Srbský film

(festivalový název)
  • Srbsko Srpski film (více)

corradi

Nadržený, ožralý pornoherec oklátí pod vlivem drog všechno, co mu přijde do cesty...režisér je zřejmě taky pod vlivem nějaké drogy. ()

M.a.r.v.i.n odpad!

první film kterej sem fakt nezvlád dokoukat ... to není film to je zvrhlý výplod choré mysli utápějcí se v morbidnosti a nechutnost ..... a to už muj žaludek strávil hodně zvrhlých záležitostí ale tohle nemá obdoby. ()

saluk

Podľa tunajších komentárov som sa pripravoval na niečo mimoriadne. Myslel som, že uvidím film tak preplnený sexom a násilím, že budem mať problémy to predýchať. To sa však nedostavilo. Viac sa mi páčila celková temná atmosféra filmu a najmä mi bol sympatický hlavný hrdina. Vadili však mi niektoré scény, kotré namiesto toho aby boli odporné, sa mi zdali smiešne. Určite ide o zaujímavý počin, ktorý sa oplatí vidieť. 70% ()

Puchyr

Fakt super parádní zvrácená zábava. Na Pc si zahrajte Manhunta, pak si puste Hostel, Hranice smrti a zakončete to tímhle,, to není co dodat, asi nej zvrácenější a nej odvážnější film co jsem kdy viděl. Super záporák a fajnová filmová smrt záporáka-- takovou nikde jinde nenajdeme že ne......... PS: Srbové jsou prasata. ()

RISOvonVODKA odpad!

Prednedávnom mi môj spolubývajúci vopchal do rúk s úsmevom tento „skvôst“ filmového priemyslu. Vedel som, že tu niečo nehrá, pretože ten chalan žerie krevety s nutellou. Mal som sa držať prvej indície. Tak stupídny a urážajúci film som jakživ nevidel a pevne verím, že už nikdy ani neuvidím. Film tak dementný, že to nemôže byť prono, no zároveň TAK DEMENTNÝ, že to ani nič iné byť nemôže. Čo to je teda je? Odpad filmového priemyslu, žumpa, ktorá sa nikde inde už zmestiť nemohla. Nekrofília, pedofília, smilstvo a vraždy penisom. Cool? Tak to nie. Klátiť novorodencov a znásilňovať deti sa prosté, aj keď sa veľmi snažím, nedá označiť za žiaden druh umenia. Alebo to ohodnotíte piatimi hviezdami len preto, že mal niekto vôbec odvahu tú blbinu natočiť, alebo to hodíte do koša a nikdy sa k tomuto filmu viac nevrátite. Kôš znie fajn. ()

ronin zabak

Jako společensky tento film odmítám a odsuzuji. Je to za hranicí normálního chápání a to nemluvíme o nějakých lidských vlastnostech. Na tento snímek se už nepodívám. Pokud si pamatujeme snímek 8 mm a neviděli jste tento, tak ve srovnání je toto dílo o moc horší, ve smyslu násilí, provedení a zkrátka všeho. Snuff střídá vraždu a pak následuje další snuff se znásilněním. Mno, snad se nedočkáme vysílání v televizi. ()

Figuto

Až takové maso to nebylo, jenom úchylovina. Když se to neuvidí, člověk nepřijde o žádný obohacující zážitek. Závěrečná scéna dokáže vyloudit i úsměv. ()

Freakyy

Naposled sem hodně podobnou atmosféru zažil u Hostelu, to prostředí malejch vesniček kde probíhá to mučení je prostě skvělý, něco takovýho natočí jen na podobnejch místech. No prostě mix hostelu a porna, ale od americkýho filmu to bylo k nerozeznání, jak kdyby toto a hostel točil ten stejnej režisér. Takovej typ filmů stojí zato protože nikdy nevíte co od toho přesně čekat. No toto jim vyšlo...respekt Srbsko ... ()

Chobotano

Není divu, že režisér, který prožil pubertu v abnormálních podmínkách jugoslávských válek a genocid, není typickým středostavovským konvenčním dutohlavým pitomcem, jehož hlavním životním cílem je vzít si nějakou mařku, udělat kariéru úředníka a na vánočním večírku se pokusit ohnout nějakou tu kurvóznější kolegyni o stůl. A pokud je úkolem filmu klást nepříjemné otázky, tak tenhle to dělá. Pravda, trošinku drsnějším způsobem, ale pro místní prudící citlivky je mnohdy moc i Pučmeloud. Na Nově to sice nikdy dávat nebudou, ale pro filmové nadšence je to lahůdka. Skvěle řemeslně i herecky zvládnutý kousek, na který se nezapomíná. ()

