Brotherhood

Adam (Trevor Morgan) se chce stát novým členem spolku Sigma Zeta Chi (vysokoškolského bratrství). A tak musí se skupinou zelenáčů projít zkouškou, která spočívá v přepadení benzinky. Všechno jde podle plánu, až do chvíle, kdy jeho přátelé zastaví u špatné benzinky. (Geralt z Rivie)

Krt.Ek

Poučen Murphyho základní poučkou, dle které když se něco může pokazit, tak to si pište, že se to pokazí, nám film přibližuje fungování těch slavnejch americkejch studentskejch spolků. Bezprostředně po zhlédnutí mě napadá jen toto: to radši nikam nepatřit, než patřit k Sigma Zeta Chi! Jinak, musím ještě říct, že jsem si Brotherhood užil víc, než by mohlo mé hodnocení napovídat. Fakticky jsem se bavil, ten má film spád, nemám problém doporučit ho dál. Jen zkrátka je v jeho konci pro mě něco nesmírně iritujícího, něco co se mně však těžko pojmenovává, něco co mě přinutilo odpočítat jednu hvězdičku. 65% ()

Korbitch

Eh! Zkurvená noc 2 a banda pozérských mašťáků, kteří si myslí, že jim projde každá kravina, kterou svýma sýrovýma topinkama vymyslí. Jenže chlapci zapomněli, že jeden z nich má mozek a charakter. ()

Lulu13

Ako to skončí som presne vedela odkedy toho chalana zamkli v kufri. Takže pokus o prekvapivý záver nevyšiel. Naviac, filmy s podobným námetom o pokašlanej noci tu boli už skôr a spracované lepšie. Ku príkladu film 11:14 natočený o pekných 7 rokov skôr, takže o originalite snímku sa tiež hovoriť nedá. Nehovoriac o tom, že z tej šlamastiky sa miestami chceli vysekať poriadne nelogickými a blbými nápadmi. Pre mňa teda nič viac než priemer na jednu projekciu. ()

René.girl

Některé scény mi přišli hrozně přehnané, ale pak jsem se tak zamyslela a uvědomila jsem si, že u Američanů je vlastně možné úplně všechno. A jestli je něco čemu bych věřila, tak to jsou právě takovýhle "fucked up American kids". 70% ()

Petroff

Absence logiky mi prostě vadí... spoiler: Vykradli jsme obchod a chceme to napravit. Tak se teď sebereme a lup dáme do jiný pobočky toho obchodu a všechno bude zase dobrý - what the fuck??!! ()

Caminzind

Té DEMENCE bylo na mě moc. Celý děj se vlastně odvíjí podle principu domino-efektu a předpokladá absenci jakékoliv rozvahy, zodpovědnosti a zdravého rozumu u všech postav. Připomíná to ty klasické pohádky ve stylu Jak měnil až vyměnil, popravdě ale spíš než o gradaci děje, jde o stagnaci v bludném a dosti ubíjejícím kruhu plném keců. 38% ()

bourec

Nebudu tvrdit,že mě to nějak uzemnilo.Nadšení jako někteří tady nesdílim,ale v částech ten film měl něco do sebe.Vymazlenej je konec,přiznám se ,že stajně jako hlavní hrdinové,tak i já zapomněl.Pak byla dobrá ta krátká stopáž.Bohužel co je to platný,když film mě nechal ledově klidnym.Navíc mě sralo to děvkovský hysterčení a spekulování,intrikování,prostě snaha zachránit něco tak debilního,jako je nějakej kravskej klub bohatejch cápků a sraček.40%. ()

zette

Neverim, ze se v jednom dni muze posrat tolik veci najednou, mozna to tvurci trosku prekombinovali a zbytecne moc hrotili... Presto divak dostane ve skromne stopazi maximalni akci a napeti. Atmosfera je taky vyborna, za kterou mohou predevsim vynikajici herecke vykony, snad vsech mladych a pro me neznamych hercu. Povedena jednohubka:-)! ()

