Ned si žil spokojeným životem na bio farmě po boku své hippie přítelkyně, dokud jej však jeden nerozvážný incident s marihuanou na farmářském trhu nedostal za mříže. Po návratu z vězení se nastěhuje ke svým sestrám... V žádné rodině nesmí chybět – černá ovce, která je vždy o pár kroků pozadu. Zvláště pak, má-li si dát do pořádku život. Pro sestry Liz, Mirandu a Natalii je to jejich věčně pozitivní bratr Ned, bývalý majitel organické farmy, jehož neskonalá ochota spoléhat se na poctivost lidstva způsobuje jeho osobě nemalé problémy. Normálně by byl naprosto nepoužitelný, ale jednou je to jejich bratr, takže když ho opustí přítelkyně a vyhodí ho z farmy, jsou to opět sestry, kdo zavelí k záchraně. Každá ho u sebe nechá nějakou dobu bydlet, ovšem bratrova neotřesitelná víra v naprostou upřímnost jim obrátí životy vzhůru nohama. Avšak i díky tomu si všichni v rodině nakonec uvědomí, že jeho víra v lidi kolem sebe není zas až tak hloupá. (HBO Europe)

koci

Je to příjemný film, což o to, ale já jsem se těšil především na Paula Rudda v hlavní roli a právě tam leží největší zklamání snímku. Protagonisté by měli být charaktery aktivními, tzn. že právě oni by měli posouvat děj kupředu a být středem akcí-reakcí. Samozřejmě se může hrát i na opačnou notu, schválně tento zvyk postavit na hlavu a čerpat tak humor z porušování pravidel. To se tu neděje, Ruddovi nenabízí scénář zhola nic, jeho "idiocie" spočívá jen v tom, že je hodný, všem je jasné, jak to skončí a to je vše. Na tu velmi slibnou plejádu hereckých jmen je to velmi málo. ()

Saleas

Nedostatek humoru? To nemůžete myslet vážně... Velmi milý a povedený snímek. Velmi dobře napsané i zrežírované především prostřihy, které se teda netýkají Neda, velmi dobře a v rychlosti přiblíží vedlejší postavy a za chvíli se cítíte jako byste je znali. Vynikající obsazení plné hvězd ať hollywoodských či televizních, které má mezi sebou fungující chemie a vzájemná interakce působí přirozeně. Hodinka a půl je ideálně dlouhá, žádné velké natahovačky a napínačky, kdy divák ví, co se musí stát a přichází vata zbytečných. Žádná komedie kvůli které by jste spadli ze židle ale celou dobu se budete usmívat a bavit. ()

Mangus

Film tak nenásilný v humore, bez nechutností v dnešných komédiach tak obvyklých, taktiež naivita Neda nie je až taká prehnaná ako som očakával. Názov nekorešponduje s kvalitou filmu, herecké obsadenie je dosť dobré a celkovo film zo seba vyžaruje takú nejakú zvláštnu energiu úprimnosti a dobrosrdečnosti, že si v závere možno z toho všetkého aj zobrať nejaké to ponaučenie do dnešného hektického a chladného sveta. 8/10 ()

Airon

Musím sa priznať čakal som ďalšiu americkú komédiu pre mladistvých ,ale opak bol veľmi príjemný .Ned (Paul Rudd) túto úlohu zahral ľahkým a naprosto nevinným výrazom človeka ktorý za svojho najlepšieho priateľa považuje svojho štvornohého priateľa ,ktorého sa pokúša dostať od svojej bývalej ženy .Najprv však musí zarobiť peniaze na nové bývanie ,prácu mu poskytuje rodina . Ako brat troch sestier chce pomôcť každej ako môže , ale svojou "dobrosrdečnosťou " robí úplný opak .A ako to všetko dopadne ? ..... Moc príjemná vec a vrele odporúčam 75% . ()

Epco

Opäť jedna nezávisláčina, ktorá sa môže pýšiť luxusným obsadením a hlavným hrdinom ktorému úloha sadla ako riť na šerbeľ. Paul Rudd takéto úlohy vie a aj sa v nich cíti dobre a nie len on. Z filmu dýcha atmosféra uvoľnenosti a pohody, ktorá sa cez obrazovku preniesla aj na mňa. Takže v kocke nič nové, nič čo by sa nedalo predvídať z ukážok či prvých 10 min. filmu. Na druhú stranu filmy takto dobre obsadené a zahrané s chuťou si vždy rád pozriem. ()

Raziel811

Paul Rudd potvrzuje, že když nehraje v komedii, tak má opravdu talent na pohodový film, který umí zaujmout příběhem. Zvláště u tohoto snímku je jeho druhá polovina docela dramatická, což se dá jedině ocenit. ()

Poga

Ak by tvorcovia zacali tam kde sa to uz blizi ku koncu, bolo by to ovela lepsie. Takto len cisty, aj ked prijemny, priemer. Látka filmu by zniesla o mnoho viac. ()

Pythonator

Vynikající Paul Rudd ve své nejlepší roli. Zarostený by měl být pořád, konečně nevypadá jako teplouš. Komedie je to velmi příjemná, i když nepatří mezi ty bláznivé kousky, kde byste se dusili smíchy. Tohle je spíš v klidném sympatickém tempu, kdy se jen tak blbě křeníte a kocháte se dámami E.Banks, Z.Deschanel a R. Jones. ()

mmirri

Tak nepravděpodobné a tak milé. A možná se jen špatně koukám na svět a tenhle příběh je pravděpodobný. Vždyť jaký si ten svět uděláme, taký ho máme. Mně se Nedův svět líbí a souhlasím s Dolly a Williem, že  Everything's Beautiful (In It's Own Way). ()

djpilgrim

Zajímavý a nenáročný příběh o někom, kdo se snaží být v pohodě, ale nechtěně tím působí ostatním problémy. Ale i tak vše skončí dobře. Spíše bych se přikláněl k tomu dramatu, než ke komedii. Tři hvězdy mi přijdou málo a čtyři hodně, ovšem dávám čtyři a to jen díky tomu, že v tomto filmu hraje opět výborně má oblíbená herečka Zooye. ()

mein

Čekala jsem nadmíru vtipnou (dle traileru) komedii, ale zasmála jsem se doslova párkrát, o smíchu hlasitým nemůže být bohužel řeč. Ale dávám tři za vcelku příjemny film a příjemné obsazení, ač nepříliš využité. ()

wairau

Nádhernej film. Nebo mi zrovna nějak sednul. Prostě naprostá pohoda, "idiot brother" byl fakt trosku jinej, ale o tom to celé bylo, nebo ne? P.S. Zooey je prostě k sežrání. ()