Pět nezávislých příběhů, vykreslujících osudy na první pohled běžných jedinců, kteří jsou postaveni před situaci nabourávající jejich dosavadní život takovým způsobem, se kterým se vyrovnávají destruktivně a to ať už vůči sobě nebo svému okolí. (pernicek83)

Domec

Zajimavej trailer? Check. Vyborne obsazeni? Check. Dobra hudba? Check. Tohle stacilo aby me na film tvurci dostali. Cekala jsem sice neco trosku jinyho, ale co. Dej rozdelenej na pribehy maj neco do sebe a zde to jsou opravdu kuriozni pripady. Bohuzel kvalita u nekterych pokulhava a zbytecne okradly ty lepsi o cas. Jako napriklad posledni Maneater, ktery byl uz opravdu zbytecny, i presto ze Zoe podala precizni vykon. Film pak celkove spada do prumernosti. I kdyz musim, ze nektere sceny byly opravdu k popukani; vacice? HA! ()

takken

Burning Palms je zložený z viacerých príbehov, ktorých dej sa odohráva v celkom bizarných a v živote zriedkavých situáciách. Christopher vyzerá ako všestranný a nápaditý režisér z jeho debutu je cítiť že sa snaží ukázať čoho všetkého je schopný a aký rôznorodý a v svojej podstate chorý pohľad na svet nám dokáže poskytnúť. Zaujala ma dravosť a drzosť s ktorou je scenár písaný autorovi časom dochádzal dych no on dáva divákovi len nejaký ten čas aby spracoval to čo doteraz videl a po oddychovom prostrednom dejstve servíruje posledný príbeh ktorý je svojou atmosférou a napaditosťou šokujúci. Christopher B. Landon ma svojim celovečerným počinom dostal veľmi sľubný začiatok. ()

Tred2

1. příběh - 50%, 2. příběh - 40%, 3. - 65%, 4. - 55%, 5. - 50%; Nicméně celé to tak nějak vyšumívá, svoji snahu to nedotáhlo do konce. Osobně viním asi nejvíc režii, která byla slabá ve všech příbězích, další problém pak byl s nudně se opakujícím scénářem různých příběhů. ()

jiri.twist

Nápadité, kvalitní a vše postavené na hlavu. Z těch pěti příběhů z různých částí LA byl jen jeden s tematikou gay (West Hollywood) a spolu s těmi poblbanými dětmi z Holmby Hills i nejslabší. Nejvíce se mi líbily ze Santa Monicy a Westwoodu ... i když vše brát s rezervou 5865 ()

sigf07

Pět krátkých povídek o lidech, kteří se ocitnou ve více či méně absurdních situacích. Mezi jednotlivými příběhy ovšem neexistuje žádné vazba, žádné pojítko - ať už postava, místo, narážka nebo prostě cokoliv, co by Burning Palms dávalo právo označovat se za film a ne sbírku povídek. Docela mi to vadilo a to i díky tomu, že jednotlivé příběhy jsou prostě řazeny za sebou, jedna skončí, druhá začne a jede se dál... mozaikový styl vyprávění známý např. z Lásky nebeské by byl možná lepší volbou. Každopádně, v první z povídek autoři rozjíždí zajímavou hru, kterou ale sráží její pitomě "vážné" zakončení, druhá a třetí jsou vyloženě skvělé (zejména na té třetí by se dal utáhnout i celovečerák), čtvrtá hořkým povzdechnutím nad lidskou osamělostí a pátá je blbina do počtu. ()

RobbieM@N

Pro fanoušky Jamie Chung může být tenhle film škodlivý, kvůli své rozkošné roztomilosti by si asi neměla vybírat tak bizarní filmové role. Burning Palms jsou v okamžicích okouzlující, ale jako celek je to totální paskvil. ()

PetrC.

