poster

Louis C.K.: Hilarious (divadelní záznam)

Komedie

USA, 2010, 84 min

Kamera:

Paul Koestner

Hrají:

Louis C.K.

Producenti:

Shannon Hartman
(další profese)

Komentáře uživatelů k divadelnímu záznamu (37)

 • H34D
  *****

  Další vynikající stand-up show v podání nezaměnitelného komika s tím nejsprostějším a nejdrsnějším humorem pod Sluncem. Louieho vize společnosti je černější než Ray Charles a krutější než Hitler, přesto i v tom závalu sraček padajících ze zadku jeho tříleté dcery, nachází malou jiskřičku naděje a důvod, proč se radovat. Jeho přístup k životu je ryze praktický a pragmatický, přitom také velice ironický. Dokáže podat i ty nejobyčejnější životní situace tím nejvíce neobyčejným způsobem. Na nic si nehraje. Jeho vystoupení má šťávu, říz, dobře užitá sprostá slova a celkově pořádnou porci brutálního humoru. 9/10(10.7.2013)

 • Mertax
  ****

  Louis boří veškerá myslitelná tabu a pořád překvapuje. Obzvlášť jeho dcerka a vyměšovací historka. Inu, život. Nebo smyšlené příběhy? I don’t give a shit, if you’re having your period, come on over. I’m 41, I’ll fu*k the s*it out of you, I’ll drink the blood, let’s party!(2.11.2014)

 • playboxguest
  ****

  O něco slabší než starší a tvrdší Shameless, ale pořád jsem se bavila víc než dobře. 70%(28.5.2012)

 • dr.horrible
  *****

  Pár zaváhaní, pár nevtipných vtipov a raz sa Louis musel zastaviť, pretože rozosmial sám seba. Ale inak neuveriteľná nálož humoru, kurevsky hilarious. Ten človek nemá chybu!(5.8.2013)

 • maseer2
  ****

  Louis C.K. opět tak, jak ho máme rádi - vtipně, sprostě a suverénně.. v jeho podání působí zkrátka i ta nejobyčejnější příhoda ze života čtyřicátníka nevšedně a zabijácky vtipně a jeho show očividně šlape i při o 20 minut delší stopáži, než bylo doposud zvykem.. jen tak dál, Louie!(9.12.2013)

 • ScarPoul
  ****

  Nie také dobré( aspoň pre mňa) ako dve predošlé vystúpenia, ale Louis je predsa len príliš veľký majster humoru, aby nedokázal rozosmiať a dostať do kolien. Príhode o sraní ma dostala a všetky tie jeho peripetie a názory okolo toho. Vlastne nemôžem inak než s nimi súhlasiť.(28.1.2012)

 • BigDeal
  *****

  Tretí stand up Louieho (aspoň tretí na DVD). Jeho život sa zasa o kúsok posunul, zasa je o čosi bližšie k smrti, žije s dvomi dcérkami (staršia má už sedem a zažila pohryznutie poníkom, mladšia má tri a nerobí jej problém vykadiť sa pred tatkom) a ako čerstvo rozvedený znovu zažíva časť života, kedy je nezadaný. Na rozdiel od minulosti však už nie je optimista...pretože optimista znamená byť idiot :-) V porovnaní s predchádzajúcimi stand up vystúpeniami je Hilarious rovnako hilarious ako prvé dve. Najlepšie momenty sú pre mňa potom tie, ktoré najviac rozosmievajú aj samotného Louieho a teda tie, v ktorých povie najkontroverznejší vtip, len aby sa mohol pobaviť na reakcii publika (I don´t know how could I fuck a kid, I wouldn´t do that...Maybe a dead kid. Who are you hurting? He´s dead. Who are you hurting? ...I´m not saying I would kill a kid and fuck him. I´m saying if I found a dead kid in a field and it wasn´t raining, I might take a shot.)(7.12.2010)

 • 6thSun
  ****

  Může být filozofie vulgárně vtipná? Kurva že může!!!(9.2.2012)

