doma mi většina akčních scén přišla zbytečně dlouhá. Změny ve scénáři jen k horšímu. Asi jediný trochu zajímavý byl ten souboj ve stavu beztíže. Škoda, že si autoři myslí, že gravitace funguje kvantově (+1, 0 -1) - hraní si s jejím ubýváním a přibýváním mohlo vypadat opravdu dobře. No suma sumárum asi lepší s nostalgií zavzpomínat na léta junácká u originálu. ()

Martazoe

Fakt docela slabota. Nedá se to srovnávat s původním skvělým filmem. Tady je sice zajímavá vizuální stránka, ale bohužel příběh velmi osekaný a velmi nudný. Není tady žádné překvapení, nic originálního a bohužel ani herecky mě to nijak zvlášť nezaujalo. ()

deedulka

Rozhodně má film kvalitní hvězdné obsazení v podobě tří sexy hereckých osobností Farrella, Beckinsale a Biel. Zatímco Colinu Farrellovi a Jessice Biel bych tu dřinu a námahu uvěřila, Kate Beckinsale mi přijde až moc upravená - stále krásně namalovaná, vlasy perfektně upravené s estetickými vlnkami - na to, že prolezla všemi různými dírami a válela se kdo ví kde. To ji nemohli aspoň trochu ušmudlat, aby byla věrohodnější? :) Roboti mi připomínali něco mezi Hvězdnými válkami a Já, robot, moc velký prostor na originalitu už zde ale nejspíš nebyl. Jinak jsem si u filmu lebedila a kochala se akčními scénami - stavy bez tíže při změně gravitace, skákání po pohybujících se kostkách, honička přes domy a magnetická auta. U čeho jsem se smála byly scény, kdy si herci telefonovali do ruky. :) ()

Novik

Mít to jiný název obstál by mnohem lépe, takhle máte tendenci to pořád srovnávat s původním filmem se kterým má společného jen myšlenku (?) a název. Ale když se dokážete od toho odprostit, čeká vás celkem solidní, vizuální jízda. I tak dle mého zbytečné remake. ()

Regeindy

Kate Beckinsale!!!, efekty, sem tam vyborně natočená akce. Jako remake je to hrůza, jako akční jednohubka se to dá. ()

sun.eagle

Já jsem spokojen, čekal jsem daleko větší prů.er. Chvílema to silně připomínalo mix. Uprchlíka, Butche a Cassidyho a Terminátora ketré všechny spojovala Kate Beckinsale která strčí do kapsy i předlohu Ironsida - zabte mě ale je to tak a scény kde byla jsou nej filmu. Nevím proč tak strašně odflákly konec. Konec filmu i konec Ironsida v sukni.... ()

poldiy

Co to sakra je??? Spojená britská federace, kolonie a zeměpád??? Možná nevidět původní Total, tak by to bylo o něčem jiném, asi jsem čekal víc, malinko mi vadí, když už se tvůrci rozhodli jít jinou cestou, že některé původní věci zachovali, jako třeba tříkozatou babu. Ale abych nebyl jen kritickej. Z pohledu akčních scén, byl film dosti zdařilej, hlavně se mě líbila honička na výtahách, taky výbuch zeměpádu a vlastně celej koncept cestování přes zemské jádro, včetně stavu beztíže, je solidní.Jinak mě však film moc nenadchnul. ()

Pohorelda

Pro mě velice dobrá podívaný hlavně z důvodu, že jsem přemýšlející člověk a celou dobu mi to nedávalo smysl, jestli je to realita nebo se to děje jen v jeho hlavě. Film, i když má u některých negativní ohlasy, doporučuji a myslím si, že není tak špatný, jak ho tu někteří prezentují. Sice je pravda, že celý film je jedna velká akce a zastaví se až na samém konci a bez velkého štěstí by ani jeden z hlavních hrdinů nepřežili film má u mě. 70% ()

azazem11 odpad!

Tak předem bych chtěl říct že jsem byl varovaný abych se ten film nepouštěl, bohužel jsem neposlechl. Total Recall bez Marsu, mutantů a rakouského přízvuku? Ne, díky, nechci. ()

Pitman.tom

Kdybych neviděl původní film tak dám 3* ale... původní film sem viděl. Ta první je za snahu a odvahu předělat klasiku a ta druhá je pro mě.... že sem to dokoukal ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011