Srbský film

(festivalový název)
  • Srbsko Srpski film (více)

sandOnorikO odpad!

Odteraz je pre mna 8MM svojim spracovanim len neskodna romanticka selanka od Rosamundy Pilcherovej. Preboha, ako mohol tento skvost vobec niekto produkovat , ako sa preboha dostal do distribucie, ako mohol obiehat festivaly??????? Preco scenarista a reziser nezazeraju na svet spoza zamrezovanych okien blazinca? Ako mohli rodicia toho maleho herca vobec toto dopustit? Na koho objednavku sa film tocil? A nech mi nikto netvrdi, ze si reziser vylieva srdiecko nad upadkom moralnych hodnot po obcianskej vojne na Balkane. ()

aktyX1

Nemyslím si o sebe, žeby som bol citlivka, ale po tomto som ešte hodnú chvíľu čumel do blba a nechápal čo som to práve videl. Ani neviem ako to mám hodnotiť, lebo na jednej strane je to psychologický dokonalé zničenie jedného človeka a jednej rodiny, ale inak... ani neviem čo na to povedať. Doteraz som si myslel, že Anatómiu pekla už nič neprekoná, ale bol to veľký omyl. Toto je ďaleko za hranicami zdravého rozumu. ()

killberrybil

Toto byl fakt hardcore. Pořád nevím, co si o tom mám myslet. Ani nevím, jak to ohodnotit. Humusální scény, na druhou stranu opravdu dobře zahrané. Nějaké poselství. Těžko říct. Jen doufám, že to neslouží jako inspirace, protože tohle je i na uchylnej svět trochu moc... ()

majki

Tak z toho filmu jsem v rozpacích jak ho hodnotit - na jednu stranu příšerná nechutnost, na druhou stranu na mě ten film fungoval tak, že jsem u určitých scén říkal no ty krávo, tak větší nechuťárnu jsem v životě ve filmu neviděl, což znamená, že emocionálně to působilo. Jakože děj to nějakej mělo, nechutný scény byly nechutnými, některý zvrhlosti působily až tak, že si říkám, jak tohle vůbec mohlo být vypuštěno na veřejnost bez nějakého postihu. Hodnotím 3* a to hlavně proto, že jsem opravdu ještě větší zvrhlost neviděl, a to jsem si myslel, že po shlédnutí hororu Hostel 1 už nikdy neuvidím něco víc nechutnýho, což se právě stalo po shlédnutí Srbskýho filmu. ()

glaybass

Film, ktorý si pozrieš iba raz a buď sa ti absolútne páči alebo absolútne nepáči. Nič medzi neexistuje. Odporné, hnusné a pritom tak geniálne. Absolútne strhujúce, zrejme nie pre všetkých, ale ťažko povedať niečo viac, aby som niečo neprezradil. A záver aký snáď nikto nemohol čakať. Tlieskam ! ()

nolitimere odpad!

Rozmýšal som či má vôbec zmysel túto gore úchylareň hodnotiť .... osobne nerozumiem tak vysokému hodnoteniu , ale zas tu platí 100 ľudí 100 chutí .... režisér + všetci čo sa na filme podielali sú očividne nezdravý a tým nemám na mysli , že sú nachladnutý alebo majú zvýšenú teplotu. ()

DavidAAAA

Hluboce a velmi upřímně se stydím za to, že jsem tohle byl vůbec schopný dokoukat. Druhý den po shlédnutí už dokážu i něco napsat. Filmařsky a herecky je film bezchybný, všechno sedí a je dobře zvládnuté. Ale ten příběh, to je hnus, hnus a hnus, vážení. Dobrý, je to příběh, který se nejspíš v tomhle zvráceným světě možná může odehrát i ve skutečnosti, ale vidět to takhle, to je prostě už daleko za hranou. Emoce se mnou cloumaly a konec byl solidní pecka mezi oči. ()

