Kráska a zvíře

Mark L. Lester

Kostýmy:

Monica O'Brien
  • SpikeX6

Tak tohle byl nejubožejší film, který jsem za posledních několik měsíců viděl, respektive 20 minut filmu, protože to je taková slátanina a nesmyslná adaptace, že se to ani nedá dokoukat. Nehledě na efekty, které se nedají srovnávat ani s hrami vydanými okolo roku 1995. Nechápu jak něco takového může být vůbec prodáváno... Ostuda!(8.5.2012)

• Lilloos

Kritizovat výpravu, scénář, efekty a vlastně všechno nemá cenu, kdo se podívá, pochopí, kdo ne, o nic nepřijde. Jediný klad je opravdu velmi inovativní příběh, souvislost s klasickou Kráskou a zvířetem by mě bez stejného názvu asi nenapadla. Jak tak koukám na ostatní hodnocení asi nebudu jediná, kdo se při pohledu na hlavní protagonistku a laciné krváky domníval, že si nedopatřením pustil porno. A ono nic!(23.6.2014)

• behunka

Uf, tak to jsem ještě neviděla. Marně přemýšlím co se mi na filmu líbilo......NIC. Dokoukala jsem ho jen pro to, abych viděla v jakého krasavce se promění zvíře. Bohužel ani toto mě nepotěšilo . Hrůza hrůz od začátku až do konce. Dialogy o ničem ubohý a na sebe nenavazující. Výprava ....haha ??? Jedna louka s kusem lesa, v celém království jedna vesnice a vní 2 chýšky a jedna zámecká komnata. Konec a šlus. Prostě dost ubohá studiovka na nedělní odpoledne(19.7.2012)

• drankeryth

Dalo sa to celkom pozriet, zas nemozem povedat , ze to bola totalna sracka. Najsympatickejsi v tomto filme bol ten pocitacovy troll, len skoda ze toho moc neukazovali ako masakruje ludi. Boli tam aj nejake odtrhnute hlavy a najlepsi bol ten sedliacky doktor bez ruky. Skoda ze to bolo urobene tak amatersky a o dialogoch ani nehovorim. Veza carodejnice bola riadne amatersky urobena a velmi oskliva,,he he. Kostymy zbrojnosov boli ubohe a vykony tych hercov co ich hrali boli na bode mrazu, ako priklad uvediem trollsky masaker na luke, ked zvysni zbrojnosi nevedeli co maju robit. Ich volbu uz zariadil sympaticky troll.(19.1.2011)

• dopitak

Celých devadesát minut filmu jsem se usilovně snažil najít alespoň něco filmařsky pozitivního. Představte se žebříček, na jehož jednom konci je Avatar (a to se ode mě ani pěti* nedočkal) a na druhém produkce Lloyda A. Simandla anebo z nejnovějších počinů Kněžna Libuše. Kráska a zvíře řežiséra Davida Listera (inspirovali se jeho rodiče v Red Dwarf?) je jen malý kousek od zmíněného druhého konce. Dialogy jsou sice provedené na kameru, scénář, triky, hudba i kamera se ale plácají v bahně. Nenechte se proto zmást místním ještě stále shovívavým hodnocením a raději si všimněte, s jakou výpravou na nás filmaři vyrukovali - celé království Maxmiliána XIII. čítá asi 15 poddaných... Dávat hvězdičky jen za sexy Estellu mi příliš konstruktivní nepřipadá.(6.3.2010)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné pohádky Gabrielle Suzanne Barbot-de Villeneuve. (Terva)

• - Natáčení probíhalo převážně v Austrálii. (Terva)