Srbský film

(festivalový název)
  • Srbsko Srpski film (více)

CradleSKS

Bezne dokoukam jakykoliv film, ale u tohoto jsem s tim mel docela problem, uz dlouho jsem nevidel, vlastne asi nikdy nic tak strasneho. Silene sceny na ktere jen tak asi dlouho nezapomenu a rikam si, jak k necemu takovemu vubec muze dojit, ale pak jsem si uvedomil, ze vlastne reziser nam ukazal neco o cem se nemluvi, nefilmuje, atd., ale bezne se to deje v nasi spolecnosti, Nemam iluze o tom, ze neco takoveho neprobiha nekde kazdy den, staci se podivat na praktiky Islamskeho statu a jinych narodu, ale nemusime chodit ani tak daleko, i v Evrope se najdou zvraceni lide. Ja si myslim, ze tento film splnil ocekavani, sokuje, ukazuje zvracenou a temnou stranku lidstva a na platno dava neco co jeste asi nikdy nebylo a nebude..ucel splnen, po filmu jsem byl totalne zhnusen, ale zaroven si uvedomil, ze jsou i temnejsi stranky nasi "skvele" civilizace a at chceme nebo nechceme, musime si to pripustit a zit s tim.. ()

agentkenny

Neskutečně zvrhlá prasárna. Dávám hvězdu za hereckou odvahu při hraní hlavní postavy, také za odvahu režiséra a hvězdu za konec při kterém Vám spadne držka. ()

Fracek odpad!

To není film jako takový, ale propagace sociopatických odporností ... to, že to může projít na veřejnost je dokladem, že něco s ní není v pořádku ... ()

PanNafka

Je to jeden z největších humusů, jaký jsem kdy viděl, ale kdo čeká jen sled nechutných a šokujících scén, bude velmi překvapen. Film obsahuje snad ten největší sajrajt, jaký se může někomu honit v kebuli, ale je dávkovaný velmi pozvolna a téměř žádná scéna nepůsobí jakkoliv samoúčelně. Nabízí velmi syrový pohled do té nejodvrácenější strany lidské existence z pohledu hlavního hrdiny který, přestože sám není žádný svatoušek, je do tohoto světa vhozen jako jehně mezi vlky, a jakmile zjistí, do čeho se to dostal, je už zkrátka pozdě. A to ještě netuší, že vzápětí bude mnohem, opravdu mnohem, hůř… Tak, že horší už to snad opravdu být ani nemůže… Že hnusnější věci se snad na tomto světě ani nedějí… Jinak mě ti Srbové opravdu překvapili velmi vysokou profesionalitou a skvělými herci. S hodnocením jsem trochu váhal, ale pět hvězd je asi na místě, přestože v žádném případě nemůžu říct, že by se mi na tomto filmu v pravém slova smyslu cokoliv opravdu líbilo. P.S. Kdybych to chtěl vidět někdy podruhé, asi bych nemohl být úplně normální… ()

Martinko991

A take krasne tvrde porno to bolo zo začiatku... Film je jeden velky hnus, ale aj napriek tomu to bolo pozeratelne nakoľko som bol zvedavy čo ešte z režiserovej chorej hlave zíde a aka bude ďalšia scénka. Pozerať druhý krát tento film ma dúfam nikdy nenapadne, ale pre všetkých čo majú silný žalúdok a neboja sa s filmami experimentovať odporúčam pozriet aj tento srbský zvrátený, úchylný, odporný masterpiece. ()

Cigalone

To najlepšie, čo som videl. V "syrovosti" to dokonca prekonalo aj Parazitov. Samozrejme, netreba vo filme hľadať žiadnu intelektuálnu rovinu, to totiž ani nebolo cieľom. Cieľ bol jasný už v prvej scéne - ukázať brutalitu, znechutiť diváka nie inteligentne, ale na tom najzákladnejšom pude, na jednoduchom motíve poukázať na srbskú (ale myslím, že nebudem ďaleko od pravdy, ak napíšem, že celú) spoločnosť. Vždy je niekto nad. Vždy je objednávateľ. A vždy je vykonávač, poskok, obeť. Nižší článok ide ako spotrebný materiál. Je využitý, zneužitý, vidinou peňazí a veľkého zisku opantaný, no nakoniec pravdu poznajúci a z nej znechutený až na pokraj života, ak nie zaň. Ako povedal Vukmir Vukmir: "To je ono Miloš. Toto je film". Nič, len pornopriemysel a odraz spoločnosti. P.S. Ak som "za mládi" počul: "je*em ťa do oka", teraz tá predstava získala konkrétne kontúry. ()

