• Jezinka.Jezinka
  ****

  Klasický příběh o tom, že prakticky každý chlap se dá ukecat. Ona ostatně i skoro každá žena.(15.9.2014)

 • Skuby47
  ****

  Studiové pohádky nepatří mezi moje nejoblíbenější, ale tady s ohledem na krásný i když dobře známý exotický příběh, tento fakt ignoruji. Zajímavé herecké obsazení, příjemná hudba, barvité kostýmy, dobrý konec, prostě všechno je tak, jak to má ve správné pohádce být.(4.9.2014)

 • haushinkaa
  *****

  Krásná pohádka s nezapomenutelnou a nádhernou melodií, která provází celým filmem.(9.9.2010)

 • otík
  ****

  Jedna z řady brněnských pohádek zaměřených na dálný východ. Podobně jako Rozsudky soudce Ooky, také zde jde o velmi kvalitně a zajímavě udělanou pohádku na velmi známé téma Pohádky tisíce a jedné moci. Existuje zákon, že každý den musí být jedna svatba a jedna poprava mladé dívky. Když přijde na řadu jedna mladé dívka, její sestra Šahrazád se nabídne za ni. První noc však vypráví zajímavou povídku sultánovi, který si ji oblíbí a časem díky jejím povídkám zjistí, že onen zákon o smrti a svatbě je holý nesmysl. Výborné zpracování známé pohádky s výtečnou hudbou. Hudba: Petr Skoumal(23.12.2012)

 • rakovnik
  ***

  Docela příjemná pohádka s dobrým hereckým obsazením. Na víkendové dopoledne, kdy máte ještě co dělat a televizi jen posloucháte, je vskutku velice vhodná. Přiznám se, že jsem byl stejně jako sultán velmi žádostiv, abych se dozvěděl konce příběhů.(7.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace