Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh chlapce, který je po smrti matky určen k adopci. Avšak nic není tak jasné, jak se zdá úřadům. Bude moci nakonec Honzík vyrůstat ve své rodině? (oficiální text distributora)

Recenze (6)

tulakfelix odpad!

všechny recenze uživatele

Scénář ucházející, herecké výkony přiměřené. Snímek může sloužit jako pedagogická ukázka zpackané režie. Aneb jak zabít film! ()

triatlet 

všechny recenze uživatele

Za zmínku stojí snad jen Erik Pardus v roli novináře a Gustav Husák na stěně. Kritika byrokracie téměř kafkovská... ()

Reklama

Pitryx odpad!

všechny recenze uživatele

Hned na začátku mne vytočila ta hnusná kakofonie pazvuků. Pak mne naštvalo, že to začíná od konce. Herci i herky to flinkali, jak to šlo, dějově to bylo pod psa a o scénáři ani psát nebudu. Když se něco zajímavého dělo, bylo to natočeno jako vedlejší a nepodstatné. A to mne také štvalo. A ten konec… ()

Rodriguez 

všechny recenze uživatele

Tak komu patřím? Těm nebo onem? Příslušné orgány mlčí a dávají ruce pryč. A tak musí nakonec zakročit na vlastní pěst sportovní redaktor, aby se vlastně vypátrala pravda. Slabý příběh, kterému hodně sráží z kvality neustále dokola probíhající koláž. 15% ()

hermiona 

všechny recenze uživatele

Mnoho otců, málo mám... Tolik lidí se pere o jedno mimino, a to je v některých scénách nahrazeno panenkou! Nějak se mi nechce věřit, že v té době bylo něco takového možné, obchod s dětma jako v Americe. A to v době sametové! Nakonec se stejně člověk nedoví, komu to mimčo zůstalo – a jestli vůbec zůstalo, když se s ním ten kočár tak šíleně převrátil. Ale hudební složka hezky dramatická. V závěrečných titulcích se uvádí 1990 (tady 1991). ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama