Srbský film

(festivalový název)
  • Srbsko Srpski film (více)

StanislachKo

Ja toto asi nedokážem ohodnotiť. Akože... What the F...?! Minispoil: zabiť týpka lebo vrazeným dikom do oka... A to je je tá najmenej nechutná vec, čo sa tu udiala... brrrr... ()

miguel_111

Srpski film - Srpski humus kentus - Srpski hnoj - Srpski odpad - Srpski hard core - Srpská zvrátenosť - Srpská nechutnosť -Srpská sračka - Srpská šialenosť - Srpská magorina - Srpská oplzlosť - Srpské porno - Srpská uchylarňa jednoducho Srpskí film a to by som dokázal písať až do rána. Po zhliadnutí tohto snímku si musí človek položiť určite otázku, že kam tento svet speje keď dakto dokáže natočiť takúto zvrátenosť. Niektoré scény boli fakt hard hard hard core, ale celkovo film nebol až taký hnusný. Pre mňa 50% ()

Copacabana

Myslím, že na tento film by mali vydávať špeciálne varovanie, nie iba že od 18 r. Brutalitka, pred ktorou je dobré podľa mňa kuknúť aspoň Martyrs ako prípravu. Zo začiatku som nechápala, že veď čo je na tom také hrozné, zabávala som sa na vychytávočkách ako zapalovač, mihali mi mysľou slová ako rude, controverse, shocking, sick vyžívala som sa v hudbe a rozmýšľala ako je to naturalisticky natočené. Ku koncu som už bola vo fáze I am losing my banannas, toto už vidím na traumu, v živote ten film už nechcem vidieť. Ale zase je pravda, že na toto človek len tak ľahko nezabudne a možno to mal byť aj zámer. Preto , keď sa teraz na to pozriem z nadhľadu je to bezkonkurenčný film vo svojom žánri (dla mňa), síce teraz vyvoláva vlnu kontroverzie, no práve tie filmy, ktoré vyvolávali v minulosti tiež, teraz ceníme. ()

Ithildaria

Za samotný film čtyři hvězdy. (atmosféra byla hezky hutná a líbilo se mi to gradování. Od soft porna až po totální slasher)...sice to bylo občas trochu pomalejší a málem jsem se nudila, ale závěr to celé zachránil a vrátil do rytmu. ... A musím uznat, že mě překvapilo, jak dobré herce srbové mají - a to nemluvím jen o hlavní roli. ... Žádný šok se nekonal, namísto toho jsem viděla vcelku kvalitní film. ........(Ano, říkala jsem jen čtyři hvězdy, ale jednu přidám za tu nejlepší scénu a to "jak zabít jednookého úchyla rychle a efektivně" ;) ()

Cedr

Zvrácené a šokující by to možná bylo kdyby to šlo brát aspoň částečně vážně. Snaha o hlubší myšlenku se ještě nikdy takhle neminula účinkem. Je to na hranici mezi odpadem! a 5 hvězdičkami za "tak špatné až je to dobré". ()

fantassia

Aneb jak natočit dokonalou zvrhlost, chybělo málo a dala bych hvězd pět, kdyby tvůrci vynechali pár přehrávajících scén, které ubíraly na důvěryhodnosti, mohlo to být opravdu povedené psycho. Na začátku víte, že vás čeká něco nechutného a už jen tím žijete minimálně prvních třicet minut lehkého soft pod vlastním napětím, pak to začne být i trochu zmatené, těsně před koncem světlá chvilka, kdy divák najednou prozře a opravdu s hrůzou si uvědomuje, co se mu předkládá, pak je ta síla okamžiku trochu narušená scénkou, jakési kvočny, co se narazila na kolík a nemusela tam být, protože zlehčila a zkazila sílu okamžiku pravdy a hustou atmosféru dokonale poničila. Tyhle věci ubíraly filmu na důvěryhodnosti a posouvaly do nižší roviny. V tomto případě by méně znamenalo více. Závěr samozřejmě nechutný, ale už jen na domyšlení, naštěstí nenatočili, co naznačili, což by byl už u mě propadák. Není co dodat, je potřeba vidět. Horší čtyři, 66% ()