Povídky jsou kvalitativně dost různorodé. Co je ale všechny spojuje, je absence důstojné pointy. Něčeho, co by jednotlivé příběhy podtrhlo a ukončilo. A platí to i pro film jako celek. Tomu chybí jednotící idea a "rekapitulace" na samém závěru jen jenom z nouze ctnost. Shrnuto jednou větou, film má některé skvělé momenty (především v první, třetí a poslední povídce), ale vyznění do prázdna jej osudově ubíjí. 59 % ()

miki68cz

Dobrý, ale nedotažený. První příbeh *****, druhý příběh ****, třetí příběh *****, čtvrtý příběh **, pátý příběh ***. K prostřední epizodě bych dodal, že podobnou srandu jsem už dlouho neviděl. Celé dílo je zajímavý počin a velice vřele jej DOPORUČUJI. ()

kubilov

Zvláštní mix pěti krátkých pitomoučkých povídek o bizarních životních situacích nebo nepříjemných odhaleních, které většinou úzce souvisí se sexem. Puritánská macecha vs. volnomyšlenkářská dcera s Elektřiným syndromem, nečekaná žádost a smradlavý prst, nepovedená gay adopce, dětskej bullshit s chůvou, znásilnění a nečekaná reakce. První, druhá a pátá epizodka byly v pohodě, ale kvůli slabší třetí a čtvrté je však celek nekonzistentní, rozvleklý a nepříliš kvalitní. ()

Ruud36

5 TALES OF MADNESS. Pro mne velmi příjemná podívaná. I když některé příběhy byly horší, tak v konečném hodnocení dávám čtyři hvězdy. ()

DonBraso

Jedem z medem jak s tureckým medem a máme tady 5 scenário tak trochu jinak,než jsme možná zvyklí a utírat slzy z očí nebo potem vážně nebudem:)Tak 1 .storyline by vystačila na celý film a uceleně byla zahrána nejlíp.2.storyline stála za hovno,no kdo viděl pochopí:D.3.storyline nejlepší na zasmátí,to jsem se musel u jednoho kecu,hlasitě zasmát a bavil jsem se nejvíc a nápad suprový a nejlepší podle mě ze všech!.4.Nuda běda,kde Doherty a Vega byly prostě na plátně jinak,tfuj.5.Colombiana Zoe Saldana super,blbý,potrhlý,ale špatně natočený. ()

Therese

Burning Palms aneb "how fucked up can one get"... Škoda, že se toho nezhostil někdo schopnější, materiálu je tady požehnaně. ()

escaf

Som zmetený...ozaj bizarné. Až na jeden príbeh, ktorý mi prišiel fádny, to bolo celkom dobré. Chvíľu zábavné, chvíľu dramatické, ale v každom prípade zvrátené. Prekážal mi len príliž rýchli spád deja. Nevedl som sa zbaviť pocitu že sa snažia čo najviac napumpovať do 20.minutovej stopáže a rýchlo to nejako dramaticky ukončiť. Napriek tomu ,,príjemné,, pozeranie. ()

Willynka

NIc jsem nečekala a to jsem zhruba dostala. Z pěti povídek mě vlastně skutečně zaujala pouze ta poslední, která by si s přehledem zasloužila vlastní film. Ale ne, nebudu tak přísná, i prst a buzíci dobrý. ()

Flipko

Po určitej stránke sa mi to páčilo, milujem absurdný humor. Ale čakal som veľa od scenára už keď som videl prvú ukážku, mám rád typy filmov na spôsob Crashu alebo filmy od Iñárritu, kde všetko dáva zmysel až v poslednych piatich minútach filmu, no v tomto prípade nič také neprišlo. V určitých častiach je to dosť nútené sniažiac o nepredvidáteľne konce a to dosť uberá na kvalite. Ale aj tak štyri hviezdičky len vďaka Buyer's Remorse, ktorá to dosť vytiahla a ja som nemohol prestať smiať. Ako epizodný seriál by to mohla byť bomba. ()

pradous

Svěží a svým způsobem neotřelé. I když poněkud nadsazené, tak sedí. Nevím co je podle paaschy skutečný stav Ameriky, spíš myslím, že je to dobře nastavené zrcadlo (slovy socialistických hlasatelek před sobotní americkou detektivkou v té době) americké, navenek puritánské americké společnosti. ()

xxxdvorixxx

Je to celé dost zvrácené. Podle traileru vypadal film úplně jinak. Situace jsou opravdu podivné a celý film jsem kroutil hlavou. Přitažené za vlasy ve chvílích, kdy jsem to pak už očekával a dal po druhém příběhu odhadovat konec dalšího. Samozřejmě by šlo celý film odbýt tím, že se to reálně nemůže stát a pak celý snímek považovat za ptákovinu. A pak jsem našel hromadu situací, kdy si na ten film vzpomenu a říkám si: "takhle snad nedopadnu". Ty příběhy jsou pointou tak padlé na hlavu, že se směju. ()