cesky_hrac odpad!

Dneska jsem si řek´, že si pustím nějaký ten šťavnatý filmeček. Snímek Bastardi mě zaujal díky poměrně vysokému hodnocení na csfd a očekával jsem, že mě film bude stejně bavit jako většinu lidí. . A stalo se. Dělalo se mi špatně z toho jak byl film dobrý. Herci se na výbornou zhostili svých rolí. Scénář byl rozsáhlý a vůbec tam nikdo nikoho nechtěl kouřit. Prostě bomba. Tenhle film mě tak bavil, že si radši nepustím další díl (Smajlík). Dávám krásných 0/10. ()

ursinko

50% aj kúsok. Aktuálna téma, prevedenie nič moc, ale niektoré typy postáv mali ( zo skúseností manželky profesorky) veľmi blízko realite...Magnusek mi nepasoval ako herec, ale aj tak má veľké plus za snahu zrealizovať túto "sondu" o súčasnej učiteľskej situácii . ()

LukyNike

Otřesné. Film jsem tak dlouho sháněl, když jsem se dočkal, byla to tragédie. Všechny zajímavé chvilky jsou v podstatě už v traileru. 1* za to, že jsou i horší filmy! ()

Gore

I když scénář vykazoval značné nelogičnosti a herci se spíš předváděli než hráli, tak z toho čiší to, že Magnuska baví dělat filmy, i když se teprve učí. Ale všichni musí nějak začít a když přihlédnu k tomu, že vystudovaní profíci mnohdy zplodí mnohem horší fušérštinu, nedopadlo to až tak zle. Světlé momenty to určitě mělo. ()

arcticsky

Překvapivá je účast Tomáše Hájíčka /nadupaného zpěváka od Krucipüsk/ a to je jedna hvězda navíc....jinak příběh je jasně přitažený za vlasy i s tím nedořešeným znásilněním a vraždou učitelky. ()

tomisaburo

Doufám, že na autory filmu podali Kocáb s Uhlem trestní oznámení za donebevolající rasistické lži a nerespektování mentality. Na druhou stranu, hlavní a nejhorší zločinec je shodou nešťastných okolností běloch. To aby snad film prokristapána nehanobil až příliš naši nejoblíbenější menšinu.. Je možné vrtat se v detailech a smést všechno ze stolu, kvůli několika přehnaným scénám, nebo taky uznat, že spousta obsažených sdělení se zakládá na pravdě.. Občané, kteří chtějí být počítáni mezi příčetné, jsou povinni respektovat tabuizovaná témata naší společnosti a ničemu se nedivit. Jinak žádné velké umění, scénář, "ne"herci, všechno je slabší. O to tady ale nejde, film s takhle nekorektním námětem se ocenění dočkat ani nemůže. ()

(Z)denny

Dyk more. Co to davaj za fylm. Kocaba na ně na dylyny. Džamylu na ně na rasysty!!!!!!!!!!! Gadžove sou otrokařy a nutí ubohe děcka chodit do nějaky škole a tam je mučí. Hamba jim!!!!!!!!!!! ()

Mortemiss

Parta sebestředných, nafoukaných malých grázlů, kteří se chovají jako banda těch největších hovad na světě. Shrneme si obsah, parta dětiček ze základní školy+ pár rómských spoluobčanů, co to znamená? Mladé holčičky, které se chovají jako laciné děvky a syn tatíčka mafiána, který si dovolí snad všechno. Já být tím profesorem, tak sebou na školu vezmu brokovnici a každej zmrd, který by dělal něco, co by neměl, tak by dostal tři varování, na počtrvté by to znamenalo zvětšení díry v oblasti řítního útvaru. Taková anarchie však existuje, děcka jsou čím dál blbější a nevychovanější a nejleší na tom je, že jejich rodičům je to absolutně jedno, jen tak dál Český národe!! :)) ()

Geller

Bastardi jsou sice totálně tragickej film po všech stránkách, ale určitou dávku zábavnosti mu nelze upřít. ()

ChillThomas

Hodně nepřirozených herců, obzvláště těch co hráli roli hlavní. Amatérský cirkusácký děj na motivy skvělých filmů jako 187- kód pro vraždu nebo nebezpečné myšlenky. Jediný Potměšil zahrál dobře .. Hlavní herec v roli Tomáše Magnuska totální katastrofa .. Film ze zkurvenýma cikánama , které by zabíjel na potkání .. tuhle verbeš bych ani neučil ... jen poslal někam do dolů . .. Na to že je to česká režie dávám 3*, za normálních okolností u zahraničních filmů bych dal 2* .. Jako plus beru že nenávist vůči cikánům u mě povyrostla na stupeň .... (nechutně nepřátelský) ()

Johny303

Film si zaslouží plný počet. Nejen, že se na něj vždycky rád podívám, když ho dávají, ale zejména proto, že se Magnusek nebál ukázat pravdu.. ()

Flopik

Skvelý film nemám čo negatívne k tomu povedať.Asi najviac sa mi páči tá smutná hudba.Ako komédia ma to bavilo a ako drama takisto super .Oprávnené 4 hviezdy. ()

WinstonS

Naprostá hovadina, u níž mě nejvíc zaráží fakt, že jsem jí byl ochoten věnovat osm desítek minut svého života. Chybami se člověk učí a aspoň jsem zjistil, že na režisérské křeslo se dnes pomůže posadit kdejaký idiot. Hudební soundtrack k úrovni tohoto opusu opravdu sedí, Jedna hvězdička za fakt, že autor vůbec dokázal sehnat na podobný nesmysl peníze a zvládl jej natočit. A pak že je česká kinematografie v ekonomické krizi! ()

lardko

Tenhle první díl jediný celkem šel někdy dobrá hláška, ale další díli jsou strašně debilní a nudný ()

KOZEL84 odpad!

K čemu je bůh,když nechá takové dva dylińáky aby do světa neprasili takové hovno!Tohle neomlouvá ani to,že je dneska Apríl.Dát mi někdo k hlavě pistoli at' se na to podívám znovu,tak mu ji radši vyškubnu a střelím se do toho ksichtu sám.Uvažuju,že si to koupím na dvd....abych ho mohl pochcat.''Hej kamove a nehcete někdo kupit ružovy skank nebo telefon?Však pyčo dobry je,co dělaš! ()

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová