Čas pro potom (S08E07) (epizoda)

Time for After

Čas na neskôr

Horor / Thriller / Drama

USA, 2017, 42 min

No pomaly začínam dávať seriálu šancu. Tento diel ma celkom prekvapil...(17.12.2017)

• kenkaku

Je to definitivní. 3x za sebou, to už není náhoda. Scénaristé se vyčerpali a tak doháníme čas konverzací. Občas se něco stane, ale přiznám se že je mi tak nějak jedno co a proč. Na to kolik máme rozjetých dělových linek se zabývat Eugenovou krizí, mě fakt nebere. Když už nastane nějaký vývoj, je to stylem "kde se vzala, tu se vzala". Beze smyslu a logiky.(14.12.2017)

• Frajer42

Spoilery! Začátek dílu navázal přesně tam, kde předchozí skončil. Tedy v nejhlubším zákoutí prdele. Zhruba polovinu stopáže se z prdele nedostal a vážně jsem zvažoval, že budu poprvé v historii zrychlovat tento "skvostný" seriál. Od prvního výstřelu se na to naštěstí začalo dát koukat. Moc nechápu, proč se v této sérii rozhodli ti retardi věnovat tolik času vedlejším postavám, které absolutně nikoho nezajímají, ba dokonce si na ně většina diváctva vypěstovala alergii. Například by mi nic neudělalo větší radost, než smrt toho zasraného kněze plešárda. Nechápu tedy, komu se tu pánové pokouší brnkat na city. Lepší dvě hvězdy.(10.12.2017)

Hejt na TWD pokračuje velmi dobře, velmi povedeně a účinně. Ten je mi ale zcela u prdele. Jako trochu jej chápu - tvůrci se moc o seriál nestarají, neposunuli děj do předu, většinu času je vše o velkým hovně, akce zde není kvalitně zpracovaná a jen vás štve. Hejt je ale trochu přehnanej - zas taková hrůza, jak všichni tvrdí, to není. To jsem ale odbočil, takže můj názor k epizodě: Eugene by měl prostě chcípnout, ta postava už nemá co nabídnout, jen mě sere. Stejně tak i další postavy (Rosita, Carol, Gabriel apod.) Rick se konečně pochlapil - to je ten badass Rick z 3. - 6. série. Jinak spokojenost. Kdyby nebyla TWD moje srdcovka z puberty, tak bych tenhle polomrtvý seriál ani nesledoval. Jsem fakticky zvědav na mid-season finale. Dávám tedy s přivřeným okem 4*(10.12.2017)

• Necrotongue

Osmá sezóna je zatím čirým zoufalstvím, už zase se epizoda utápěla ve spoustě zbytečných řečí, dějová linie s Rickem u Mrchožroutů je kolosálně nablblá a jediným alespoň trochu zajímavějším momentem byla Darylova akce. I ta se musela, pochopitelně, řádně okecat.(20.10.2018)

• Andrew Lincoln