Bertramm

Naprosto zbytečný film. P.K.Dick byl podle mě paranoidní genius s otevřenou myslí k čemuž si nejspíš dopomáhal LSD. Jeho knihy a povídky jsou přímo stvořené pro skvělé a především chytré filmy. Total Recall je jedním z nich ale ne tahleta verze. Podívat jednou a zapomenout. Tenhle film je tvořen pro mladé publikum. Pro děti co neznají původní film, Blade Runnera a nepochopily Minority Report. Já ale nechápu k čemu byli potřeba tři scénáristé. Co se děje týče, dost mě zklamalo, že pánové nepřišli s ničím vyloženě novým. Teda krom toho, že vynechali Mars, čímž zároveň odepsali výpravnost původního filmu. Zásadní zvraty zůstaly beze změny a pro ty co znají původní film je příběh veliká nuda. Scéna s dámou na letišti mi tak nakonec připadá jako nehorázná drzost. Dvě hvězdy si drží jen ten vizuál a akční náboj. Suma sumárum - předvídatelná vykrádačka plná předvídatelných situací a hloupě převyprávěných dialogů. Vlastně dvě hvězdy jsou až moc. ()

fcapab

Člověk musí zapomenout na originál s Arnoldem. Potom nemyslet na některé logické věci a ve výsledku je to pohodová jízda. Efekty povedené, herečky ještě víc :) ()

Johny_Blaze

Původní snímek nasadil laťku tak vysoko že jej nikdy žádný remake nemůže překonat a už vůbec ne s Colinem Farrellem v hlavní roli. I když se mu musí nechat že se velice snaží. Což se ovšem nedá říc o tlupě scénáristů s jizvou na kráse jménem Kurt Wimmer. Děj doznal velikých změn oproti původnímu Recallu a i když pro někoho možná dobře, pro mě to bylo těžko skousnutelné. Tento film byl dle mého natočen jen s jedním účelem, nalákat na jméno a vydělat balík na zvědavcích co přijdou. Ještě že jsem nebyl mezi nimi. ()

pekos

Flmy, ktoré potešia fanúšika sci-fi svojim kvalitným vizuálom a trochou "vierohodnosti", nie je v tejto oblasti mnoho. Tvorcom tohto filmu sa to podarilo na 100 % a napriek tomu, že nevieme, ako bude vyzerať budúcnosť, ich predstavy prekvapili zaujímavým a celkom vierohodným vizuálom. Rozhodne som nečakal, že tento film bude akousi kópiou Total Recall z r. 1990, v hlavnej úlohe s A.Schwarzenegrom a tvorcovia skutočne upravili pôvodný príbeh P.K.Dicka a vsadili na príbeh, ktorý sa odohráva na Zemi. V jednej zo scén, kde sa hlavný hrdina musí podrobiť kontrole na skeneri tela, si autori nového Total Recallu dovolili zažartovať a vsunúť do príbehu neznámu ženu, ktorá pri kontrole na tomto skeneri veľmi pripomína tú ženu, ktorej vizáž použili tvorcovia v pôvodnom príbehu z r. 1990 pri skeneri na Marse. V konečnom hodnotení filmu však musím uznať, že i napriek mnohým nedokonalostiam, ktoré sprevádzali pôvodný Total Recall z r. 1990, bol starší snímok príbehovo zaujímavejší a herecky dokonalejší. Napriek tomu doporučujem každému fanúšikovi sci-fi nový Total Recall, pretože je to pastva pre oči aj uši - dokonalý zvuk na originálnych nosičoch príjemne prekvapí každého audiofila. ()

danny79

Pro me slusna, nadprumerna akcni podivana. O celkovy vysledek se urcite zaslouzil oblibeny C.Farell a mne sympaticka J.Biel. Efekty a technicke zpracovani jsou na dobre urovni, pribeh ma nejakou linii a neni stupidni. Hodne lidi to hodnoti negativne asi pro to, ze to srovnavaji s originalem. Na ten ja si nepamatuji. ()

jan152

Jsem si fakt nemyslel, že Arnold je herec, ale po tomhle filmu už si nejsem jist. Remake je strojový, schematický, plný zbytečných "scifi serepetiček", na původní verzi nemá ani scénář. ()

babuca

nech si hovorí, kto chce čo chce ale rozhodne to prekonalo technicky jedničku. A to poriadne. Dobu proste nezastavíš, pokrok ide neúprosne vpred ! Kate a Jessica rozhodne dali zabudnúť na Sharon. ()

