Noah je tlustý a žádná z dívek s ním nechce nic mít. Zajímá se o geomagnetické bouře a jedna má být zrovna dnes večer. Bydlí jen s matkou a ta chce, aby si konečně našel práci. Jeho otec se živí prodejem diamantů, ale odešel od nich a dluží jim výživné za deset let. Matka se zrovna chystá na schůzku, kterou jí domluvila její kamarádka, ale na poslední chvíli je nucena to zrušit, protože kamarádka nemá hlídání pro děti. Navrhne Noahovi, aby pohlídal děti on. Peníze se hodí. Noah hlídat nechce, ale matka ho umluví... Třináctiletý Slater je dost otravný a Blithe je malá koketa. Stříkne mu do pusy voňavku a je protivná. Třetí adoptované dítě Rodrigo si hraje s pyrotechnikou a sleduje kickbox. Také často utíká z domova, má ale v bundě GPS. Jakmile rodiče odejdou, Rodrigo začne rozbíjet věci. Noahovi volá dívka, se kterou zrovna „chodí“ a chce, aby sehnal kokain. Má prý zavolat Carlovi, který jí prodával drogy. Noah vezme děti a jede s nimi za Carlem pro drogy. Blithe si uprdne a pokaká si kalhoty. Jdou do obchodu pro nové a Blithe vyvolá paniku, když tvrdí prodavačce, že Noaha nezná a že je unesl. Musejí utéct, a když jsou zpátky v autě, zjistí, že Rodrigo zmizel. Hledají ho pomocí GPS a najdou ho na záchodě luxusní restaurace, kam hodil bombu. Nakonec dojedou do pochybné čtvrti za Carlem. Děti mají čekat v autě. Carl je v posilovně. Noah říká, že s Marisou chodí, když za ním přijde Rodrigo a chce čurat. Rodrigo najde na záchodě vejce plné kokainu. Při přetahování ho rozbijí. Noahovi zavolá Carl a chce ho oddělat – chce se sejít za hodinu v čínské čtvrti a chce za drogy deset tisíc... (TV Prima)

Delmondo

Komedie která klame tělem. Čekal jsem další stupidní sprostou americkou kravinu a dostal jsem docela vtipnou sprostou americkou kravinu. Vážně tohle je tak dobrý jak byl Superbad špatnej takže hodně. Jonah Hill ve svý typický kreaci školního panice kterej pro zásun dělá všemožný kraviny je opět naprosto boží. Film rychle odsejpá a docela baví takže u mě rozhodně spokojenost. ()

Karbos

Tak nějak to na mě baflo z televize, překvapivě jsem nepřepnul a dokonce to i dokoukal. Tak nějak to neurazí i když je tam jedno klišé za druhým.....navíc postava dealera s kumpánama mě celkem i bavila:) btw překvapilo mě, že je to z 2011. Na mě to vizuálem působilo o dost starší. Čekal jsem tak 2005 ()

e-pilot

Podíváte-li se na upoutávku, tak uvidíte všech pět vtipů celého filmu pěkně pohromadě. To snad hovoří za vše. Je dost tristní, když nejlepší herecké výkony v komedii pro dospělé podávají dětští herci. ()

fabregas1

David Gordon Green se vulgárnějšího humoru rozhodně nebojí, proto je film spíše pro starší publikum.Jonah Hill hraje na jistotu,žeru Hilla jak fuckuje a nadáva děckám a udělá vše pro pich.Pro mě to byla hodina a půl dobré zábavy. ()

joker211

žiadna sláva to nebola, čakal som od hilla oveľa viac. Pár dobrých momentiek to malo, ale aj tak je to strašná slabota. ()

agent00074 odpad!

Jen zcela vyjímečně dávám odpad... a už vůbec ne, pokud sem neviděl celý film... ale todle se fakt nedalo je to shit, je to shit, je to shit.. odpad je malo... omg ()

P@\/EL

Docela dobře udělaná komedie, jež nabízí poněkud dobrodružnější bláznivou jízdu mladíka a 3 děcek, které má na starosti jako chůva. V tomto divokém sledu nejrůznějších srandovních scének a povedených foru se dostaváme mezi překupníky drog, bandu černochů či na narozeninovou oslavu, takže se rozhodně divák nenudí. ()

Pythonator

Jonáš Kopec je pořád tlustý jako prase. Zábavné to sice bylo, i když o značnou část se postaral skvělý Sam Rockwell a ti tři protivní spratci. Zajímavé je sledovat to iluminátské multikulti poselství. Máme tam adoptovaného Hispánce, který ve skutečnosti není zlý (a je tedy dobré adoptovat jich co nejvíc). Pak tam máme kluka, co je taková buzna, až je doopravdy gay (ale je úplně v pohodě, potřebujeme co nejvíc gayů). A pak tam máme úchvatnou scénu, kde černošský gang kriminálníků zachrání hrdinu tím, že nakope bílého zlého záporáka (drazí Američané, opravdu se nemusíte bát těch černošských gangů, co páchají na ulicích zločiny, oni jsou vlastně hodní). No a kdyby to nějaký debil ještě nepochopil, tak mu tam dáme polopaticky velké finále, kde bílý hrdina získá svou vyvolenou, hodnou, krásnou, milou a samozřejmě černou holku. Film je tedy zjevnou ukázkou, jak nám mocní skrze Hollywood tlačí "nenápadně" multikulti do světa. Kdybych měl hodnotit poselství, dám odpad, ale film mě docela bavil. ()

Montmorency

Přemýšlela jsem, kolik dát.....nakonec s odřenýma ušima 3*, ale to pouze a jedině za ty zábavné dětičky, jinak J.Hill stál tentokrát za pendrek.... ()