Pět bývalých členů speciálních jednotek se společně pokusí okrást narkobarona, spustí tím ale řetězec nečekaných důsledků a jejich vztahy budou podrobeny zkoušce. (Netflix)

Kingjiri

Než se dala pěti členná partička dohromady, trochu jsem se nudil a víc bavit jsem se začal až někde v polovině při odletu s vrtulníkem. Kdyby se šlo rovnou na věc a biják by se nes téměř výhradně ve stylu boje o přežití v přírodě jižní Ameriky s těžko ovladatelnou touhou přežít s co největšim balíkem peněz, byl bych hodně spokojenej. Týhle nejzajímavější a nejoriginálnější části se však bohužel nevěnovalo tolik prostoru a navíc bych si survival část přestavoval ještě vyhrocenější a akčnější (SPOILER: Zklamalo mě, že partičku nenaháněl nikdo od okradenýho drogovýho bosse a nekompromisních úmrtí hlavních postav nebylo aspoň ještě o jedno víc. KONEC SPOILERU). Moc mi nesednul ani patetickej závěr, kdy se všichni ukázali jak největší samaritáni. Třetí hodně silná hvězda za herecký obsazení, námět a výpravu. ()

KOOHA

Velkolepá podívaná, rezonovalo to ve mně ještě druhý den. Nic se nepřehánělo, žádný hi-tech hračičky se nekonaly, prostě klasika. Nadupaná squdra vojáků jde pokydat drogového bosse hluboko do džungle. O tom, co všechno se vrtne vám povypráví následující dvouhodinový film. Dlouho jsem neviděl něco tak dobrého. Casting je boží ()

DAPDO

První hodina velká pecka. Skládání týmu, mapování terénu, přepadení vily, útěk. Byl jsem nadšenej, škoda, že druhá polovina filmu vařila z úplně jinýho materiálu. To věčný tahání a zbavování peněz mě moc nebavilo. Ta druhá hodina i s málo akčním koncem mi připadla odfláknutá, jak kdyby to točil někdo jinej. Amíci mě překvapili, že se nekoná happyend, ale taky nezklamali tím, že za každou cenu musej dělat ze všech nájemnejch žoldáků a de facto vrahů čestný lidi s charakterem - 65%. ()

Stíba

V příběhu sice je pár trhlin a dokážu si představit i pár dalších věcí co by šly zlepšit, celkově to ale Netflix zvládl výborně a já si to celou dobu skvěle užíval a to jak akci tak následný pochod. Plus za skvěle poskládanou partu a za pokračováníé bych se nezlobil, tohle mám fakt rád. ()

Dogfish

Celkem velice slušný film. Nevadí, že ma 2 hoďky. Začátek nějak překlepem, důležité je pro jednoho borce posbírat schopné lidi, nejlépe bývalé kolegy a sebrát pár mega šmejdovy v džungli. Trocha přemlouvání a jde se na věc. Ono těch mega je trochu víc než pár a borci samozřejmě chtějí všechno. No a pak se co se může posrat se posere. Nakonec se zachrání s pár šupama, které vlastně ani nechtějí. Naštěstí máme souřadnice místa, kde jsme nechali větší část lupu, takže se nám rýsuje 2. díl. ()

Porp

Má to svoje slabiny, asi ako každý akčný film. Ale ani zďaleka nie také veľké, aké zvyknú podobné akčné filmy mávať. V podstate sa mi stalo iba 2x, že som sa musel s natiahnutou rukou k obrazovke pýtať - "A prečo mal ten ... ? A prečo oni ... ?" - čo sa mi pri tomto filmovom žánri väčšinou stáva asi tak každých 5 minút, takže odporúčam. Nádherné lokácie juhoamerických Ánd taktiež zanechali dobrý dojem. ()

bararich8

Anebd když chamtivost nezná mezí. Zajímavý kousek, kde na přímou akci příliš nedojde, ale napětí je slušné. I přes všechnu tu omáčku kolem, je tempo takové, že film rozhodně nenudí. Herecky dobře sehrané,. 3,5* ()

guri

premisa vola velmi dobra, obsadenie paradne, akcia velmi obstojna. skoda, ze scenar (hlavne v druhej polovici) totalne stracal dych. ()

Hpatrik

Obavy nakonec nebyly na místě. Triple Frontier je velice povedený film z dílen Netflixu, trefně obsazený a zručně natočený. Postavy jsou uvěřitelné, výprava bez kompromisů a prostě dobře se na to kouká. Za mě jen trošku nedotažený závěr/finále, jinak velká spokojenost. ()

tomik99

Tým na styl Expandables se dává dohromady. Jen tady nemáme nabušený tým akčních hrdinů, ale skvělých herců (což je v podstatě jediný rozdíl se zmíněnou sérií, ale tak zásadní, že jste schopni přimhouřit oko při hodnocení). Když už přirovnávám k této sérii, tak musím zmínit i o chlup lepší scénář. Jedná se v podstatě o takovou víkendovou oddechovku, kdy se necháváte unést přímočarým příběhem s celkem fajn akcí. Kdyby ovšem ve filmu Nebyl Isaac, Affleck, Pascal či Hunnam, asi bych hodnotil film o dost hůře. Tohle je ten typický příklad, kdy film hltáte, a líbí se vám, protože jsou v něm super herci. Bez nich by byl film dost prázdný. ()

aR3Zz

Trochu zklamání. Slibné obsazení a nadějný rozjezd člověka příjemně naladily. První půlka filmu velmi nadprůměrná. Pak se ale svižná stealth akce změnila v psychologické survival drama a tyto dva odlišné světy k sobě moc nezapadly. Smrt jednoho z hrdinů mě vlastně nechala úplně chladným, byť jej oplakávali a snažili se režisér Chandor se nám to snažil prodat. A nezachránilo to ani (znovu akční) vyvrcholení, ani ukecaná dohra... 55% ()

