Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kareen
  ***

  Nenáročnou komedii o tom, že za odhalením aféry Watergate nestál nikdo jiný než dvě vypatlané pubert'ačky, která si vtipně pohrává s některými aspekty v pozadí skandálu ( například důvod, proč se na jedné pásce z nahrávky z Bílého domu našlo smazaných osmnáct a půl minuty záznamu mě vysloveně pobavil ) si užijete tím více, do jaké míry jste se slavnou aférou podrobněji seznámeni. Kirsten Dunst to tady nepochybně sekne, ale hlavním tahounem snímku je roztomilá Michelle Williams.(26.3.2013)

 • Tommassi3
  ***

  "Pes pana prezidenta nekaká !! Ten koná svou povinnost.." ;) Dick vyznívá jako poměrně dobrá, či přinejmenším alespoň místy nesmírně zábavná, leč převážně dost přepjatá a pouze bizarně absurdní odpověď Andrewa Fleminga na watergateovskou otázku, kdo že byl(y) Deep Trotls.. Jo, sorry !! Deep Throat !! ;) Snad by se i nabízelo srovnání s forrestgumpovským motivem prosťáčka (ne)ovlivňujícího důležité historické mezníky či spíš vyskytujícího se u jejich zrodu, to by ovšem jeden musel operovat s IQ kokršpaněla, podobně jako ty dvě Čmuchalky Kirsten Dunst a Michelle Williams.. Zato ve své druhé lepší polovině snímek slušně funguje jako parodie Všech prezidentových mužů.. Nicméně Dan Hedaya je s tou svojí karikaturou miláčka Nixona, na něhož má mimo té zřejmé podoby dnes už patent, naprosto skvostný..(11.11.2015)

 • U_S_O
  *****

  Takto skvelú komédiu hodnotilo len tak málo ľudí? Skutočne odporúčam tento film, najmä pre fanúšikov Kirsten Dunst je to príjemná povinná jazda. Spolu s Michelle Williams vytvorili naozaj naivný párik tínedžeriek, ktoré sa zaplietli do slávnej aféry Watergate. Vtipné situácie sa striedali jedna za druhou, hlavné aktérky boli vskutku úsmevne hlúpučké, príbeh založený (aspoň čiastočne :) na skutočnej udalosti a do toho všetkého zapadol aj vynikajúci soundtrack. (90%)(27.1.2011)

 • B!shop
  ****

  Ackoliv podle nazvu bych spis tipoval nakou uchylackou komedii, tohle je o afere Watergate a prezidentovi Nixonovi. Kirsten a Michelle jsou fakt neskutecna dvojka, naprosto totalne vymlety blondyny, ktery furt rozhazujou rukama a chichotaj se, vsechno jim pride jak velka zabava, objevi tajny dokumenty a znici Nixona a to jen proto, ze nemel rad svyho psa. Zni to naprosto stupidne, ale kdyz clovek prekousne fakt, ze v hlavni roli nemohlo bejt nic vymastenejsiho, tak je to docela inteligentni komedie s fajn pribehem. Navic jsou vymasteny takovym tim roztomilym zpusobem. Co se tyce Ferrella, kuli kterymu jsem na film vlastne cumel, ten ma jen mensi rolicku novinare, sice asi dvakrat se neudrzi, ale jinak hraje naprosto normalne. A co se tyce Dana Hedayi v roli Nixona, tak ten je fakt dokonalej, hlavne v zaveru se rozjede. Neni to sice naka kulervouci komedie, ale smal jsme se od zacatku do konce.(11.8.2008)

 • nash.
  **

  Rozpustilá blbinka o tom jak a proč se ve skutečnosti provalila aféra Watergate. Celé je to ujeté a plné vtípků, Brežněv s koláčky nemá chybu, stejně jako dvojka Ferrell a McCulloch pro ty, kdo si pamatují Redforda a Hoffmana ve Všech prezidentových mužích, a Hedaya si Nixona taky parádně užívá. Snad každá minuta filmu obsahuje nějakou tu narážku, zábavnou souvislost nebo trhlé překroucení faktů, kupodivu se tím vším teď zpětně bavím víc než u filmu samotného, a rozhodně to není tím, že by humor byl nějak sofistikovaný nebo šifrovaný.(28.6.2011)

 • - Natáčelo se v hlavním městě USA, Washingtonu. (reich)

 • - Režisér Andrew Fleming chcel, aby film vyzeral, že vznikol v sedemdesiatych rokoch. Preto sa ho snažil natáčať tak, aby vyzeral ako komédia z tej doby. Tiež používal analógové nástroje na strihanie filmu namiesto digitálnych, aby zachoval tento pocit. (U_S_O)