Reklama

Reklama

Útočiště je obklopené mrtváky, ale Darylovi s Tarou to nestačí. Chtějí si být jistí, že Negan padne, proto jim pomohou dostat se dovnitř... (TV Prima)

Recenze (12)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Začátek dílu navázal přesně tam, kde předchozí skončil. Tedy v nejhlubším zákoutí prdele. Zhruba polovinu stopáže se z prdele nedostal a vážně jsem zvažoval, že budu poprvé v historii zrychlovat tento "skvostný" seriál. Od prvního výstřelu se na to naštěstí začalo dát koukat. Moc nechápu, proč se v této sérii rozhodli ti retardi věnovat tolik času vedlejším postavám, které absolutně nikoho nezajímají, ba dokonce si na ně většina diváctva vypěstovala alergii. Například by mi nic neudělalo větší radost, než smrt toho zasraného kněze plešárda. Nechápu tedy, komu se tu pánové pokouší brnkat na city. Lepší dvě hvězdy. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Osmá sezóna je zatím čirým zoufalstvím, už zase se epizoda utápěla ve spoustě zbytečných řečí, dějová linie s Rickem u Mrchožroutů je kolosálně nablblá a jediným alespoň trochu zajímavějším momentem byla Darylova akce. I ta se musela, pochopitelně, řádně okecat. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to definitivní. 3x za sebou, to už není náhoda. Scénaristé se vyčerpali a tak doháníme čas konverzací. Občas se něco stane, ale přiznám se že je mi tak nějak jedno co a proč. Na to kolik máme rozjetých dělových linek se zabývat Eugenovou krizí, mě fakt nebere. Když už nastane nějaký vývoj, je to stylem "kde se vzala, tu se vzala". Beze smyslu a logiky. ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama