Tolik očekávaný mezikomunitní jarmark je slavnostně zahájen. Zástupci všech komunit se schází, aby podepsali dohodu o vzájemné pomoci a spolupráci. Nikdo však ještě netuší, že tyto chvíle štěstí a radosti budou draze vykoupeny několika životy jejich přátel a rodinou... (TV Prima)

GejmronCZ

Naprosto úžasnej díl, ale zároveň jeden z 2 dílů, co mě za celou dobu seriálu nasrali nejvíc. Nesnášim tenhle seriál. Je to horší než Hra o Trůny, protože tam aspoň někdo přežije narozdíl od tohohle. ------------------------------------------------------------SPOILER------------------------------------------------------A furt mi zabíjej neustále krásný holky. Na koho tam mám doháje čumět, když jsou všechny mrtvý?! ()

baclajean

Tentokrát klobúk dolu pred tvorcami. Takto ani ertévéeska nezarezala Merčiaka. Zopár hlavných postáv prudko končí, možno až priveľa naraz. Mrzí ma najmä Enid, a šokovaný som aj z Tary. ()

paddy35

No...už vážně nevím, co si o tom myslet. Asi to vezmu hezky od začátku. Snad každý díl začíná tím, jak se mají všichni rádi, jak musí věřit ve vyšší dobro, jak musí držet při sobě a jak se mají strašně fanfárově. Nejen, že to je otravné, ale postupně se to stává přímo nesnesitelné a začíám tyto části myšlenkama ignorovat a přeskakovat, takže tuhle výplň ani moc nesleduji. Další jsou tak k uzoufání nudné, nevýrazné a herecky nezvládnuté postavy. Většia ani neví, co chce hrát, jak by to mělo vypadat a nebo prostě není jejich charakter natolik zajímavý, aby nějak vybočil z řady. Proč? Protože se všichni začínají podobat jeden druhému jako vejce vejci! Všichni mají plnou hubu morálních zásad a snad si vidí do hlavy, protože co řekne jeden, v další scéně ihned zopakuje ten druhý. Druhá věc je Judith, protože to už někomu muselo rupnout v hlavě. Ne snad proto, že by v seriálu vadila malá holka, ale ve svých osmi (?) letech toho umí víc než Vinnetou s Old Shatterhandem dohromady a na co nestačila celá komunita, to hravě zvládne jedna malá holčička, která se ohání Rickovým revolverem, tváří se jak Clint Eastwood a neváhá se postavit do cesty samotnému Neganovi. Nehledě na to, že její osvícené promluvy na to, kolik jí je let, donutí k zamyšlení i samotného Daryla, který si jinak nikdy nenechal nic vysvětlit. Po 45 minutách se (hurá, volejte slávu) začalo konečně něco dít, aby šechno skončilo před finálem sezóny pochopitelně napínavě a diváci poslední díl neodpískali, což by byla pro seriál docela ostuda. No, něco se stalo, ale na skoro hodinový díl se toho stalo zatraceně málo a ani nejsem nijak v šoku. Stačilo odstranit tu nekonečou vatu, která se seriálem táhne snad od druhé série a nechat klasickou délku. Divák by o nic nepřišel a ještě by se ušetřilo. ()

holmesjedna

Tohle budu rozdýchávat ještě hodně dlouho... Jediného podobně šokujícího dílu za existenci seriálu The Walking Dead jsme se dočkali hned v pilotu sedmé série. Poté seriál značně upadl, a to především svojí osmou sérií, avšak s příchodem deváté kvalita už od pilotního dílu opět raketově vzrostla a stala se z ní dle mého názoru jedna z nejlepších sérií vůbec, ať už z důvodu nezapomenutelných a emotivních momentů, zajímavého a neopakujícího se děje,skvěle zmáknuté režie se scénářem nebo samotné surovosti, která seriálovému světu tolik začala chybět. Poté, co jsem dokoukal osmou sérii, říkal jsem si: "Tímto musí seriál skončil, to už lepší zkrátka nebude... nemůže být.". Jak neuvěřitelně jsem se to pletl! ()

Mistr119

Díl není nijak hluboký. Vlastně jde o spojenectví různých komunit a mír....a pak najednou střih a šok!! Velký zásah do děje i do niterného následného pocitu touhy mstít se v představitelích i v divácích. Nicméně představitelé to berou hrdinně a vyzdvihují hodnoty obětí a nutnosti semknout se před bezhlavým amokem a útokem na nepřítele. ()

maclib

Vynikající díl jako celá tato série. Akorát vím,že budu příští pondělí hrozně naštvaný při dalším otevřeném konci... :-) ()

JanPrazak

No to je katastrofa. Dlouho jsem nebyl takhle v šoku ze seriálu. A už vůbec ne u Walking Dead. Masakr. Jinak se to popsat nedá. Slza ukápla, fakt šílený, co se tam v tom jednom dílu stalo. Nemám slov. Jinak naprosto souhlasím s @bart_ - na to, jak je ten seriál dlouho běží předvedl i po několika sériích neskutečnou salvu. ()