horal3310

Pokud se mě týče,"přišel jsem,viděl jsem a stačilo mi".Nejsem fanda až tak brutálních scén, které na rozdíl od mnohých horrorů s nádechem tajemna, zlehka evokují myšlenku,"Bože,co to je mezi námi za prasata"?Film prostě nutí k zamyšlení zda je to možné i v reálu.Na rozdíl od všech nablblých duchařin,které staví na holé fikci.Každopádně,u filmu jsem nebaštil chlebíčky a asi jsem udělal dobře.Srbský film je kontroverzní dílo jak je vidět i na různorodosti hodnocení.Pokud vynechám brutusárny tak je tu nějaký příběh,solidní kamera a i vcelku dobré výkony herců.Jen mi furt ještě nedocvaklo¨proč se takový hnus vůbec natočil. ()

Andreso

Rozporuplné pocity- Srpski film je aj pre mňa najodpornejší film, ktorý som kedy videl. Je tu ale jedno ALE- spôsob, akým sú zobrazené všetky temné stránky dnešnej spoločnosti- začína sa to ako inak peniazmi a pokračuje násilnosťami, detskou pornografiou, drogami, vraždami a záver je už iba taká ¨čerešnička zvrátenosti.¨ Určite neodporúčam pozerať slabším povahám. ()

totleben

Námět je to opravdu originální.Je třeba ocenit odvahu všech aktérů,protože kdo tento film shlédne nikdy nezapomene... ()

mjkuba odpad!

Tento film se ze začátku jevil jako nějaké poměrně průměrné erotické drama. Z profesionálního hlediska výborně udělané ale...I PŘES TO ŽE TENTO FILM MÁ BÝT HOROREM TAK TOTO JE VĚC KTERÁ MÁ ZŮSTAT TABU A V TREZORU I PŘES TO ŽE CENZURA PO PŘELOMU TISÍCILETÍ MÁ BÝT MÍRNĚJŠÍ. Svinstvo...od scény "novorozeného porna" až po konec byl tento film naprosto nepublikovatelný mezi veřejnost a dobrý leda pro maniaky či pro sexuální devianty. Zajímalo by mě kdo na tento film podal námět. Závěrem chci jen říci že jsem tento film viděl s obrovskou nechutí a budu doufat v to že již nikdy nic takového (byť falešně udělaného - nahraného) nevyleze na povrch země!!! 6% ()

fuchsova85

Absolutně netuším jak tento film hodnotit.Je to nechutné a šokující. Ale i tak jsem to musela dokoukat do konce. Po kterém mi bylo ještě víc zle jak na začátku. ()

Va33ek

Nevím co bylo smyslem toho filmu. Zda mě totálně znechutit nebo roztrhat mou psychiku na cimpr campr. Každopádně se mu to povedlo v obou případech. Deprimujicí hudba, neustálé přítmí, snuff tvrdého rázu a jiné zvrhlosti tomu dávají opravdu grády. Nicméně film udržel celou dubu (s přehledem ) mou pozornost. Splnil to co splnit měl........ Odradit mě od pornoprůmyslu :-D, snuffu a nakonci mi způsobil rupnutí hemisfér, kdy mě přinutil přece jen doufat, že dobro existuje a happy end je možný a v zápětí vše zbořil a já v tu chvíli shořel jako papír..... Tudíž by měl dostat dle mého 5*, ale nebudu hodnotit, protože se mi nikterak nelíbil (nejen, ale hlavně díky poslední scéně) a vím, že si ho znovu dobrovolně nikdy nepustím. ()

Magnomous

Je to originalne. Cely dej filmu je pomerne nepredvidatelny, co je podla mna dobre. Nemam rad filmy u ktorych je v polovici jasne co sa stane dalej. Ale pri pozerani tohto filmu je divak udrzovany v napati, co sa stane dalej, ako to vsetko dopadne ci Milos spravil spravny krok. Aj ked sa moze zdat tento film zvrateny, je pomerne realny. Nemam dovod nedat 5 *. ()

sebii53

Film, který si budu ještě dlouho pamatovat. Bohužel. Zvrácenost některých z nás nezná mezí a toto je ukázka toho, co všechno je schopné se někomu zrodit v hlavě. Jestli to mělo pobouřit, tak se to povedlo. Hranice morálky jsou posunuty někam, kde by být neměly, lidé dělají naprosto šílené věci a chápu, že je z toho někomu na blití. Mě taky. ()

Conriocht odpad!

