Porážka (S05E01) (epizoda)

No Sanctuary

Bez útočiska

Horor / Thriller / Drama

USA, 2014, 42 min

Vidím, že pátá série začala výborně, jen se bojím případného zklamání, které mě postihlo ve čtvrté řadě po osmé epizodě. Pokud si série udrží takový standard jako její první díl, bylo by to výborné. Každopádně velice zábavná epizoda, která osloví zejména romantické řezníky.(12.3.2017)

Sledujeme jednotlivé osudy Ricka, Glenna, Maggie, Michonne, Daryla, Carla, Boba, Carol, Beth, Sashy a Tyreese potom, co se jejich cesty po napadení a zníčení věznice rozdělili...jejich nadějí je teď nové záchytné místo Terminus! Cestou se někteří zase shledávají...a když dorazí do Terminusu, tak není vše takové, jak se na první pohled zdá! Podaří se "naší" skupině zase semknout a bojovat jako jeden za svou naději ve světě mrtváků? 100%(10.1.2016)

"You're the butcher, or you're the cattle." --- Všechny scény jsou zde dokonalé a bez chyby. To, co jsem napsal u 4x08 je zde ještě mnohonásobné. Neskutečný nervák jak prase - od jatek, přes bitku, pád Terminu, až po konečné shledání a další velmi silné a nervy drásající momenty a scény, je tohle bez debat nejlepší epizoda TWD, a jedna z nejlepších seriálových epizod. Když jsme tuhle epizodu viděli s přáteli poprvé, doslova jsme řvali nadšením, a to bylo okolo 11. hodiny večer, takže sousedi byli určitě taky nadšeni... Ještě si vzpomínám na časy, kdy tato epizoda měla na ČSFD plných 100% - byl to pěkný pohled na to číslo. Další slova doufám netřeba...(18.12.2016)

90%(4.5.2018)

Konečně se našli.. a pápá Terminus(25.9.2016)