Raijin

Po dlhom case som videl nieco, co zburalo moje ocakavanie. Bez traileru a popisku som sa rovno vrhol na Netflixu rovno do akcie. Ocakaval som uz zabehnutu sablenu s pozbieranim drsnakov, vytvorenim premysleneho planu a naslednym prevedenim a honickou ci subojom. Miesto toho scenar toto uplne odignoruje, odignoruje uplne aj radoby zaporaka a zameriava sa na strastiplnu cestu nasich hrdinov za slobodou. Cestou sa neutkavaju s nepriatelmi, ale so situaciami a sebou. Peniaze ich zneroznuji, stresuju a aj menia. Musia sa dokazat vratit spat k svojmu pravemu ja a preniest sa cez utrapy. Je to super drama vo vlastnych radach bez zaporaka. Trosku mi iba vadi vo vyraznejsich skokoch v lokaciach. Su tam preto, aby upozornili na posun v case, ale prechodovo nie su zvladnute. Az moc na silu a je ich vyrazne citit a vidiet, co je skoda. ()

Maximilianus

Podľa mňa nevyužitý potenciál, ale zaujímavý nápad. Nebolo to akčné, vtipné, krvavé, napínavé, dojemné a ani nič. V podstate všetko iba na takej priemernej úrovni, ale na jedno zabavenie poslúži. Celkom slušné herecké obsadenie. 7,2/10. ()

Franc1s

Už od traileru jsem si říkal, "jooo to bude přesně ta správná chlapácká zábava s hromadou akce a drogovým kartelem." Nakonec, akce bylo po skromnu, aspoň za to na jedničku. Petičlená skupinka bývalých vojáků se rozhodne okrást a sejmout drogového bose uprostřed jungle. Samozřejmě někdo má velké oči, tak se musí něco posr*t a samozřejmě nic nedopadne podle plánu.Tímto se film přehoupne z akčního-thrilleru na drsné drama, které sází na charaktery hlavních herců a jejich situaci... Jestli je to váš šálek kávy, budete spokojeni. Já bohužel chtěl jinou kávu :) 6,5/10 ()

ER

Opět téma, které jsme viděli několikrát,ale uchopené s určitou dávkou inovace,kdy sledujeme partu elitních vojáků, kteří se i přes svou kvalitu stanou obětí vlastních komplexů. Jak říká jedno přísloví "penize mění charakter." ()

Acrobat

Za burácajúcej akcie a prestrelky a divokej naháňačky kradnú verejne všetko sa dá. Určite ? Tak Vin Diesel či iná sračka tu nie je a tak drvivá časť populácie musí stráviť to, že presne sa mieri a zomiera. Triple frontier je nasledovník vecí ako Special forces, slzy slnka či niečo na čo si neviem spomenúť. Ide si vlastnú líniu tempa, ktoré kopíruje povahy, rozhodnutia, myslenie, plán a podobne. Nikdy sa nepripravíš nielen na náhodu ale aj ľudskú chamtivosť. Boli dole, vystúpili do neba a ocitli sa naspäť na štarte. A kvôli čomu ? Rešpektuješ fyziku a gravitáciu. Mimózna realita a stieranie dobra a zla, v efektne napínavom dobrodružstve partie (ne)sympatických chlapov. Potrebujú to ešte raz avšak súd je blízko. Krásne dôstojné pozeranie a vedenie diváka luxusným smerom uvedomenia. Kvalitná réžia v nepopcornovom scenáry ukazuje cestu možného. (videné 16.10.2019, BDrip) ()

bearmeedek

Akční drama, obojí skoro na úrovni. Trochu neurovnané v domečku v džungli a potom méně uvěřitelné postoje chlápků z bývalé zásahovky, když kartel proti nim postaví "jednotku" ozbrojených puberťáků, a oni přece nebudou střílet na "děti". Ovšem parádní lokace, zde se nešetřilo. Přelet vrtulníkem nad Andami, pak zase kousek pěšky, to už byla dobrá realita. ()

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

02.01.2020

Přestože dostal Netflix v roce 2019 dva silné konkurenty v podobě Apple TV+ a Disney+, stále se jedná o jednoznačně největší a nejúspěšnější streamovací službu na světě. Důvodů je spousta, když se… (více)

Wonder Woman a Pedro Pascal

Wonder Woman a Pedro Pascal

30.03.2018

Kdo navštíví Triple Frontier?

Kdo navštíví Triple Frontier?

20.03.2018

Jen málokterý projekt se v posledních letech rozpadl víckrát než Triple Frontier. V akčním thrilleru od Kathryn Bigelow (Smrt čeká všude) si původně měli zahrát Tom Hanks, Will Smith a Johnny Depp. Z… (více)

Hardy, Tatum a organizovaný zločin?

Hardy, Tatum a organizovaný zločin?

06.01.2017

Akční thriller Triple Frontier se dere na velké plátno už řadu let. Původně ho chystala Kathryn Bigelow, teď se ale drogových gangů, které operují na hranici mezi Paraguayí, Argentinou a Brazílií,… (více)