Erinin (Drew Barrymore) ironický smysl pro humor a naprostá otevřenost naprosto okouzlil Garretta (Justin Long). A to všechno u piva a u snídaně druhý den ráno. Jiskra přeskočila a byla z toho plnohodnotná letní láska a nikdo nečekal, že potrvá, až se Erin bude muset vrátit do San Francisca a Garrett zůstane kvůli práci v New Yorku. Jenže když se šest týdnů radovánek nenápadně změní v něco hlubšího, ani jeden z nich si není jistý, že to chce ukončit. A i když si Garrettovi kamarádi Box (Jason Sudeikis) a Dan (Charlie Day) dělají legraci z jeho vztahu s telefonem, nechtějí svého „kámoše“ ztratit kvůli úletu s nejistým koncem. Stejně tak Erinina upjatá a až příliš ochraňující vdaná sestra Corrine (Christina Applegate) chce zabránit tomu, aby se Erin vydala na tu neslavně známou cestu za zklamáním. Ale navzdory rozdílným pobřežím, opatrným kamarádům a rodině a několika nečekaným pokušením tenhle pár možná našel něco jako lásku a s pomocí textovek, „sextovek“ a nočních hovorů, možná tu vzdálenost překonají. (oficiální text distributora)

anli

Romanticka komedie,kde si scenar hraje s"laskou na dalku".Zapletka vcelku prosta,takze hodne zalezi na zpracovani a hercich.No a protoze Drew Barrymore je skutecne a porad okouzlujici a je radost ji na platne sledovat a skvele ji sekunduje Justin Long,ktery nam od"Smrtonosne pasti 4" trochu zmuznel a oba svou roli zvladaji vtipne a s prehledem,tak se laska na dalku myslim vydarila.Film je prijemny,vtipny-prvni polovina je dokonce velmi vtipna a rezie patricne citliva a romanticka.Ano,nic noveho pod sluncem,ale velmi prijemne a pohodove.Zadna krec,nebo topornost v deji.Nic takoveho.A Christina Applegate uz taky davno neni dcera"Zenateho se zavazky"a jde ji to moc dobre.Takze krasnych blizkych 75%. ()

marvan

Problémem této komedie je, že se z materiálu jako stvořeného pro další nezávislou Linklaterovu romanci snaží střihnout romkom pro nákupní centra. Námětem scénáře se staly osobní životní zkušenosti producenta Davida Neustadtera a cokoli dalšího k nim scénárista Geoff LaTulippe přidal, byly ty nejfádnější žánrová klišé. Stejně nenápaditá je nakonec i režie Bursteinové, přinášející obdobné žánrové perly, jako zamilovanou dvojici skotačící v mořském příboji za zvuku indie kytarovky. Kdyby tenhle materiál dostal do ruky např. právě zmíněný Linklater, mohla to přitom být další kultovní vztahovka. ()

terunka003

Vtipné, sympatické, milé, příjemné × ten konec byl takový nějaký.. Jinak fajn oddychovka, u které nemusíte ani moc přemýšlet. Hlavní postavy milé, Christina Applegate jako hlava rodiny skvělá, hlavně se svým ječákem. ..fakt existuje oblečený sex? ()

venison

Milá a pohodová komedie o lásce, která mi dosti připomíná jinou komedii "Láska a jiné závislosti", tentokrát s jiným problémem vztahu a tím je místo nemoci vzdálenost.. Kousavý a místy přisprostlý humor, roztomilá tvář Drew Barrymore a pomalu objevovaný talent Justin Long, praštění kamarádi, milující a až příliš čistotná sestra "melounek" Christina Applegate - senza zábava na páteční večer - nemohu si stěžovat :-D ()

Pavlínka9

Nadprůměrná běžná romantická americká komedie, která poukazuje na to, jak je to někdy se vztahem na dálku těžké. Líbilo se mi hlavně, že zde bylo téma, které se týká citů, kdy máte na jedné straně lásku a na druhé rozum. Drew a Justin k sobě skvěle pasovali a i když to zpočátku vypadalo, že perverzností tam díky spolubydlícímu bude více než větší množství, bylo to držené v mírné hladince :) ()

Timak

Průměr, průměr, průměr. Pár sprostých slov nedokáže zakrýt to neskutečný klišé ... avšak jedna doslova hilarious scénka nahého zadku s obtiskem ruky na kuchyňským stole, kde zrovna večeří majitel stolu - to zvedá mé hodnocení a zanechává úsměv na rtech ()