Ak by som mal uveriť psychopatovi a sexuálnemu deviantovy, ktorý tento grc zrežíroval a spolupodielal sa na "scenári", že malo ísť o kritiku morálneho úpadku spoločnosti a nárastu pornografie v bývalom Východnom bloku, potom by som to ešte snáď ako tak bral, ale ja mu to jednoducho neverím.  Toto nie je kinematografia, ale nebezpečná prvoplánová patologická exhibícia a preto to ani nepatrí do filmových databáz. ()

vankmi03

Celá ztuhlá po tomto vyčerpávajícím kousku píši, že... krvavé scény, mučení a smrt byly jedny z nejreálnějších a nejdetailnějších scén ze všech rádoby hororových / thrillerových filmů, co jsem kdy viděla. K tomu spousta momentů, kdy se nejde nevcítit do kůže využitého a zdeptaného muže v hlavní roli, což tomuto filmu rozhodně nedává nálepku bezvýznamného krváku. A to vše doprovázeno nekonečnými erotickými, perverzními, sexuálními, úchylnými, pedofilními a všemi možnými i nemožnými porno(idními) scénami. Je v celém snímku ukryt nějaký hlubší význam? Nejsem si jistá, zda tím chtěl "básník" něco říci, nebo šlo jen o zajímavě zpracované téma krutosti, odpornosti, sexuální zvrácenosti a bezmoci lidí? Nebo někoho napadlo natočit prazvláštní film o dnešní společnosti v obrovské metafoře, ale neměl na to koule, tak radši natočil film o filmu? Netuším. Každopádně dávám pět a netuším, proč. ()

k0m1s

Jak? Jak jsem se na to mohl dodívat?? Opravdu dlouho se nepodívám asi na nějakej horor, protože takový zvratky mi daly zabrat... Jak mohl někdo něco takovýho natočit? Režisér byl normální úchyl, co patří do blázince... ()

orgoj0143

Je těžké tenhle film hodnotit. Mám z něj hodně smíšené pocity i po dvou letech, co jsem ho viděl a vracet se k němu rozhodně nehodlám. Šokument o pornoherci a jeho poslední roli v pedofilně-incestním snuff. V tomto filmu, který je často za hranou konvenčního snímku lze ocenit snad jen to, že jste neustále konfrontováni situacemi, o kterých jste si mysleli, že u nemohou být horší než ty předešlé. A ani ten závěr filmu není rozhodně důstojnou pietou. Za tu dějovou myšlenku za 3 ....... ale ten film my fakt vzteky dodnes zvedá žaludek. ()

JoeHalenbeck

Na film sem se původně dívat nechtěl. Většinou jde jen o samoúčelnou úchylarnu, co nema ani hlavu ani patu. V tomhle mne Srpski film překvapil. Film je postaven a vymyšlen dobře. Když si odmyslím ty úchylné scény, které mají za účel zhnusit a šokovat, což taky dělaj, tak ten příběh nějakým způsobem funguje. Celkově při sledování to nemůže nikoho nechat klidným. Čili, kdybych to měl hodnotit jako úchylarnu, tak je je to ta největši, hnedka po Salu (ten ani nemám v plánu vidět, stačí vyprávění), ale hodnotím film, takže u mne je to na pomezí 3-5 hvězdiček. Ale za scénu s novorozencem a kousnutí do citlivých partíí, které bolely i mne dávám nakonec 3 a už to nechci nikdy vidět :D ()

Nejcenzurovanější film desetiletí?

Nejcenzurovanější film desetiletí?