Immortal17

Napětí od začátku až do konce, to na filmech opravdu miluju, jelikož to není zase až tak časté, většinou se zpočátku vlečou jako guma a teprve za půlkou se rozjedou, v "Brotherhood" má děj však neuvěřitelný spád. Trevor Morgan svou roli zahrál dokonale a ani ostatní herci nezůstali svými hereckými výkony pozadu. Pro zatím to není zase až tak známý film, ale věřím, že nakonec bude patřit mezi ty nejlépe hodnocené. Už jen díky názorné ukázce co všechno se může při neplánované loupeži podělat. ()

Copacabana

Brotherhood má neskutočné tempo a napätie, ženie sa doslova ako nezastaviteľný vlak. Vidno, že herci boli talentovaní, no prišlo mi že trochu prehrávali, až vyzerali hystericky, čo samozrejme pôsobilo miestami smiešne. K príbehu nemám čo dodať, bol pútavý, nenudil, až som si hovorila, že vlastne to by sa mohlo aj niekedy stať. Zhrniem to ako veľké prekvapenie a odporúčam. ()

Sfinkter

Nadupaná jízda, která ve střední pasáži mírně ztratí dech, ale opravdu jen na chvilku. Uzemňující závěr stojí za to, i když budete muset překousnout několik mírně přehrávaných dialogů. Jinak talentovaní mladí herci, rafinovaná zápletka a skvělé tempo v odpovídající stopáži. Nestihnete si dojít ani na záchod. ()

Jizni Tlapa

Celkem svižná zamotanice, která má perfektní start a jednoduchou zápletku. Za zvuku kytary dává bratrstvo ochutnat svojí sílu všemu, co se jim přimotá do jejich zásadové cesty celistvosti. Problémem číslo jedna je však až mnoho absurdit, které popírají logické myšlení kohokoliv,kdo by se, byť jen na chvilku ocitl v tak průserní situaci. Lehčí nadprůměr pak pečetí herecké výkony všech aktérů,které jsou důvěryhodné a nad míru dobře odvedené.... ()

rowdys

Rýchla jazda s tempom a dramatickosťou 24, ktorá si nedá pokoja ani v druhom akte a drží rýchlosť od začiatku do konca. Miestami sa nevyhla klišé, no to je rozptýlené v zdravej akceptovateľnej miere. Zábavná festivalovka, po ktorej Canon pravdepodobne už čoskoro vyfasuje nejaký akčný štúdiový debut, lebo réžii a narábaniu s tempom niet čo vytknúť. Ja som sa dobre bavil i keď záverečný fubar som prekukol na moju smolu už na začiatku, lebo kamera mu venovala priveľa pozornosti. ()

venison

Pokud se nebudeme pozastavovat nad jednáním hlavních hrdinů, ale rozhodneme si příběh zkrátka "jen" užít, tak je dílko velmi zdařilé.. Už od počátečních titulků příběh nabírá tempo, které si podrží až do těch závěrečných.. Příjemná režie i neokoukané obličeje.. Univerzitní spolek se rozhodne protáhnout pár nováčků přijímákem a omylem si zadělají na pořádný průser.. Partička vypsychlejch študáků, kterejm teče do bot se snaží ve stresu dosti zkratově jednat a prosazovat si vlastní hodnoty.. Překvapila mě i pointa.. Povedené :-) ()

Blue.Poison

Není nad to, mít partu skvělých kamarádů, uspořádat s nimi párty a zahrát si nějakou tu společenskou hru. Možná budete mít pohovku od krve, možná nepřežijete, ale rozhodně se pěkně zapotíte. Na to vlastně nemusíte být ani členy bratrstva - tenhle film má totiž tak zběsilé tempo, že občas zapomenete i mrkat, aby vám něco neuniklo. ()

ghatos

Rychlá jízda od úvodních minut nezpomalí až do konce. V současné tvorbě se jedná o výrazný kousek. Žádné nudné pasáže, dobrý scénář a ucházející herci - lákadlo samo o sobě. 74%. ()