• Ondrew

Priserny zlepenec, ktory sa snazi byt... Cim chce vlastne byt? Mam dojem, ze to doteraz celkom presne netusi ani reziser a scenarista J. Pasteka. Ako komedia to vazne nefunguje, lenze ono by to dla vsetkeho nefungovalo ani ako nic ine. Totalna zbytocnost, bez ktorej by sa nasa uboha slovenska kinematografia rozhodne zaobisla. Tfuj! 0%.(4.1.2012)

• dr.horrible

Ďalší slovenský príspevok do žumpy svetovej kinematografie.Mala to byť čierna komédia v štýle Guya Ritchieho, no dopadlo to ako Kameňák seknutý soft pornom.Slovenský film prežíva krízu, už asi tak osemdesiat rokov a takéto úbohosti ho z nej rozhodne nevytrhnú.Nehorázne primitívne, trápne, nevtipné a hlavne neskutočne zle natočené, napísané a zahrané.Hanba(19.10.2012)

• Marek1991

Na toto sa skrátka nedá pozerať, komédia to veru nie je, možno až na tú scénku s vracaním, ale to veru nie je dostačujúce. Mimochodom stráca to energiu, je to veľká nuda, človek sa pri týchto dielach od našich tvorcov často opakuje v negatívach. Pustil som si to ráno a navyše v čase, keď má človek zvyčajne najviac energie a ja som ešte aj zíval, to hovorí v mojom prípade za všetko.(26.1.2013)

• lobo87

Ťažko niečo pochváliť, snáď len to, že tvorcom sa do toho chaotického kúsku podarilo dostať kopu známych tvárí i kvalitných hercov (nie, nemyslím Nogu ani Marcina) ktorí však príliš nemali čo hrať. Scenár bol silno nedotiahnutý. Film balansoval na hrane absurdnej komédie a rodinnej drámy, ale ani jedna časť nebola spracovaná dobre. Najväčšiu pochvalu má odo mňa postava Mariána Geišberga, na ktorého výstupy som sa vyslovene tešil. Za to tá jedna hviezda... 20%(22.8.2012)

Príde mi to tak, že (takmer) čokoľvek, čo na Slovensku natočíme, tu ľudia hádžu do odpadov. A potom sa sťažujú, že nič netočíme. Čo je zlé na tomto filme? No ja to neviem, kedže som tunajšie komentáre radšej nečítal, lebo by som sa dozvedel určite niečo "zaujímavé". Môj názor: vydarená komédia s pár hluchými miestami, čo ale v celkovom hodnotení filmu až tak nevadí. Ak by nebolo hluchých miest, dám 5* (a možno aj časom dám :P).(26.1.2013)

• - Veronika Žilková až do schvalovací projekce netušila, že kameraman zachytil "úplně vše", a chtěla záběr z filmu odstranit. Producenti však měli s herečkou podepsaný dodatek smlouvy, v němž se Žilková za 15 tisíc slovenských korun k nahotě propůjčila. Žilková penězi za ten dodatek zaplatila na konci natáčení večírek pro štáb. [Zdroj: Ahaonline.cz] (hippyman)

• - Keď študentka zvádza Marcina na chate, má na sebe mokré šaty. V ďalšom zábere sú už šaty suché. (Johnny.ARN)

• - Keď Žilková telefonuje policajtom, má slúchadlo vždy v inej ruke. (Johnny.ARN)