 • ivishka
  ****

  Sice trochu slabší díl, ale přesto cenný :-D. Dozvídat se něco málo o životu staršího otce je zábavné. Líbí se mi, že mistr Louis nemá stanovené žádné hranice. Jeho humor je pořád stejně okázalý a i když tento díl není zrovna špička ledovce jeho humorného umění, tak se u něj pobavíte.(16.7.2013)

 • SaNcHeZ_cz
  *****

  Zábavné stand up vystoupení kde prim hraje hrubozrný humor. Výborně jsem se bavil(16.11.2010)

 • SarumanKo
  *****

  Geniálny Louis C.K. presne ako ho mám rád. Nie je taký živelný a zemitý ako v Shameless, ale zato geniálne reflektuje úpadok západnej spoločnosti z nadhľadu nasratého, stroskotaného komika. Úplne ho žeriem. (9/10)(14.10.2012)

 • Macejko
  ****

  Tatko Louis kruto a neúprosne. A na došťanie zábavne.(4.3.2012)

 • kapsomut
  *****

  Další suprovej díl. Shameless byl ostřejší a možná o chlup lepší. Ale i tak bez debat 5*! 90%(4.6.2012)

 • campix
  ****

  Louis C.K. je pro mě stand-upový bůh, ale díky Hilarious si u mě trošku pošramotil pověst. Ve vystřižených skečích, které můžete najít všude po internetu jsou pouze jeho nejúdernější vtipy a když má sám zvládnout takhle dlouho show, tak mu občas dojde dech. I přes to, je opravdu výborným komikem, který si nebere servítky a některé jeho gagy jsou opravdu legendární.(1.9.2014)

 • neoBlast
  *****

  Louis C. K. je dle mého skromného názoru králem dnešní stand-up komedie, má nezaměnitelný styl, který je kouzelně jednoduchý a on ho dokáže přeměnit do perfektně vypointovaných fórů. Navíc dodá k oplzlým vtípkům hodně nadstandardní herecký projev. Dlouho jsem se takto od srdce nezasmál. 90 %. Rewatch: Shit vtip v závěru je naprosto HILARIOUS. Rada, nekoukejte na Louise v open space kanceláři jako jsem to udělal já. Nebezpečí vyhazovu nebo alespoň pohrdavých výrazů okolních kolegů.(6.8.2012)

 • ghatos
  ****

  Drsné, vulgární, chytré - prostě život :) . 82%.(10.1.2012)

 • Firebug
  ***

  Stand-upy Louise C.K. jsou jako sex. I když to nemusí být úplně nejlepší, pořád je to dost dobrý. Viděl jsem již několik jeho vystoupení a ve stínu naposledy viděného (ukrutně zábavného) Chewed Up, působí Hilarious jako taková slabší chvilka. Hodně vtipů mě míjelo (segment, kde Louis napodobuje línou mluvu tlustých bílých amíků) a ani žádná perla, která by mě smíchem shodila ze židle, se bohužel nenašla. Pochopitelně ale dost záleží na tom, jestli se Louis vyjadřuje k tématům, která jsou divákovy blízká. Se mnou se tentokrát trošku minul.(12.3.2015)

 • Schuldiner
  ****

  ...tak do půlky to bylo docela vlažný, i když kritika americký společnosti v souvislosti s dnešníma technickýma vymoženostma byla trefná, ...nicméně v půlce přišla na řadu historka ´´hilarious´´ :-) ...která mě v jedný fázi rozesmála tak, že jsem se takhle nezasmál snad už léta... alespoň mam ten pocit.. no a od tý doby do konce už to bylo na jasných 5*... takže celkově 4*(25.3.2015)

 • Ixbalanke
  *****

  Jedna z mála věcí, u které se chlámu nahlas tak, že mi tečou slzy a soused hledá smeták, kterým by ošoupal barvu svých zdí, jen aby měl v jedenáct v noci trochu klidu... LCK = Fucking genius and hilarious!!(28.9.2016)

 • Illy
  *****

  Ještě teď chčiju smíchy. Masakr.(22.9.2011)

<< předchozí 1 2