Noah je tlustý a žádná z dívek s ním nechce nic mít. Zajímá se o geomagnetické bouře a jedna má být zrovna dnes večer. Bydlí jen s matkou a ta chce, aby si konečně našel práci. Jeho otec se živí prodejem diamantů, ale odešel od nich a dluží jim výživné za deset let. Matka se zrovna chystá na schůzku, kterou jí domluvila její kamarádka, ale na poslední chvíli je nucena to zrušit, protože kamarádka nemá hlídání pro děti. Navrhne Noahovi, aby pohlídal děti on. Peníze se hodí. Noah hlídat nechce, ale matka ho umluví... Třináctiletý Slater je dost otravný a Blithe je malá koketa. Stříkne mu do pusy voňavku a je protivná. Třetí adoptované dítě Rodrigo si hraje s pyrotechnikou a sleduje kickbox. Také často utíká z domova, má ale v bundě GPS. Jakmile rodiče odejdou, Rodrigo začne rozbíjet věci. Noahovi volá dívka, se kterou zrovna „chodí“ a chce, aby sehnal kokain. Má prý zavolat Carlovi, který jí prodával drogy. Noah vezme děti a jede s nimi za Carlem pro drogy. Blithe si uprdne a pokaká si kalhoty. Jdou do obchodu pro nové a Blithe vyvolá paniku, když tvrdí prodavačce, že Noaha nezná a že je unesl. Musejí utéct, a když jsou zpátky v autě, zjistí, že Rodrigo zmizel. Hledají ho pomocí GPS a najdou ho na záchodě luxusní restaurace, kam hodil bombu. Nakonec dojedou do pochybné čtvrti za Carlem. Děti mají čekat v autě. Carl je v posilovně. Noah říká, že s Marisou chodí, když za ním přijde Rodrigo a chce čurat. Rodrigo najde na záchodě vejce plné kokainu. Při přetahování ho rozbijí. Noahovi zavolá Carl a chce ho oddělat – chce se sejít za hodinu v čínské čtvrti a chce za drogy deset tisíc... (TV Prima)

dopita

Dá se říct, že docela neškodnej film. Humoru tam moc není, ale trapnej taky povětšinou není. Ale to neznamená, že to není kravina. Titulní tři spratci jsou dost o hovně. Jonaha Hilla mám docela rád, navíc má film hodně střídmou stopáž, takže se u toho dá vydržet až do konce. ()

aLPaC

Remake Nočního dobrodružství z roku 1987. Jen trochu hlučnější s vulgárnější mluvou. Což ale neberu jako výtku. Tlusťoch Jonah Hill je celkem fajn. ()

panmroz

...kde jsou ty časy, kdy o tvorbě této rýsující se významné auterské osobnosti referoval samotný Cinepur. Každým dalším filmem větší a větší bída... ()

Illy

Docela zklamání. Čekal jsem alespoň průměrnou komedii a dostal snůšku blbosti. Rockwella je pro takovéto filmy škoda. ()

Game90

Partička neposlušných detí ,tínedžer ktorého vyhodili zo školy a len sa tak poflakuje má možnosť zarobiť si ako pestúnka a spolu prežijú veľa zaujímavých situácií a nakoniec všetko dobre dopadne. Nič prevratného. ()

nessbeal

Musim povedat, ze to bola docela bomba, mam rad Jonaha a filmy kde hra. Pekne skurvena noc to bola, so vsetkym korenim, ktore k tomu patri. Deti su fakt podarene a Roxanne, je tam ako anjel. ()

KOZEL84

Strašná hovadina.Ropušák hlídá děcka,balí holky a zdrhá před Rockwellem,který se mermomocí snaží pohřbít svoji kariéru.Zachran'ujou to vedlejšáci Method Man (''fakin lavju rajt nau'';),SoulBaby a ta malá.2aPůl. ()

Frgy

Jonah Hill tady sice vypadá, že mu vážně chutná.... Ovšem to nemění nic na tom, že si tu roli vážně užívá a já se hlavně díky němu skvěle bavil. Byl mu totiž přidělen nelehký úkol a on se ocitá v pozici chůvy tří dětí. Blithe se obléká a mluví jako laciná šlapka, Slater je emocionálně narušený a Rodrigo je malá chladnokrevná bestie, která své chůvě nic nedaruje zadarmo. Spoustu hlášek, absurdních situací a taky bude sněžit. ()

