Reklama

Reklama

Garfieldova show

(seriál)
  • Francie Garfield Show (více)

Obsahy(1)

Tlustý cynický kocour, který zbožňuje italské těstoviny, nenávidí sport a pondělky, sleduje televizi, ať dávají cokoli, ponižuje svého majitele a pohrdá psy. Vychytralá potvůrka, se smyslem pro anglický humor stejně jako nejstarší banánové gagy. Sebevědomý, cynický, lehce ješitný a hlavně nejtlustší kočičí elegán v historii, pán domu i ledničky. Kocour Garfield - král postaviček komiksového stripu. Narodil se v roce 1978 z pera a z čisté lásky kreslíře Jima Davise, kdy jeho tříokénkové kreslené historky začaly vycházet v novinách. V té době netušil, že se stane světovým fenoménem a jednou ho bude denně číst více než 220 milionů fanoušků v 250 zemích světa. I české čtenáře provází tato svérázná postavička na stránkách některých deníků i samostatných knížek už několik let. Nelze se pak divit, že se jeho neodolatelnému a kultivovanému humoru dostalo i animovaného zpracování. Příběhy Garfielda a jeho rodiny, kterým se smějí děti i dospělí, mladí i staří, ženy i muži, dnes sleduje televizní obecenstvo více jak pětatřiceti zemí světa. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (23)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Nějakým záhadným způsobem se děje, že kdykoliv je kocour Garfield vržen do televize, nebo nedej bože do filmu, je to vůči mnohaleté comicsové předloze strašlivá hana. V tomto případě tedy 'ana, protože to vyrábějí Francouzi. A tohle je ještě navíc regulérní samohana, protože se na tom podílí sám Jim Davis;) Asi během těch let ztratil jakýkoliv náznak soudnosti anebo prostě začal naslouchat jen řeči peněz (executive producer:P), protože i když je nutno uznat, že seriál po vizuální stránce vypadá slušně, příběhově a vůbec stylem humoru je to bída z běd velmi bědných. Kdyby alespoň nebyli tvůrci tak strašlivě líní, a pohlídali si, jestli tedy Garfield vlastně mluví nebo ne - tady to střídají naprosto na náhodu i v rámci jednotlivých dílů. Mnohem blíž je to dřívějším filmovým zpracováním, nežli comicsu, jehož první číslo (mimochodem s Garfieldem tak odlišným od toho dnešního, že byste ho měli problém poznat) spatřilo světlo světa na mé narozeniny. Tedy vlastně naopak - já se dostal na scénu až po tomhle neopakovatelném kocourovi. Ale to není podstatné - podstatné je, že tohle je, pokud jde o Garielda, opět ZLO. Ale jestli je vám do deseti let, tak vám samozřejmě nějaká neoriginalita nebo slaboduchost scénáře ani nepřijde... 40% ()

Reklama

Potjoc 

všechny recenze uživatele

Po letech jsem sledoval vůbec nějakého Garfielda. Ty příběhy takové ze života a s vtipem, např. jak ho někdo napálí, nebo jak on dělá naschvály, mě baví. Ale loni co jsem viděl, mnoho dílů za sebou, ty všechny sci-fi, piráti, western, atd. mě úplně odradily na rok sledovat ten seriál v domněnce, že to je hlavně o tom. Animace je taková plastická až uměle nezáživně vypadající a pomalé pohyby, i kdyby utíkali o život. ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Garfielda zbožňuju (toho stripového, hezkého papírového), ale v jakékoli "rozhýbané" podobě a barvě jiné, než černobílé ztrácí Garfield polovinu svého kouzla, v této verzi navíc v nechutné 3D animaci, která se ke Garfiedovi hodí asi stejně, jako čajová lžička místo zbraně v zákopech první světové války, navíc ani scénář není dobrý (ani být nemůže, kdo kdy četl jeho stripy, pochopí) ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

TV-seriál. Nápad, zpracování Garfielda ve 3D se mi líbí, ale není to takový Garfield, kterého známe z klasické 2D animace. | Průměr všech zhlédnutých dílů: 55% (2*) | ()

Galerie (28)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama