datos

Filmy založené na pravdivém příběhu já prostě rád sleduju. Bastardi jsou sice českým filmem, které já nemám v lásce, ale musel jsem to vidět do konce. Bylo to zajímavé a napíbnavé, což na český film chválím. film sám o sobě je nechutný a dost vulgární, ale to co se tam dělo nešlo jinak natočit. Chválím. ()

klo11bouk odpad!

odpad dávám když nemám sílu dokoukat do konce.toto jsem sice dokoukal(očividně narozdíl od disributora),ale jak to nazvat nevím.film to není,příběh to taky není (pokud cesta do kaufu pro lahváče zachycená kamerou není příběh).ztráta času nad primitivním pokusem zdělit že voda je mokrá nebo večerníčkem pro dělnickou stranu.a proč do konce?jen zvědavost jestli může být něco stupidnějšího než rytmus.může.toto.ale jen o chlup. ()

Čiban odpad!

stačilo že sem viděl 20 minut a pak sem to vypnul. Nebylo to ani drama jenom cigáni se bijou, vraždí a znásilnují. Některé hlášky byly dobré jinak odpad. ()

sulek

Ono to asi na čtyři hvězdy není, ale u českých filmů z pslední doby se věšinou nudím nebo otřásám studem. Jsem učitel, jo jo... Bohužel, takhle to teď ve školách opravdu vypadá. A nejradši mám rodiče, kteří jsou přesně jako Jan Šťastný. ()

Marwinek

Hodně slabí herci a náhlý konec - trapné Poloczkovo: "...nemůžu to dokázat, bohužel. ... Nebo bohudík?" Přišlo mi to utnuté v půlce a nedomyšlené, byť rozjeté to bylo dobře. Taková trochu delší bakalářská povídka, i když ty bývají dotažené. ()

Don82

Další do sbírky zbytečných českých filmů. Naprosto primitivní zápletka společně s vynucenými scénami plné toho co typický český divák prostě chce vidět a u čeho se může rozčílit posílají tento film na dno. Jednu hvězdu přeci jen dám: film totiž nakousává téma, které je prostě tabu, bohužel špatným způsobem. ()

-henry-

Tohle jsem nečekal. Že to bude komplet jak z regionálního video studia nebo přinejlepším jak z prvního ročníku průměrné filmové školy, to fakt ne. Splňuje to jakási kritéria na obraz, zvuk, námět...."logiku vyprávění".....""herce"".........ale ty vole! ()

RedRose

pro ucitele Radek99 a jemu podobnym snilkum: ano neni to obraz klasickeho skolstvi u nas ale opravdu to k nemu nema moc daleko... Magnusek ucil na "dikriminacni" zvlastni skole takze kontrast s "normalni" skolou je jiste velky ale taky sam otevrene rika ze to vsechno nepochazi jen z jedine "zvlastni skoly" ale ze je to filmova fikce postavena na realnem zakladu z mnoha techto "specialnich skol... ti co v romskych oblastech alespon obcas pobyvaji urcite velkou cast filmu uznaji za skutecnost... ono je treba si obcas sundat ty ruzovy brejlicky a priznat ze je tady neco spatne... diskriminace tady skutecne je ale ne ze strany "bilych" !! je to presne naopak !!! ()

Sollozzo

Upřímně jsem se od srdce zasmál...né ale nuceným vtipům co chrlili bastardi, ale kompletnímu hereckýmu výkonu. Přišlo mi to jak výstup malých školáku pro důchodce v pečovatelským domě. Tomáš Magnusek především. Film měl asi především šokovat, a to se mu celkem dařilo. Pomalu se mi otevíral nůž v kapse (zdegenerovaní běloši + průměrný cikáni je kombinace, která jako roznětka funguje spolehlivě)...Rytmuse radši komentovat nebudu, protože to je někdo, koho nemůžu ani vidět - takže se do filmu celkem hodil. 50%. ()

Smerfetka88

První hvězdu dostává film za téma a druhou za občasné vtipné hlášky. Chtěla jsem dát třetí za multikulturní pojetí, jakési nahlédnutí do mentality jiných kultur, ale pak jsem si naštěstí rychle uvědomila, že.....no zkrátka jsem zůstala u dvou hvězd. Herecké výkony mě nenadchly, působilo to místy až trochu amatérsky. Ovšem dětské výkony fakt dobrý. Ještě musím podotknout, že úvodní scéna v parku mě fakt dostala....to mě až zamrazilo, jak to ty děcka (doufám!) hrály. ()

coco.brice

a to by mne zajímalo...proč tak přísné kritiky..dle mne to vůbec není špatné---ke konci příchází film o dech a je zbytečně vyšpekulovaný,ale prvních 50 minut rozhodně není nezajímavých...a pokud si někdo myslí,že to není v určité části společnosti tak špatné:-)tak at si sundá růžové brýle :-) ()

Bezda22

Je to smutný. Když jsem to viděl poprvý, tak jsem byl celej film na**anej. Nepřišlo mi tam nic vtipný. Jen jsem byl vytočenej z toho, že ten film neni přehnanej, že to tak je. Bílé dítě co se pohybuje mezi cikánama, jako cikán mluví. Bylo mi z toho zle, zle z toho že to je prostě věc která se kolem nás děje. Jsem rád, že tahle trilogie je, protože si myslim, že se to fakt povedlo a těšim se na závěrečnej díl. ()

Knor

Ani nevím co k tomu napsat....no jestli se chcete znechutit dalším českým filmovým bahnem tak se na to koukněte. Dávám jednu hvězdu za Tomáše Magnuska, kterj mě aspoň trochu rozesmál. ()

Zemřela herečka Blanka Bohdanová

Zemřela herečka Blanka Bohdanová