Série(8) / Epizody(128)

rationibus

Podarené večerníčky. Na možno nezaslúžených 5 hviezdičiek dvíham pre veľký úspech u synovcov a netere /vo veku cca 5-11 rokov/, Jednoznačne najviac prehrávané DVD-čka. Ale pre dospelého je to už trochu iritujúce. ()

J3STER

Jedna z nejlepších „pohádek” pro děti, již od mala jsem u toho umíral smíchy a měl jsem je dokonce jako plyšáky. Nemůžu řict nic jiného, než že to je srdcovka a že by to nemělo nikdy zůstat v zapomnění. 100% ()

Feacher

Seriál/pohádka mého dětství a i dnes se zkrátka rád podívám. Výborně vymyšlené, výborně vytvořené, pro nejstarší díly platí 100%! Ty úplně nové už nejsou to pravé, ale srdce by mi utrhlo dát něco jiného než 5 hvězd. :* ()

lele

Když to ještě bylo A je to! (z jakého důvodu není tento název seriálu zde v databázi, je mi záhadou), byla to hrozná sranda. Kdysi jsme šli se synem nějaký pohádkový les a jedno stanoviště bylo tihle dva kutilové. K trase byl takový sešitek s popisem pohádek a seriálů. U A je to! bylo krásně popsáno poselství původního seriálu. I když to dva troubové všechno podělají, nikdy se na sebe nenaštvou, pořád se snaží spolupracovat v zájmu vyřešení problému, a nakonec problém taky vždy vyřeší. Byť často velmi netradičně. No, a pak po letech se objevila jakási další série, to už jako Pat a Mat, a vtipu tedy notně ubylo. A co nejhůř - ten pozitivní závěr často, ne-li vždy, úplně chybí. Prostě už z toho čiší z větší části jen trapnost. ()

MerlinPolcic

Geniálni úkaz Československa. Hoci všetko nakoniec poserú, ich práca má niečo do seba, pretože oni dokážu domrviť aj to, čo sa domrviť nedá :DDD . Sú taktiež ukážkou toho, že rôzne veci (mixér, antény, autá, nábytok atď.) už nikdy nebudú také aké bývali za komunizmu. Jedná sa o prvý seriál, ktorý som vôbec sledoval. A na záver ešte otázka: Kedy už konečne dostanú Nobelovú cenu ??? xDDD 100% ()

Pellik

A je to! je podľa mňa perla medzi československými animovanými seriálmi. Síce dvaja kamaráti nepovedia ani slovo, ale bohato stačí hudba. Niekedy mám dokonca pocit, že pohnú obočím :) ()

Vaso

Jak převést teorii do praxe? Zeptejte se dvou kutilů, jejichž každý pokus skončí katastrofou! Nad tokem myšlenek kutilů zůstává rozum stát....prostě nádherné, špičkové, supéér.... ()

duso92

Výborne vymyslená komédia pre celú rodinu. Na tomto filme ma zaujali najmä tie staré časti, ktoré boli natočené za ČeskoSlovenska. Čo sa týka, nových častí sú viac menej amatérsky urobené ,ale možno by sa ich pár takých dobrých dalo vybrať. ()

San Miguel

Vždy, když vidím ytto dva ňoumy, tak se skvěle bavím. V duchu si říkám, že nikdo nemůže bejt takhle blbej. Ale není to o tom, kdo je ajk blbej, ale jak z problému dokáže vytančin. A ťemhle dvěma koumákům to jde výtečně. ()