Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Michonne dorazila se skupinou přeživších do Hiltopu. Po dlouhé době se zde potkává s Carol a také se dovídá o zraněné Rositě a ztraceném Eugenovi. Henry se snaží do Hiltopu co nejlépe zapadnout, je ale zadržen pro opilectví a výtržnost... (TV Prima)

Recenze (24)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Polovina epizody která se pyšní tím, že je "finále poloviny řady" v prdeli a nic jsem se nedozvěděl. Naprosto nic z otázek, které po časovém skoku vyplavaly. Hlavně že se stále žvaní a informace nikde. Abych dal průměr, musela by být druhá polovina epizody fenomenální. Nebyla. Fenomenálních bylo max posledních 10 minut. A to opravdu nestačí. EDIT: paddy35, naprostý souhlas. ()

maruna0007 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další skvělá epizoda která je jedna z nejlepších seriálu. Je až neuvěřitelný že po dvou předchozích sériích které patří k tomu nejhoršímu co TWD natočilo, tu máme rozhodně jednu z nejlepších, možná i nejlepší sérii, uvidíme jak si povede druhá polovina. SPOILERY: Zajímá mě hodně co si udělaly všechny komunity mezi sebou. To jak se na sebe po příjezdu Michonne dívaly, jsem nevěřil vlastním očím. Blbý časový skok :( . Negan se konečně dostal z cele. Myslím si že jeho kroky povedou jednoznačně k Lucille a do Svatyně. Jsem zvědav jak moc bude zapojen do války proti Šeptačům. No a teď k tomu nejlepšímu. Už od začátku měla tahle epizoda hororový nádech, a ještě více se to zdvojnásobilo v závěru. To jak jsou všichni šokováni( Daryl, Jesus, Aaron, Eugene) stádem které je sleduje mluví za vše. Celá scéna kdy Jesus dává náskok svým přátelům, a následně je zabit jedním Šeptačem byla impozantní, musel jsem si to pustit ještě 2x. Proč ale musí všechno nejlepší v TWD končit cliffhangrem?! :( . Jsem pyšný na to že jsem fanoušek TWD. Už aby byl Únor!!! ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Skvostné trio v podobě Jesus - Aaron - Daryl bych mohl s ukrutným nadšením sledovat po kompletní dobu stopáže celičké první půle této série. Mimochodem, co mohu říci k mid-season finale? Nejspíše nic, jelikož nenalézám dostatečná slova chvály vystihující mé pocity, u nichž jednoznačně panoval strach, avšak i čirá nenávist. Strach z toho důvodu, že nás TWD po delší době uhranulo atmosferickým hororovým nádechem s neskutečně napínavým závěrem hlavní dějové linky příhodně se odehrávající právě na krchově. A nenávist jednoduše proto, že děj končí jednou z nejzbytečnějších "smrtí" (my totiž nevíme, zda je dotyčná osoba naživu anebo ne, ale okolnosti se naklánějí k druhé alternativě) - tu posranou scénu jsme si s kolegy museli přehrát nejméně třikrát, aby jsem pochopili, že se ta daná věc reálně odehrála... Jinak nemohu nic vytknout. Čekání v podobě téměř čtyř dlouhých měsíců bude opravdu nekonečné. TWD skutečně obživlo a raketově opět stoupá k samotnému vrcholu současné seriálové scény. Ukázky na nadcházející události vypadají vélmi "pěkně". Nyní mám nehorázné nutkání se po delší době vrátit ke komiksové předloze a pokračovat v ní... shit! ()

ZeroCZ1233 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První půlka 9. série za náma a já s neskutečným nadšením koukám, jak se seriál kvalitou zvedl na úroveň svých nejlepších časů. Příběh je zajímavý, nová hrozba smrtící a mysteriózním dojmem uchopená. Tato konkrétní epizoda to ukončila pěkně, představila nám, že tato hrozba je opravdu "hrozba" tím, jak jiné to je (není to jen další skupina přeživších se zkaženějším pohledem na svět a s ještě zkaženějším vůdcem [teď mám na mysli Guvernéra, jehož charakter nebyl tak krásně propracován jako Neganův]) a že se styl boje proti této hrozbě bude muset změnit výrazněji, než kdy dřív. Jsem rád, že některé charaktery dostaly konečně svůj prostor a že se Negan bude moct konečně zase předvést. Už se nemůžu dočkat února a pokud se seriál bude držet stejné kvality, jako doteď, tak se budu jen klanět. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Posledních pár scén mě přesvědčilo, že tenhle díl za čtyři hnězdy stojí, a že se naše starý dobrý TWD zase vrací v plný parádě. Sice mě pořád sere, že neobjasnili proč Alexandrie nepřijímá nový lidi, proč jsou všichni rozhádaný a co se stalo se Svatyní, taky část s Neganem, kterej měl otevřenou celu (proč by mu někdo do svatý prdele otvíral celu) mě patřičně nasrala, avšak akce a poslední scény dílu mi to vynahradily. Teď už jenom doufám, že to takhle bude pokračovat i dál. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (1)

  • Písnička, která hraje při popíjení, je „I Want To Love You Baby“ od Peggy Scott & Jo Jo Benson. (Duoscop)

Reklama

Reklama