Doudis19

S klidným svědomím můžu říct, že tohle je ten nejodpornější, nejnechutnější a nejzvrácenější film jaký jsem kdy viděl. Hodnotit ho čistě lidsky, pak ani "odpad!" nevyjádří míru znechucení jakou musí pocítit každý zdravý jedinec při jeho shlédnutí. Nadruhou stranu jsem veděl do čeho jdu a žánrově rozhodně Srbskému filmu není co vytknout. 50% úplně nevypovídá o jeho kvalitách, ale jestli má člověk kouska citu v těle pak toto hodnocení pochopí. ()

tatanapope

U tohohle filmu jsem velmi dlouho váhala, jak ho vlastně hodnotit. Je to dobře natočené, vyvolává to velmi nepříjemné pocity a obzvlášť rodiče to budou prociťovat obzvlášť intenzivně. něco tak odporného a natočeného bez obalu, aby jsme náhodou nepřišli o nějaký ten nechutný detail se jen tak nevidí. Je to o natáčení zakázaného porna na zakázku, pro ty nejperverznější choutky jaké člověk může mít a fakt, že tyhle věci se na světě dnes už celkem běžně dějí. Nadchne to jen asi málokoho, ale těch pocitů jako horor to vydalo za deset. Je to fakt celkem silný humus,tak že slabším povahám nedoporučuju, pokud nemají v oblibě zvracet u filmu, ale vysoké hodnocení přes řekněme tabu téma za odpornost, zkrátka musím dát. Viděno v rámci Výzva 2015 od MikeCool. ()

griph

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Pornografie nebo umění? Není novinkou, že film budí určitý filinks a skoro vždy, když je nějaká menšn o něm, tak je dosti podobná. Upřímně čekal jsem to o mnoho horší, můžete si říkat a co bys tam ještě víc chtěl, no popravdě nevím, ale přece jenom nějaké úplně detailní záběry tam nebyly. Přišlo mi, že se to snažil/i tvůrci udělat sledovatelné, a to rozhodně je. Já bych to označil stejně, jak se sám film prezentuje - umění. Má to doslova všechno možný v sobě. Nějakou psychologii, zvrat a překvapení. Já osobně jsem rád, že Srdjan mi dal tenhle pojnt of vju na věc. :) ()

Sfinkter

Začnu finálními titulky - parádní hudba. Srpski film se od všech exploitation vypalovaček liší zejména profi lookem, technicky bezchybným zpracováním a poměrně kvalitním scénářem. To ho pasuje do filmu světového měřítka. Brutalitou a šokingem mě ale nepřekvapil téměř vůbec, do paměti se mi zaryla jen jedna jediná scéna - ani ta mi však nepřišla nechutná. Exploitation zkrátka potřebuje béčkové parametry ve všech směrech - Srpski film je příliš filmový a pro mě tudíž méně uvěřitelný. ()

ivan_drago

Poloúchylné poloporno s pár nechutnostmi, kde se tedy autor opravdu vyřádil... Bez nějaké koncepce jsou nám tyto servírovány až do finále, kde úsloví mrdej mě do oka dostane reálné kontury... Tuto filmovou zkušenost beru spíše jako zajímavost než cokoli jiného... ()

kinghome

Upřímně, čekal jsem víc. Kdyby to nezachránil ten famózní konec, tak dám asi jen 3*. Ono to bylo skvělý, když se tam něco dělo, ale bylo tam strašně moc nudnejch částí a hlavně 45 minutovej začátek bez ničeho byl prostě až moc o ničem. Nechápu proč to tak dlouho natahovali. Čekal jsem to brutálnější, nebylo tam zase tolik krve a brutalit. Teda až na to novorozeně, to byla mňamózní scénka, nebo udušení bylo dobrý. Já myslel jak to tu všichni odpadujou,že to bude něco vážně nechutnýho a příjde mi, že jsem viděl horší filmy než je tohle. Takový průměrný porno s příběhem a 6ti hvězdičkovým koncem! Ta poslední mrdačka a pak to zjištění, no to bylo prostě úžasný. Musím pochválit výkon malého herce xD ()

Johnny.ARN

Začať negatívami?? Tak rozhodne slabá réžia a zlá kamera. Ale plusom v to má rozhodne viac. BMW, plytké postavy, ktoré nič nehrajú, nezvyčajný scenár, skvelé vykreslnie a gradácia atmosféry, preexponový záver ale hlavne dva zábery, pri ktorých si poviete, že toto je už moc. Srbský film rozhodne experimentuje s divákom, kam je až ochotný zájsť. Dobre, že to nebolo tupé a samoúčelné, ale niečo to povedať chcelo. Dať to zrežírovať schopnému hororovému mágovi, bol by z toho horor jak oči. Tak je to psychothriler s jednou odseknutou hlavou v priamom prenose a predlhými minútami porna. 3 z 5 ()

A.L.E.S.