Joll

Čistej průměr... Už totu jendou bylo v daleko lepším provedení, jak už to u původních věcí bývá.A jmenovalo se to noční dobrodružství. Neustálá reckylace je děs. ()

Olík

Už jsem měl s podobnou formou (říkejme tomu kopulačně pisoár brko komedie dle receptu strýčka Apatowa) tu čest s fantasy, female, dobrodružným, romantickým či rodinným aroma. Ale jako dětská babysitters noční adventura......tak na tomto poli jsem si odbyl premiéru. Premiéru, která se sice neodehrávala na pozadí s pod kaviárem a drahým šampaňským se prohýbajícími stoly, ale premiéru s pochcanou podlahou, vylízanou vagínou a nevinným dětským úsměvem jako poctivou buddy-kinder zábavou. ()

kersten

Na piatkový večer ujde. Jonaha Hillia ako herca nemám síce rada, je mi strašne nesympatický a talentu tiež nemá na rozdávanie. Ale ušlo. Bolo to celkom zábavné, hlavne malý španiel s výbušninami. Miestami to už bolo veľmi prehnané, chýbala mi tam taká tá reálnosť a racionalita. Každopádne je to pozerateľný film ktorý vás pobaví. Nič viac nič menej ()

Kingjiri

David Gordon Green natočil během roku 2011 povedenýho Prince a pruďase a tuhle blbinu. Bylo vidět, že evidentně neměl moc času věnovat se tomuhle projektu, protože to celý působilo jako šitý horkou jehlou. Scénář držel při sobě jenom silou vůle, spíš šlo jen o samostatný scénky a po technický stránce taky nic moc. Jonah Hill hraje svýho typickýho obtloustlýho loosera s lehkejma uchylkama, takže jeho fanoušci budou s jeho rolí určitě spokojený. Pár vtípků se povedlo, takže jsem se občas zasmál, žádný kontinuální výbuchy smíchu to ale nebyly. Přesně ten typ snímku, kterej nejspíš ještě letos vyjde na levnym DVD a příští rok ho budou dávat v televizi. ()

bararich8

Upřímně? It sucks, man! Tak nějak by se to dalo charakterizovat. Noah a skvělá Blithe to celé táhnou a jde jim to celkem dobře, ale stejně všechno to okolo je neuvěřitelně trapný. Při vypnutém mozku dokáže pobavit. Nic víc od toho snad ani nelze čekat 2* ()

Yancl

Pokud bych hledal zábavnou komediální jednohubku na dlouhé zimní večery, byli by "Spratci na zabití" tím pravým hledaným cílem. Zapadá přesně do kolonky jasného průměru, tedy filmu, od kterého se očekává občasný humor okořeněný přitroublými scénkami. Přesně tohle obstarává přitloustlý J. Hill svým osobitým humorem, sem tam plácne nějakou tu kravinu, které se člověk zasměje. Za zmínku stojí i trojice střelených dětiček, které zahušťují atmosféru. Ale jinak nemá tahle blbinka co nabídnout, 81 minut uteče jak voda a na druhý den si člověk těžko vybaví cokoli poutavého z tohoto filmu. [47%] ()

cerbygerby

Nic extra velkého, prostě zase jedna taková road movie, kterých tu je fakt hodně.. týpek co hlídá 3 děcka a žene se za svou babou a cestou se mu přihodí vše špatné..film se snad snaží i o nápravu mladistvých či co.. no ale koukat se na to dalo, takže hodnotím průměrně 3* a 50% ()

PEZ

Totalna kravina, ktoru taha nahor suverenny Jonah Hill a krpata Landry Bender. Par bocnych postaviciek stalo zato - pretepleny korculiar, Sam Rockwell, ci Method Man. A bolo tiez zaujimave vidiet v dvoch filmoch po sebe menej znamu herecku Ari Graynor - tu nemala az tak podstatnu rolu ako v Holly Rollers, ale uvod (ehm pre nu vydareny ;)) a zaver jej patril. Zaujala este hiphopova hudba ako podmaz, i ked zmysel moc nedavala. Kazdopadne jednohubkovy ulet, skoda len ze malo vtipny a plny klise. ()