VasaX

Další z řady klasických romantických komedií. Tato je ale o ždibíček lepší než je běžný průměr. Je očividné, že se scénáristé snažili naprat tam co nejvíce vtípků, gagů a veselých scének. Ale snažili se držet dobrého vkusu, nepřehánět to a vyvarovat se samoúčelnosti děje jakož to přihrávače fórů. Hlavní i vedlejší hcharaktery jsou poměrně zdařilé a sympatické, tak i jejich představitelé. Soundtrack do pohodičky, takže jediné, co nám chybí je odkopnout pantofle, hodit nohy na stůl, do ruky něco dobrého na pití a na téměř dvě hodinky vypnout. ()

Steny94

Začiatok filmu bol skvelý,dokonca pri scénach,pri ktorých sa párik zoznamoval som sa aj ja sám uškrňal jak debil.Neskôr,keď už ale začali riešiť krízu vsťahu kôli diaľke ma to začalo nudiť...Tiež prišiel samozrejme tipický Happy Ending,ktorý ma tiež akosi nepresvedčil.Musím ale spomenúť veľké plus filmu čo pre mňa bola Drew Barrymore ktorá ma snaď nezačne nudiť nikdy a mohla by hrať v hocijakej kravine a ja by som jej to stále žral.Ona je možno aj dôvod prečo dávam 4 hviezdy a nie 3 aj keď tak či tak priznávam že ma film aj na svoje slabiny celkom pobavil.A možno si ho niekedy v budúcnosti pozriem zas :).... ()

lucascus

Ach jo, to zas byla blbost, psaná americkým pérem. Kupodivu jediný důvod, proč se na tento film dívat, jsou vedlejší postavy, protože Barrymore a Long nemají čím oslnit. Jednu hvězdičku tedy dávám za skvělou Applegate (zasloužila by si svůj film) a tu druhou za občasný podařený vtípek. Jako celek to ovšem funguje asi tak, jako vztahy na dálku. ()

strelenaL

Zábavná komedie se šťastným koncem. I já bych si přála kdyby to takhle mohlo existovat a vycházet v životě. I přes strmé překážky se dá vážně utvořit pevný vztah mezi mužem a ženou. Tento film mi připomněl 500 days of summer akorát v opačném konci se liší. ()

Guzo

Povedená romantická komedie. Bál jsem se, aby se to nezvrhlo v drama, ale zůstalo to přesně v těch kolejích, kde to být mělo. Drew Barrymore opět září (respektive "hraje si to svoje"), Justin Long mi úplně nesedl do takové role, ale po chvíli jsem si zvyknul. 65 % ()

Bagr_007

Fajnově přisprostlá romantická komedie bez hromady hloupých klišé. Letos (2010) v Hollywoodu nikdo nenatočil nic lepšího v žánru. I když se nedá říct, že něčím podobným se můžou pyšnit jen skutečně výjimečné filmy, ale to bohužel není žádná novinka. 70% ()

tommmy89

Veľmi príjemný príbeh, v skutku sa mi páčil v rôznych smeroch. Netreba to vlastne viac opisovať, ale čo sa mi tam páčilo asi najviac sú tri veci : "námet, hudba a osud" :-) .... "Osud je niekedy vrtkavý" ..... ()

Soweek

Je až zarážející jak taková věc jako odbourání oné chráněné bariéry slušné mluvy v romantických komediích, dokáže z uplně obyčejné tuctové romedie udělat celkem zábavný snímek, u kterého se nebudete nudit. ()

LuciusWlk

Velmi oddechová záležitost. Spíš romantika než komedie, i když dva podivinští kamarádi jsou skvělí a dodávají snímku šťávu. Bez nich by šlo jen o romanticky film se zajímavým, ale nějak zvlášť propracovaným tématem. Jednoduchost ale zde není naškodu. Drew Barrymore a Justin Long se zde nemusí ani moc snažit. Jde jim to samo a není se čemu divit. ()

slovan1

Ojetý námět, jen trochu dospěleji zpracovaný. A takových filmu jsou fakt kopy. Mezi ústřední dvojicí nebyla dle mého absolutní chemie, nehodili se k sobě. 103 minut a šíleně mdlé. Tohle ty 3-4 povedené vtípky nezachrání. Kurňa, o to víc mě to štve, protože na tenhle film jsem se docela těšil. Jenže zábavou napěchovaný trailer film nepotvrdil. Bohužel, ale myslím, že víc jak silnější 2* si to nezaslouží... ()