Reklama

Reklama

Cesta na tajuplný ostrov 2

  • USA Journey 2: The Mysterious Island (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Sean je nejmladším potomkem rodu Andersonů, který žije poklidným životem s matkou a jejím přítelem Hankem. Brzy se však dostane do problémů se zákonem, když se vloupá do radiostanice, aby zachytil zprávu od svého dědečka. S pomocí Hanka ji rozluští a zjistí z ní, že tajuplný ostrov existuje. Hank sestaví pomocí několika knih mapu se souřadnicemi neznámého ostrova v Pacifiku a oba se vydají na cestu. Když se snaží pronajmout loď, nepodaří se jim najít nikoho, kdo by jim za vysokou odměnu vyšel vstříc. Štěstí se na Seana s Hankem usměje až s příchodem pilota vrtulníku Gabata a jeho dcery Kailani, kteří jsou ochotní oba dobrodruhy přepravit na určené souřadnice. Cestou je ale smete hurikán a oni se probudí na pláži neznámého ostrova se skalním průchodem do vnitrozemí. Pochopí, že se dostali na tajuplný ostrov. (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (519)

Ainy 

všechny recenze uživatele

Ne, nezbláznila jsem se. Já se u téhle fantasmagorie královsky bavila! Jakmile začal Dwejn poučovat svého syna o tom, co zabírá na ženské ze všeho nejvíc a pak TA-BLE-TAMA střílel bobule na všechny strany, náhle mi začal chybět vzduch v plicích. Tak jsem se rozchechtala, až mi tekly slzy a lapala jsem po dechu. A to nebylo všechno. Film nabitý naprosto neuvěřitelnou nadsázkou a houmrem. Člověk nesmí čekat umění. Děj nemá hloubku a ani nemá smysl. Nejde se zamýšlet nad logičností a už vůbec ho srovnávat s tvorbou Julea Verna, je třeba jen vypnout a bavit se. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

O trochu slabší než první díl, připadá mi, že Cesta na tajuplný ostrov je daleko více zaměřená na dětské publikum, hlavně pitvoření Luise Guzmána mi po prvních dvaceti minutách už jen lezlo krkem. Michael Caine byl každopádně skvělý, určitě nejlepší postava série. 3D:**** už není tak vypiplané jako v případě prvního dílu, ale pořád obsahuje dost vychytávek a scén, které dělí efekt od standardu a zaujmou. Jen ty pavouky si mohli odpustit, moje televize je poslední dobou vídá až nemile často. Film 50% 3D 80% ()

Reklama

klerik 

všechny recenze uživatele

Ako rodinné dobrodružstvo je tento film celkom funkčný. "Jednotka" bola o niečo sústredenejšia, ale ani toto ma v rámci žánru rodinnej zábavy neurazilo... Vlastne som bol nadšený z tej prostoduchosti, kde postavy každý problém vyriešia v priebehu pár sekúnd, aby sme čo najskôr mohli zhliadnuť ďalšiu šialene dobrodružnú scénu. Michael Caine sa baví ako už dávno nie... ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Ve své podstatě je film absolutní blbost. S realitou toho má společného tolik, jako Zeman s demokracií. Stejně tak i musím říct, že veškeré postavy, co se ve filmu objeví, jsou neuvěřitelně chytré. Fakt, jak kdyby se sešel spolek nejinteligentnějších hlav lidstva a spolu se rozhodli vydat na tajuplný ostrov, o kterém už psala kopa dobrodružných spisovatelů před nimi. Na druhou stranu ale musím říct, že to, co mě na jednu stranu štvalo, na druhou stranu parádně nahrávalo filmu. Příběh byl blbej, ale musí se ocenit, že se tvůrci rozhodli natočit něco naprosto rozdílného. Stejně tak postavy byly chytrý jak rádio, ale na druhou stranu si je nešlo nezamilovat. Do toho super prostředí, perfektní efekty a super zpracování, což dokazuje, že tenhle film je vlastně fakt hrozně fajn. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Nemám tolik dovolené, abych trávil pět neděl v baloně, kmital do středu Země, potuloval se v okolí Měsíce a rozhodně nevydržím z dechem na potopení do hloubky 20.000 mil. Na cestu na tajuplný ostrov jsem si však čas našel a zjistil jsem, že tvůrci hledaného místa neměli žádnou výraznou fantazii a autoři rodinných trampot se taky příliš nezapotili při dumání nad scénářem. Prostě jsem si připadal jako japonský turista, který si doma prohlíží fotky nafocené při běhu Českým Krumlovem a zklamaně zjišťuje, že nic výjimečného vlastně neviděl. Vlastně viděl - slečnu Kailani, jejíž přítomnost sice nezvyšovala kvalitu snímku, ale je zase dobrým důvodem pro to, abych se nesmyslně podíval na tento průměrný snímek ještě jednou. ()

Galerie (93)

Zajímavosti (13)

  • Helikoptéra na Palau má registračné číslo začínajúce na N. To znamená, že vrtuľník je registrovaný v USA. Palau je však súčasťou Mikronézie, preto by sa malo registračné číslo začínať na V6. (beso74)
  • Natáčení probíhalo na ostrově Oahu. (Dlee)

Související novinky

Jules Verne potřetí a počtvrté

Jules Verne potřetí a počtvrté

18.08.2014

Ačkoliv z letošního Hercula filmová série nejspíš nebude, Dwayne Johnson naříkat nemusí. V minulých letech totiž infiltroval hned tři jiné a žádná z nich zatím není u konce. Rychle a zběsile 7… (více)

Pod Rockem se zatřese země

Pod Rockem se zatřese země

16.10.2013

Dwayne Johnson jen nedávno dotočil historickou fantasy Hercules: The Thracian Wars a právě předvádí bicepsy na placu Rychle a zběsile 7 v režii Jamese Wana. Má ale v plánu několik dalších projektů, k… (více)

Tenhle méďa bude válčit s bubáky

Tenhle méďa bude válčit s bubáky

28.01.2013

A pomůže mu Dwayne „The Rock“ Johnson. Když má něco úspěch, zákonitě se vyrojí plagiáty. Méďa není výjimkou. Ale tenhle projekt, jehož hrdinou bude opět digitálně animovaný a mluvící plyšový medvídek… (více)

Dwayne „Lobo“ Johnson?

Dwayne „Lobo“ Johnson?

18.07.2012

Antihrdina Lobo nepatří do první komiksové ligy. Nebaví ho zachraňovat svět a předvádět se v pestrobarevných kostýmech. K jeho zjevu patří metalové pomalování, řetězy, lebky, démonické oči a tlusté… (více)

Reklama

Reklama