Mzetko

Trochu přehnané a místy přitažené za vlasy. Ale má to na druhou stranu dostatek světlých momentů, díky kterým to stojí za to! ()

lik009

Slabší Sci-Fi. Provedení není špatné ale nápad nic moc. Původní verze určitě bavila více. Film na jedno shlédnutí. ()

Livto

Od tohto filmu som čakal, že nebude pôvodnej verzii siahať ani po členky. Bohužiaľ som mal pravdu. Pár akčných scén a dobré efekty to holt nezachránili. Pár pôvodných nápadov zostalo, pár ich bolo upravených. A to bolo jadrom problému! Neviem, čo ma sklamalo viac, či málo mutantov, alebo že sa to celé odohrávalo na Zemi a nie na Marse. Nehovoriac o chýbajúcich artefaktoch mimozemšťanov, ktoré pôvodnej verzii vdýchli trochu tajomna. Tento film nie je zlý, ale rozhodne sa nedá brať ako remake rovnocennej predlohy. ()

stuj

Tyjo, dyk se na to koukat dalo. Z toho hodnocení bych čekal nějakou ultra blbost, ale byl to úplně normální hollywoodskej biják. Navíc s pěkně udělaným sci-fi prostředím. Připomínalo to dobře udělanou sci-fi hru z neveselé budoucnosti (prostředí i děj) nebo Blade Runnera (tady už jenom to prostředí). Člověk se při koukání nenudil, naopak si užíval to provedení. Též herci ušli. Ze starého Recallu si to vzalo jen téma vycucnutí paměti, jinak byl děj o něčem jiném. Sice taky kopa akce s kopou "jak to, že...?", ale když se nad to člověk povznese a bere to jako tu počítačovou hru, tak je to v cajku. ()

Fraktální

Total Recall = Jason Bourne, James Bond, Mr. and Mrs. Smith, Atlas mraků, Elysium,Hunger games, Starswars, Terminator, všechno dohromady v takovém podání lepší průměrnosti oscilujícím mezi 3 a 4 hvězdami. Colin Farrell a Bryan Cranston jsou absolutelly Ok, Kate Beckinsale - Das ist Super! , ale Jessica Biel ? S tou jsem se prostě celý film neztotožnil... Říkám si jestli Kate neměla být tou "good girl" a vybrat jinýho záporáka(To by zřejmě fungovalo nejlépe), nebo ponechat Darth wadera říznutého terminátorem v podání Kate, ale vybrat mnohem lepší společnici pro Kolina, toď otázka .... ()

vlajad

Souhlasím s tím, že film dost kopíruje jak Blade Runner, tak Minority Report. Přesto se mi film líbí, akce doplněná celkem přijatelným příběhem, byť trochu zamotaným. Nejsem holt asi náročný divák. ()

Cecko

Nic moc. Originál je o dost povedenější, ikdyž trochu béčkový. Tohle je jedna velká nuda. Musel jsem to dokoukat na dvakrát a to už je co říct. ()

Horn

Obecně nemám remejky rád, ale v tomto případě jsem měl pocit, že se tento film předloze tak nepodobá, jako by to byl uplně jiný film. Oba totaly proto považuji za rovnocenné. ()

UnCool

Extrémní nuda, nedokázal jsem se na to ani dodívat a bylo mi úplně jedno jak to dopadne. Celý scénář je ůplně dementní a celý postup filmu je totálně nelogický. O to víc mě štve, že někdo zmrvil tak skvělý film jako byl původní s Arniem. Dvě hvězdy jsou jen za efekty a technické zpracování, ale vše ostatní je kompletně špatně, a ještě jednou hlavně je to celé zoufalá nuda. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011