Hlavná spravodajská relácia televízie JOJ, ktorá každý večer prinášajú profesionálne, nestranné a zrozumiteľné spravodajstvo. (oficiální text distributora)

F1LCO odpad!

Lepšie sa to hodnotiť nedá. Moderátori sú mi nesympatickí a pozerať sa na nich je utrpením, ale stávajú sa akceptovateľnými v momente, keď sa začne reportáž a zbadám tých redaktorov. Profesionalitu asi nechali doma na nočnom stolíku, obzvlášť Peter Petrus (ten, čo má reportáže o politike) je mi vrcholne odporný a najradšej by som mu ten mikrofón napchal až do...Čo sa výpovednej hodnoty príspevkov týka, radšej sa ani nevyjadrujem, nebudem vulgárny. ()

raskovnik odpad!

Neskutočne nudné správy o tom ako auto dostalo šmyk, vyliahli sa 4 kuriatka a narodilo sa osem šteniatok. Samozrejme, sem tam odvysielajú reportáž založenú na najnovšom reťazovom emaily. Moderátori poriadne nevedia po slovensky, ale tvária sa ako profesionáli. Taký hnoj dokáže odvysielať iba Tv Joj... ()

50koruny odpad!

psy.cho to všetko pekne zhrnul.ja už nemám čo dodať... update: tak predsa len mám čo dodať.dnes, 7.4. v správach dávali že 8-ročné dievčatko sa dalo ostrihať.vrie mi krv. ()

KapitanKuraz odpad!

Jojka ponúka to najhoršie spravodajstvo zo slovenských staníc. Pravdu povediac by mohli zrušiť teleráno aj noviny, tak na Markíze ako aj na JOJke a nechať to na STVčku a TA3. ()

Dazdn1k odpad!

zapredanci, zbytocne budete pozerat akoze spravodajstvo kde na jednej strane uvidite odtrhnute hlavy a vzapati sa moderatorka usmeje a hovori o prirastku v ZOO ()