Dilema

• Česko Manžel, nebo milenec? (více)

Ronny Valentine a Nick Brannen jsou od studií nejlepší kamarádi. Teď spolu mají malou firmu zabývající se vývojem nových automobilových technologií a designu. S Ronnyho přítelkyní Beth a Nickovou manželkou Genevou po boku jsou ti dva neporazitelný tým. Na posledním autosalónu se Ronnymu podaří malou lstí domluvit schůzku se zástupci firmy Chrysler. Pokud by jednání dopadlo dobře, měli by oba o budoucnost postaráno. Jenže pak se Ronnyho svět obrátí vzhůru nohama, když nechtěně spatří Genevu v náruči jiného muže. Ronny se před tím, než tuhle nepříjemnou zprávu sdělí Nickovi, rozhodne zjistit víc. Coby amatérský detektiv promění svůj život v komický chaos. (TV Nova)

SeanLSD

Howard je divný. Vôbec neviem, čo si mám o ňom myslieť. Máloktorý iný režisér točí tak rozdielne filmy na širokej škále od geniálnych, cez zaujímavé až po priemerné a nezaraditeľné. Nikdy neviem, čo mám od neho čakať, je nepredvídateľný... - čo má rovnako veľa svetlých stránok ako tých opačných, pretože tak môžem očakávať milosrdnú znesiteľnosť ďalšej dementnej brownovky STRATENÝ SYMBOL takisto ako dúfať v genialitu TEMNEJ VEŽE... Aha, a čo DILEMA ? Ja tento žáner veľmi nesledujem, takže nebyť prílišného vysvetľovania, prišlo by mi to ako veľmi blízke a podobné, dokonca vzťahovo najlepšie od FORGETTING SARAH MARSHALL. Ale keďže tento žáner príliš nesledujem, tak to takým aj bolo. ()

bartias

Nečekaně nevyvážená podívaná zkušeného Rona Howarda jen tak tak balancuje mezi šílenou komedií, "bromancí" a příležitostně hořkosladkým dramatem o dávno dospělých. Slušné herecké obsazení dělá co může. Máloco ale vyjde tak jako běsnění Channinga Tatuma. Jakoby skutečné dilema bylo, o čem vlastně Dilema je. 5/10 ()

Pilgrimka

Channing Tatum mě, stejně jako v 21 Jumper street, dost překvapil. Nebýt jeho, tak možná nedám ani ty 2*.Vaughn a James se tady moc nepředvedli. Slabé a zbytečně dlohé. ()

Doudis19

Nevtipná ale poměrně koukatelná ukázka toho, že i když máte oscara, lidé se nemusí smát každému vašemu pokusu o vkusnou komedii. Vlastně mi při sledování, až na rvačku Vince Vaughn VS. Channing Tatum, ani nebylo příliš jasné, v jakých místech tvůrci očekávali ty požadované úsměvy. Pokud však zamýšleli hlubší rozbor řešení takto komplikovaného dilematu, to se mi pak příliš nezdá být šťastnou volbou duo hlavních představitelů. Zkrátka ani ryba ani rak. ()

Khumbac

Když jsem viděl buklet filmu neměl jsem dilema zda ho shlédnu či ne. Udělal jsem velkou chybu. DILEMA je naprostá píčovinka. Nerozesmálo mě zcela nic, ztracený čas. Snad jen žádost o ruku v botanické zahradě by mohlo posloužit jako inspirace. ()

st.jim

Komedie?...promiňte, ale zasmál jsem se asi 3x. Drama?....zápletka je tak směšná, že jsme se jí musel zasmát. Herecké výkony Vince a Kevina jsou tak trapné, že jsem tomu nemohl snad ani uvěřit. Proč v tomhle hrála Jennifer opravdu nechápu. Stejně tak, proč se vlastně natočil tenhle film. ()

