30 minut nebo méně

• Česko Do třiceti minut (více)

Nick (Jesse Eisenberg) rozváží pizzu na malém městě a žije si obyčejným životem až do chvíle, kdy se stane součástí velkých plánů dvou rádoby geniálních zločinců (Danny McBride a Nick Swardson). Tahle nevyzpytatelná dvojice Nicka unese a nutí ho vyloupit banku. Pro samotného Nicka je to nemožný úkol, proto se spojí se svým bývalým nejlepším kamarádem Chetem (Aziz Ansari). V neúprosném souboji s časem se oba musí utkat s policií, nájemnými vrahy, plamenomety i vzájemnými neuspořádanými vztahy. (oficiální text distributora)

SHI-SHA

Je to takové nijaké. V první řadě je spatlaný scénář, snaží se být zajímavý, ale dopadá to překombinovaně. Jesse Eisenberg hraje úplně stejně jako v Zombielandu, Adventurelandu i Social Network. Ke zbytku "party" nemám výhrad. Hlavně McBride opět hraje perfektně výstředního pošuka a Swardson mu zdatně sekunduje coby nešikovný imbecil. "That's what she said!" ()

campix

Průměrná komediální klasika. Tak jak se nějak čekalo. Vyloženě špatný není ani námět, ten má pár zajímavých momentů a jako celek je dobře vykonstruovaný. Docela jsem se i hodně nasmál a to i navzdory tomu že většinu komediální party opravdu moc nemusím. Snad jen Jesse Eisenberg je mi sympatický. Taková průměrná klasika. Pobaví a z hlavy zmizí po pár dnech. ()

okkac

O několik tříd horší, než Zombieland ve všech ohledech. Humorně, scénáristicky i režijně, což jsem nečekal. ()

sir-dave

Čekal jsem, kdy to začne být dobré,... a nedočkal jsem se. Jako vyložený brak to není, prostě jen pozorujete dvojičku idiotů a dva o ne moc hloupější mladíky, co se snaží získat sto táců. Na podobné bází humoru najdete i lepší filmy. ()

URBAN

Jasně, je to blbost, ale na takovou odpolední oddychovku je to ideální. A není to ani tak tupé jak jsem podle názvu čekal. Má to nějáký svůj příběh, který je sice klišoidní, ale všichni herci jej dokázali komediálné opepřit. ( 6.8.14/MAC ) ()

Triple H

Zábavná blbina akurát tak na vypláchnutie hlavy po dlhom dni. Nick Swardson si ma začína získavať - toto je tuším tretí film kde ma rozosmial už len pohľad naňho. ()

Mrkvič

30 minut by měl film, kdyby se nechaly jen zajímavé a vtipné scény. Sprostý je to až hanba a přitom ta sprostota vůbec nenese žádný efekt a humor. Zápletka ale nečekaně přináší pár zajímavých zvratů. Nakonec, když jde o komedii, tak se místy divák i pousměje, ale je takových chvil žalostě málo. ()

neoBlast

30 minut a méně rozhodně není našlapaným nářezem jakým byl Zombieland a stále je Fleischerův celovečerák spíše druhou třídou v komediální kategorii. Záleží asi na tom, jak moc máte rádi zde přítomné herce, protože celá ústřední čtveřice hraje přesně to co od nich očekáváte (zvlášť Danny McBride se s přibývajícími rolemi nebezpečně blíží parodii sama sebe). Vzhledem k 83 minutám svěží, nic složitého neřešící jízda. 70 % ()

geklon

souhlas s verbalem a cervenakem, ztráta času....bylo od začátku dokonce naprosto lhostejné co se komu co děje.....kdyby tam, alespoň lítaly nastříhaný předkošky a po litrech tekla panneská krev............tak to alespoň dostihne debiltu celého projektu, takhle je to jen velkohubé mrhání prostředky....Mcbride už omrzel....a začínám se přiklánět k prvotnímu dojmu, tězce trapnýho hňupa..... ()

Bobik9

Nedotažené, nepříliš povedená komedie. Partička neznámých herců, kteří se teprve začínají prosazovat svými výkony příliš nezaujme. Pouze pár vtipných scének a jediný velký plus je skvělé finále, ovšem jak jsem napsal - nedokončené. Tuctový nápas, nudné a i přes 80 minut, příliš dlouhé. ()

Danny F.

Nijak převratná, za to dějově povedená komedie u které jsem se bavil. Hodně k smíchu mi přišla jen jedna scénka. 55% ()

Mishqo

strelená komédia s množstvom akcie...rozhodne sa nudiť nebudete...no občas vám môže niekto z hlavných protagonistov liezť poriadne na nervy...a celkom ma už unavuje ten americký trend vsádzať na perverzné vtípky a myslieť si že sú cool ()

Brain-D

Ze začátku jsem si říkal, že je to pěkná kravina. Ono se to ale pomalu vtipnými dialogy rozjede a vyloupení bankou (Sandra) to oslní na maximum. Pak se to veze ve stejném duchu až do konce. Kdyby byl trošku lepší rozjezd dal bych i 4*. ()

Slider

Zúfalo NEVTIPNÁ a hrozne obsadená kravina (hlavne Ansari je totálne, ale fakt totálne mimo). Jednu hviezdu dávam z ľútosti k chudákovi Eisenbergovi, ktorý sa na to nechal ukecať. ()

VasaX

Osmdesát minut, plně využitých klasickou zápletkou o více stranách kde se střídá to, kdo na koho "míří pistolí", a děj se točí kolem ne moc promyšlené a nadsazené kriminality (zkuste si takhle vykrást banku. Místo 100 táců by do vás leda z pár metrů nasázeli 100 kulek. A pokud by se jednalo zrovna o strážníky z NYPD, tak by ještě s vámi sundali nějaké náhodné civilisty...). Ale člověk to bere s nadsázkou, nechává se unést akci a komediálními prvky (ono je to celé komedie, i ta komedie...) a je v pohodě. Obzvlášť když tam jsou McBride a Swardson, tak je to dobrý, protože jejich "protivnické duo" Ansari a Eisenberg mi zrovna k srdci nepřirostli. No, zkuste tohle solidní Béčko. Na hranicích černého humoru a parodie, v 80 minutách, hodně svižné a hodně akční a vypnout se to dá vždycky... ()

Guzo

I když si tyhle dva filmy nejsou moc podobné, nevyhnu se lehkému srovnání s 21 Jump Street (respektive s jejich propagací). Zatímco trailery k oběma filmům navozují dojem, že půjde o haldu hlášek poskládaných za sebe, jen jednomu se to opravdu povedlo. 30 Minutes or Less se snaží být vtipnou komedií, bohužel naprostá většina dobrých scén je obsažena v upoutávkách - film je jen jejich slepením, kde vyplněné části tu jsou proto, aby to mělo trochu hlavu a patu. I tak se ale jedná alespoň o průměr, jen se na první pohled film snaží být něčím, co u mě ani zdaleka není. 5/10 ()

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

Kristen Stewart: Drsné porno, drsná akce

01.05.2012

Ačkoli se nás v Twilight sáze ze všech sil snaží přesvědčit o opaku, pořád věříme, že je talentovaná a umí hrát. Sněhurka a lovec patří k nejočekávanějším filmům tohoto léta. A pak nám Kristen dokáže… (více)