Garfieldova show (TV seriál)

• Francie

Garfield Show

Garfield

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / USA, 2008, 210x10 min

• MikeCool

TV-seriál. Nápad, zpracování Garfielda ve 3D se mi líbí, ale není to takový Garfield, kterého známe z klasické 2D animace. | Průměr všech zhlédnutých dílů: 55% (2*) |(9.8.2011)

• Potjoc

Po letech jsem sledoval vůbec nějakého Garfielda. Ty příběhy takové ze života a s vtipem, např. jak ho někdo napálí, nebo jak on dělá naschvály, mě baví. Ale loni co jsem viděl, mnoho dílů za sebou, ty všechny sci-fi, piráti, western, atd. mě úplně odradily na rok sledovat ten seriál v domněnce, že to je hlavně o tom. Animace je taková plastická až uměle nezáživně vypadající a pomalé pohyby, i kdyby utíkali o život.(17.8.2017)

• ARI50

Já nevím ta animace je těžké přijít na kloub tu starou verzi jsem měl fakt radši.(26.9.2018)

• Gemini

Nějakým záhadným způsobem se děje, že kdykoliv je kocour Garfield vržen do televize, nebo nedej bože do filmu, je to vůči mnohaleté comicsové předloze strašlivá hana. V tomto případě tedy 'ana, protože to vyrábějí Francouzi. A tohle je ještě navíc regulérní samohana, protože se na tom podílí sám Jim Davis;) Asi během těch let ztratil jakýkoliv náznak soudnosti anebo prostě začal naslouchat jen řeči peněz (executive producer:P), protože i když je nutno uznat, že seriál po vizuální stránce vypadá slušně, příběhově a vůbec stylem humoru je to bída z běd velmi bědných. Kdyby alespoň nebyli tvůrci tak strašlivě líní, a pohlídali si, jestli tedy Garfield vlastně mluví nebo ne - tady to střídají naprosto na náhodu i v rámci jednotlivých dílů. Mnohem blíž je to dřívějším filmovým zpracováním, nežli comicsu, jehož první číslo (mimochodem s Garfieldem tak odlišným od toho dnešního, že byste ho měli problém poznat) spatřilo světlo světa na mé narozeniny. Tedy vlastně naopak - já se dostal na scénu až po tomhle neopakovatelném kocourovi. Ale to není podstatné - podstatné je, že tohle je, pokud jde o Garielda, opět ZLO. Ale jestli je vám do deseti let, tak vám samozřejmě nějaká neoriginalita nebo slaboduchost scénáře ani nepřijde... 40%(14.6.2015)

• Tom_Lachtan

Garfielda zbožňuju (toho stripového, hezkého papírového), ale v jakékoli "rozhýbané" podobě a barvě jiné, než černobílé ztrácí Garfield polovinu svého kouzla, v této verzi navíc v nechutné 3D animaci, která se ke Garfiedovi hodí asi stejně, jako čajová lžička místo zbraně v zákopech první světové války, navíc ani scénář není dobrý (ani být nemůže, kdo kdy četl jeho stripy, pochopí)(29.6.2012)