anli

Zdánlivě jednoduchý příběh o dvou kamarádech a jejich ženách.Ron Howard se tentokrát rozhodl natočit romantickou komedii ze života,jejíž hlavní zápletka je velmi prostá a jeden z hlavních hrdinů tu řeší ono"dilema"-říct tohle nejlepšímu kámošovi,nebo ne.Námět a scénář filmu je průměrný a chtělo by se říct až banální.Co jej zvedá nad průměr jsou skvělé dialogy,vtip a herci,kde exceluje hlavně Vince Vaughn a je vidět,že komediální poloha mu opravdu svědčí.Sám jsem rád,že po delší době vidíme na plátně Winonu Ryder a fakt jsem si jí užil.Škoda,že se stalo,co se stalo a měla takovou pauzu.Vždycky jsem si myslel,že z ní bude skvělá herečka.Tak,snad je už vše vpořádku-tady to alespoň tak vypadalo-a Winona se nám vrací v plné síle.Opravdu přijemně mě film překvapil,dobře jsem se bavil a některé scény mě fakt naplno rozesmály.Občas film malinko ztrácí tempo,zejména když z plátna zmizí Vince,ale to jsou naštěstí jen malé okamžiky.S hodnocením mám dilema a to přesně uprostřed a protože je dobrých a vkusných komedií opravdu málo,dávám 70%. ()

ywo666

Je to shit. Občas sa to tvári strašne vážne. Nemám rád Vinca Vaughna. Hrá v komédiach ale tie sú slabé alebo dobré s tým že on je v nich slabý článok. Proste nevtipný chlap. Trochu bodov zachraňajú Winona Ryder a Kevin James, ale nič moc. Jediný, kto znesie prísnejší meter je Channing Tatum asi s 2-3 vtipnými vcydarenými scénami. ()

civalII

Už dlouho se mi nestalo abych film nedokoukal. Hvězdičku dávám z úcty k Vince Vaughnovi, ale i on tu byl nadmíru trapný. Taneček na začátku byl fakt k poblití a James bohužel tančí v každém filmu. ()

Bobik9

Režie Ron Howard, hudba Hans Zimmer, herci Vince Vaugh, Jennifer Connelly, Channing Tatum a stejně houby z toho. Ničím nezajímavý a neoriginální film, který se zve komediíí,a le komediální prvky mu hrozbě schází. Od začátku se jedná o nemorální kravinu, která se postupně moralizuje a moralizuje. Vzipné scény byly snad 3 nebo 4 a ještě se prakticky neobešly bez Channinga, který jako jediný ve filmu skutečně nezklamal. Nechápu, jak mohl toto natočit takový režisérský formát, jakým je Ron Howard. Důvody proč to vidět: Channing, Dodge a závěrečná scéna na ledě. ()

venison

Nechápu proč tohle někdo toužil zfilmovat tímto způsobem a postrádám smysl zařazení do kategorie komedie.. Jediné plus je obsazení Vince Vaughna a Kevina Jamese do hlavních rolí.. ()

tere.z

Nečekala jsem žádné velké věci, ale aspoň průměrnou komedii. Jenže ouha - až na několik opravdu dobrých scén je to nuda nuda nuda. Mimoto - Vince Vaughn dědkovatí :) ()

sahe

Upřímnost... jako něco na tom je... když jednoho něco štve a druhému to neřekne, tak ten druhý opravdu neví jak má na to reagovat a jak se zachovat... ()

VasaX

Dilema je podprůměrná podívaná. Takový ten snímek, kam se odkládají vysloužilí herci, kteří už divákům nemají co říct. Není to vtipné a není to dramatické. Herecké výkony jsou takové fádní a "aby se neřeklo", stejně tak herecké složení. Základní zápletka je tu pochopitelná a normální, ale průběh, v rámci oněch dlouhých předlouhých a nudných dvou hodin, je mimo. Kolikrát jsem se přistihl při nechápavém výrazu, až jsem měl pocit že scénárista své dílko po cestě do copycentra rozsypal, něco se ztratilo, něco se rozmočilo v kaluži a zbytek narychlo tak nějak poskládal a obří mezery dopsal improvizovaně na kapotě auta propiskou... Ale rozhodně je to dobrý snímek k žehlení nebo podobné činnosti - nebudete litovat ztraceného času. ()

Warsheek

Až moc dokonalý happy end. Hoďte těm dvou chlápkům víc vklacků pod nohy a já dám 4*. I tak příjemná oddechovka. ()

Liqid

Z počátku mě zaujal nápad s automobily, ale bohužel o něj ve filmu moc nešlo. Na to, že je to komedie se slušným hereckým obsazením, tak bych rozhodně čekal víc. Humor pouze v pár scénách s pukerem a dál nazdar. Bohužel, tohle je podrůměrný, ale mělo to abice na kvalitní chlapskou komedii. ()