Série(8) / Epizody(128)

H.Gordon

Tento seriál jsem jako malá měla opravdu ráda, ale postupem času se mí více a více vzdaluje. Když na to občas narazím, tak to nechám běžet spíše z nostalgie a zavzpomínám si, když jsem se jako malá na to dívala, nicméně, i když je to vtipné a mnohdy se v nich vidím přes mou nešikovnost, tak to semnou nic nedělá. Je to hezky udělané, ale takovou animaci já nevyhledávám. 3 * si to ode mě zaslouží, více ne. ()

D28

Večerníček,na ktorý sa tešia deti a radi si ho pozrú aj dospeláci, je určite snom všetkých tvorcov.Týmto sa splnil.České animáky celkovo patria určite k najlepším na svete. ()

Ravi

Ačkoliv mě idiocie Pata a Mata už jako kluka rozčilovala, nezapřu v sobě obdiv k tomuto dílku geniálních tvůrců. ()

Miki8888

Asi každý z nás jako malý se mohl po tomto seriálu utlouct. Jednoduše řečeno dva nemluvící kutilové nemají žádnou chybu. Některé díly jsou slabší další naopak velmi povedené. Jako večerníček pro děti jsou "A je to" jednou z nejlepších voleb. ()

Autogram

Kto nevidel, nemal detstvo. Vzhľadom na to, čo tí dvaja dokázali, by si zaslúžili na ČSFD aj vlastné profily hercov. Prosím o doplnenie, keď môže mať medveď, tak prečo nie aj oni... ()

mirec88

Krásny, vtipný a klasický seriál, ktorého nové diely, ktoré našťastie vychádzajú dodnes, sú stále nápadité a výborné ako tie staré. Vynikajúce. ()

Josefin

Pat a Mat jsou nejlepší kutilové na světě věřte mi !Opravdu šikulové v radionkách , vždy připraveni s grácií vytvořené postavičky. ()

Billie777

Klasika nad klasiky. Kluků mi bylo i někdy i líto, jak se jim to nedařilo a někdy mě dost štvaly, jak byli nemotorní ale moc mě bavily! Taky jsem jim jako holčička přála i ženy ale páni se nikdy neoženily a snad je to tak i dobře. ()

Zagros

Proč jsou Pat a Mat u nás tak oblíbení? Protože jde o úžasný seriál o českém (československém) fenoménu kutilství a o chuti do řešení problémů, i když se vůbec nedaří. Spojení těchto dvou věcí funguje geniálně. Navíc jsou dva sympatičtí kutilové-nešikové prověřeni časem. Pat a Mat (dříve A je to...) se mi líbili v mládí, líbí se mi i teď a líbí se i mé malé dceři. K dobru jim lze přičíst také to, že mají stále nové epizody, které kupodivu nejdou kvalitou dolů a dokáží opět spolehlivě rozesmát. ()

thorewi

Pat a Mat jsou z československých večerníčku jednoduše nejlepší, a to hlavně proto, že když se na to podívate jako dospělák, máte z toho možná ještě lepší pocit, než jako dítě. Dobré nápady, vtipné scénky, jednoduchá, ale o to působivější animace. Ve výsledku kus dobře odvedené práce. ()

Sancty

V prvom momente som flákol nekompromisne za päť, ale potom mi docvaklo, že seriál obsahuje aj nejaké tie priemerné až slabé časti a tých nadupaných je pomenej. Našťastie prevláda viac vydarených dielov čo týmto dvom popleteným majstrom zaručuje širokú obľúbenosť rovnako medzi deťmi ako aj dospelými. ()

Paity

Jsou to pětihvězdičkoví šikulové, to mi nikdo nevymluví. V těch nejnovějších dílech je navíc vtipné to, že se jim občas i něco podaří. To, že to pak ještě dál "vylepšují" už je jiná věc. Každopádně super seriál, která neskonale miluje můj starší synek. ()

helmut111

Ja poznám skutočného Pata a Mata, na intráku nám opravujú 1 malú sprchu, začali v januári - teraz je máj a stále sa ráno budím na ich vrtanie a búchanie. ()