Noimosyniii

Zajímalo by mě, jestli pan Spasojevič přemýšlel týdny, měsíce, nebo roky nad tím, co natočí za krásnej film, a nebo jestli nějakýho krásnýho slunnýho dne seděl na židli v kuchyni, ujídal slaný chipsy s pivem a najednou mu do hlavy vlítla myšlenka: ,,NATOČÍM EROTICKEJ FILM, VE KTERÝM SE BUDOU OBJEVOVAT TY NEJHNUSNĚJŠÍ SEXUÁLNÍ ÚCHYLKY V TÝ NEJODPORNĚJŠÍ FORMĚ A POHRAJU SI S TÍM TAK, ABYCH ZNECHUTIL LIDI NA CELÝM SVĚTĚ!" ()

mocakardiak

Viděl jsem barsco, tak mě máloco šokuje. Ani tomuto filmu se to nepodařilo úplně. Je to prostě film. V hlavách toho lidé mají hodně, tady to režisér převedl na film. Kdybysme každému viděli do palice, mám taký dojem, že bysme se hodně divili. Nemáte nikdo divné až nechutné myšlenky? Má je každý :) Jen 4 hvězdy. Mohlo to být ještě víc "šokující". ()

Pejda

Popravdě nevím co si o tom myslet... tvůrci filmu musí být buď nemocní, nebo chtěli světu ukázat co všechno existuje za hnusy...potkat někoho takhle nemocného na ulici, že by se vyžíval v těchto věcech, tak ho okamžitě pošlu po drn!!!! 30% ()

Drussus odpad!

Erotický film? Děláte si prdel? Nic se nemá přehánět a tohle byl kurva ten nejodpornější shit co jsem kdy viděl!! ()

Janoss98

Haha, achjo... Tak kde bych začal. Asi tím, že jen blázen může říct, že se mu takový film líbil. Popravdě mě docela děsí představa, že když někoho takový příběh napadl, tak se něco podobného mohlo stát i ve skutečnosti (snad ne). Film má jeden hlavní cíl a to sice, znechutit diváka co nejvíce to jde a pokud možno, tou nejbrutálnější formou (určitě brutálnější, než v mainstreamových filmech). No a to se mu fakt daří, jelikož jsem byl také velmi hezky znechucen a až překvapen, co všechno jsem viděl, jsem musel dát 5*. Jinak je film docela udělaný bídně, ale to je snad to co sám chtěl. Ukázat brutalitu a skončit. Hodnocení bych dal někde mezi 0% a 100%. Pokud mě měl film znechutit, tak se mu to podařilo a já mu gratuluji a proto těch 5, ale jestli jsem měl vidět nějaký propracovaný film s hlubokým příběhem, tak dávám „Odpad!“ a to je na tom ještě dobře. Divák si musí zhodnotit sám, co od filmu chtěl:) Já kvalitu neočekával a čekal jsem jen nějakou nálož kontroverze a to bylo, tak tak :DD ()

Jansuper

Tak jo, sem teda patrně překvapen, reálně nevěděl sem jestli neudělám hřích že se na tohle kouknu, protože ten film je podle mě docela drsně pornografický a nejen erotický, a zároveň o tom filmu se říká jako jeden z nejzvrácenějších a nejkontroverznějších filmu všech dob a je zakázán ve více jak 40 zemí prý a drží se na vrcholu žebříčku nejhnusnějších nejzvrácenějších uchyláren všech, i spolužáci ve třídě říkala jaký je toto šílený zvrácený pahnus a podle toho co říkali to tak znělo, ale nakonec v pohodě a upřímně mě to tak strašný nepřišlo, reálně terrifier 2012, 2017 nebo ten nový 2 2022 nebo pach krve 5 krvavý masakr mi přišel mnohem hnusnější a brutálnější a náročnější ke sledování než toto, rozhodně žaludek mít na tento film musíte, ale i tak sem se divil kontroverznosti tohoto filmu, příběh je dobrý, hudba je perfektní, postavy sou docela simpatické, první hodina a čtvrt je výborný zbylá půlhodina se trochu táhne, je pravda že ten film je kontroverzní a některý scény a děj sou dost odporné a zvrácené a nedivím se proč se z toho filmu dělá to co se z něj dělá za kritizování ale i tak za mě v pohodě podívaná kterou na pohodu bez následků dokoukal, žbuď sem viděl tolik brutálních filmu že sem na to zvyklý a nebo mám hold silnou mysl a žaludek,  poslední půl hodinu sem se trochu nudil, první hodinu a čtvrt sem se vůbec nenudil a byl do toho zabrán, nevím proč je to branné jako horor, s tím to filmem nemá horor moc společného, spíše thriller tento docela je, drama určitě taky, ale ta erotika už skoro překračuje k pornografii ()

ronyyy

Nebylo to zas tak strašný, jak jsem vzhledem k recenzím čekala. Spíš než horor velká nechuťárna, ale i tak cením nápad. Spíš než z filmu mi bylo nedobře z představy, že se určitě najdou jedinci, kteří by toho byli schopni v reálu. ()

Nejcenzurovanější film desetiletí?

Nejcenzurovanější film desetiletí?