Snad poprvé se mi stalo, že nedokážu snímek ohodnotit. Vlastně k tomu nemám co napsat, protože jsem ten film prostě nepobral. Jediné, na co se ptám, je, co se člověku, který s tímhle filmem přišel, musí honit ve škebli... Rozhodně docílil toho, čeho docílit chtěl. Člověku se zavrtal do povědomí hodně hluboko. ()

Malejhoch

Nechapu proč se tyhle filmy točej. Pro koho se točej? A kdo na to muže koukat? Stačí mi pár pohledů a vidim že tohle žádný umění není! ()

oveckaoa

Vždy když se objeví nějkaý kontroverzní film tak mě to láká. Tento rok mě nalákal The Martyrs a Srpski Film. Oceňuji námět natočit horor z pornografického průmyslu toto tu ještě v tomhle žánru explotation nebylo takže za to plus. Celý film jde pomalým tempem až k brutálnímu finále. A to je ten problém celý film se táhne (navíc logika zde žádná není a inteligence taky ne - proč pořád pokračoval a chtěl skončit) ale brutalita je tam docela slušná. Už sem asi viděl moc hororů takže mě to vůbec teda nešokovalo ani nějka zvlášť zaujalo. Konec je dobře brutální i když se potom táhne zase k pointě které se my líbila ale mohla být i lepší (spoiler mohl zastřelit tu manželku a to děcko a ti týpci si to rozdat pak s ním :-)) Oceněji styl natočení je to strašně realistické i triky jsou na vysoké úrovni a herci též. Hodnocení bych viděl tak na 60 procent film neobsahuje žádnou zapamatováníhodnou scénu (ani to děcko to my přišlo trapné) a závěr s tím masakrem už jsem viděl v hororech x krát (třeba Hostel) a x krát i lépe zpracovaný (to nemluvím o tom že když po nich střílel oni tam stály a dívaly se :-). Není to na odpad (možná tak pro ty jedince co se z toho zhnusily a musely to vypnout) ale ani na 5 hvězd (chybělo mě tam více násilí) ()

ivan bohatyr

Po stránce hororové to neni tak špatny, je to pěkně hnusny, strašidelny, nepřijemny, no ale zároveň neskutečně odporny a nevkusny, hnus v každym záběru a to znechucení, fuj! Konec je extra hnusnej a přišernej. Tyhle scény a pekelná dávka erotiky musí vyzdvihnout přístupnost filmu až tak od 25 let. Mladí diváci si vyloženě koledují o noční můry a po shlidnutí jim věřím bude blbě od žaludku. Taky ale ten Miloš, to teda neni žádněj pornoherec, toho vidět v pornu tak mě asi na dlouho přejde chuť. Hodně zajímavé je, že se vlastně Miloš, v roli dobráka, pokouší o přerušení toho ďábelského filmu, co ten hlavní padouch natáčí, ale přitom Srpski film je přesně to, co ten padouch chtěl natočit, takže dá se říci, že vyhrálo dobro, ale přitom i zlo, protože film, co ten padouch chtěl natočit, stejně vznikl a dostal se na svět pod názvem Srpski film, jaká ironie... Tohle pro mě znamená, že to není jen sprostý horor, ale je to sprostý promyšlený horor a tudíž má ode mě hned o hvězdu víc. Ale velká výtka pro herce, upsat se do tohohle filmu, to muselo být velké zoufalství, musel bych dostat hodně hodně extra-hodně prachů, abych v tomhle hnusu hrál. ()

Tomes83

Jen málokterý film vyvolá takové reakce! někdo hodnotí okamžitě jako odpad, někdo jako něco neuvěřitelného i když zvráceného! A že slovo zvrácenost je tu na místě! ()

Nejcenzurovanější film desetiletí?

Nejcenzurovanější film desetiletí?