Díky (S06E03) (epizoda)

Thank You

Vďaka

Horor / Thriller / Drama

USA, 2015, 43 min

Troubení klaksonu odklonilo část mrtváků ze své trasy a ty se vydali směrem k Alexandrii. Rickova skupina se je snaží zastavit v nedalekém městečku. Tam se Glenn s Nicholasem nabídnou, že zapálí dům, aby odvedli jejich pozornost. Jenže velikost odtrženého stáda je opravdu veliká a tak jsou oba zahnáni do úzkých... 90%(16.1.2016)

Další neskutečná epizoda. Kvalita neskutečně stoupá, každý díl je víc a víc napínavější a kvalitnější. To je TWD který tak zbožňuji... btw. čuráčka Nicholase mi nebylo vůbec líto... Tvůrci se nějak utrhli ze řetězu a to je jen a jen dobře.(18.12.2016)

9/10(28.4.2016)

Třetí solidní díl v řadě, opět jsem byl spokojen, protože jsem se nenudil, naopak, slušně jsem se bavil, mezi starousedlíky a nově příchozími stále vládne nedůvěra a tvůrci se nebojí občas obětovat i některou z hlavních postav, což mě těší, protože děj tak dostává nový náboj.(19.4.2017)

"Have you ever had to kill people because they had already killed your friends and were coming for you next? Have you ever done things that made you feel afraid of yourself afterward? Have you ever been covered in so much blood that you didn't know if it was yours or walkers' or your friends'? Huh? Then you don't know."(10.8.2018)