Aligon

Bravo! BRAVO ! Skvelý námet, skvelý žáner. Pre mňa trochu suché. Vedel by som si predstaviť brutálnejšie scény a rozsiahlejšie detaily ale splnilo to očakávania. Určite vypálim na DVD, zálohujem na disk a všade kde sa dá, pretože to je klenot tohoto žánra a nič podobné dlho nebude myslím. ()

VarGi13

Na jednej strane nechutný a na druhej strane poukazujúci na dnešnú skazenú dobu.Ja osobne tomuto filmu dávam 4 hviezdy, pretože som sa výborne bavil ()

hujerita

Á no bolo to zaujímavé, a niekto si z toho aj niečo odnesie. Niekto si spomenie na zvrhlosti a iný zasa len pocit že toto sa niekde na svete deje, a že je to odporné!!! Čistá manipulácia z ľuďmi, mám peniaze mám všetko a všetko si možem dovoliť.V podstate sa to týka aj nás, aj keď nie v takomto rozsahu a obsahu.Som rád že som normálny radový občan Slovenskej republiky a nie pornohviezda v Srbsku. ()

mipaus

Fuj, fuj, fuj a zase FUJ!!! Myslím, že tento film snad nejde ani ohodnotit... Pokud bych měla hodnotit násilí a nechutnost, tak jsem jedině pro 5 hvězdiček - vážně můžu říct, že je to to nejohavnějšího, co jsem kdy viděla ( a upřímně doufám, že nic podobného už neuvidím). Něco tak nechutného, ohavného a hrůzu nahánějící jsem snad ještě neviděla.Je mi z toho filmu vážně špatně.Absolutně nechápu, jak vůbec někoho mohlo napadnout takový film natočit. Brr, ještě teď mám z toho husí kůži... ()

momii

Ty večný psychoanalýzy režisérů, který se dostanou za hranici.Prostě snuff, akorát sterilní, novej, lepší.Nevim co furt každej čeká od snuffu, podle některejch komentářů asi nějakou úžasnou myšlenku, nápad.Když jsem ten film dokoukala, měla jsem dost smíšený pocity, tedy účel splňujicí.Řekla bych že to tak má bejt u kontroverzních snímků. +Wikluh Sky - Pazi Sta Radis; +SA: ošukání vlastního syna jako jeden z mnoha neuvědomnělejch činů. ()

Audrina odpad!

Proč Odpad???Protože docela velké očekávání.Přemýšlela jsem opravdu dny,zda se chci na tenhle film podívat a když se tak stalo,kroutila jsem se,aby to už teda nějak vyvrcholilo a skončilo.Nejvíc mě nasr..a snaha tvůrců co nejvíc šokovat,ukázat co tu ještě nebylo a to do všech detailů...ale proč???s horrorem toi nemá nic společného,je to snuff porno a to ještě hodně blbé...průlomová scéna s new born porno?Proč?Je to zvrhlé a hnusné a zbytečné.Jediné,za co bych pochválila je snad scéna"rodinného setkání" a poté konečný závěr a návštěva dalších natěšených filmařů...neovrátila jsem zrak ani jednou,nebylo proč.To dělám u filmů jako je Schindlerův seznam,nebo Pianista...tohle byl hnus,hrající si na něco víc a snažící se o umění...a protože nesnáším pokrytectví a přetvářku,proto ODPAD! ()

F_Sanchez

No tak není to zas tak strašné, jak tady zní z některých komentářů. Exploitation film, ke kterému je přidáno více perverznosti než obvykle, aby nezapadl mezi stovky podobných. Vypadá to jako kdyby někdo chtěl ze snuff porna udělat umění. Prvoplánová snaha šokovat za každou cenu je tady naprosto zřejmá, např. scéna znásilnění právě narozeného děcka. Nějak mi celkově uniká smysl tohoto filmu. Mezi exploitation lehký nadprůměr. 3 hvězdy. ()

WitchKing odpad!

takto to vyzerá, keď niekto nevidí rozdiel medzi "nechuná brutalita vyplývajúca z príbehu" a "príbeh kvôli odpornej brutalite". Je mi z toho na vracanie, ako niekto mohol natočiť túto blbinu, ktorá mi vôbec nedala zmysel. Tvorcovia si zrejme pri tom robili dobre a zhmotnili svoje gore predstavy...kinematografický odpad na n-tú ()

Nejcenzurovanější film desetiletí?

Nejcenzurovanější film desetiletí?