Reklama

Reklama

Palermo

(seriál)
  • Itálie Squadra antimafia - Palermo oggi
Itálie, 2009, 64x94 min

Hudba:

Andrea Farri

Hrají:

Simona Cavallari, Claudio Gioè, Marco Bocci, Marco Leonardi, Silvia De Santis, Massimo Poggio, Giulia Michelini, Luca Angeletti, Valentina Carnelutti (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Dnešní boj s mafií je jiný než v minulosti. Jsou tu odposlechy, šifrované zprávy, družice a špionáže. A nebezpečí může přijít i z vlastních řad... (oficiální text distributora)

Recenze (3)

tahit 

všechny recenze uživatele

Takové malé nahlédnutí pod pokličku italské mafie, dějová linka odsýpá a není nouze o překvapivé zvraty. Hodně dobrý od začátku až do konce. Ústřední dvojice hlavních postav mafiánka Rosy Abateová a policistka Claudia Maresová mají v sobě cosi přitažlivého a nemyslím tím jenom fyzickou krásu, ale jak říkám, prostě něčím přitahují. Budiž ještě řečeno, že malebná sicilská metropole Palermo snad není jen prolezlá kriminálními živly, jak by se po zhlédnutí mohlo zdát. Po třetí řadě zvyšuju hodnocení na ***** ()

subic 

všechny recenze uživatele

Simona Cavallari je stále dost dobrá koc a jako policistce i bez uniformy jí to fakt sekne. Hned bych se nechal zatknout :-) Stylem mi to připomíná to, co se v současnosti točí v Německu za TV kriminálky, místo činu apod. Zajímavý příběh, ale spousta hluchých míst, nudných rozhovorů, ne příliš zajímavé hudby, ale pro TV slušné. Slabší 3 hvězdy, 51%. ()

Reklama

coco.brice 

všechny recenze uživatele

Italiáááno z Palermo...no proč ne?na čas ve který to běží v TV..a vzhledem k tomu,co se odehrává na ostatních kanálech..zaplatpanbuh za to :-) ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama