poster

Cesta na tajuplný ostrov 2

 • USA

  Journey 2: The Mysterious Island

 • Slovensko

  Cesta na tajomný ostrov

Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný / Akční / Sci-Fi

USA, 2012, 94 min

Režie:

Brad Peyton

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Scénář:

Brian Gunn, Mark Gunn

Producenti:

Beau Flynn, Tripp Vinson

Střih:

David Rennie

Scénografie:

Bill Boes

Kostýmy:

Denise Wingate
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  *

  Akceptuji cáklé, barevné rychlokvašky pro celou rodinu. Bezvýhradně. U tohohole paskvilu jsem ale trpěl téměř každou minutu a nebýt tak-trochu-croftovské Hudgensové, určitě bych to už v půlce dávno vypnul. Příště se před podobným rodeem na obřích včelách, Johnsovým prsním tancem a vypatlaným Guzmánem zhulím do bezvědomí, abych tomu taky mohl dát ty tři hvězdičky. No more, Dwayne, no more!!!(27.1.2013)

 • Rosaviva
  ***

  Tak teda nevim jestli je to mnou, nebo jestli jsou ty rodinný filmy pořád trapnější. Scénář a rozhovory mezi hlavníma hrdinama byli přímo k pláči a otec Vanessy byl naprosto ubohej. Co je jediné plus celého filmu, a vlastně jediný důvod proč se na to podívat, je naprosto úžasné vizuální prostředí. Oddychovka, kterou už znova fakt ne. 3* btw. perličky nakonec aneb to si z nás ti scénáristi dělaj srandu? Na začátku Vanessa tvrdí, že jejich helikoptérou se nikam neletí, protože se z toho 'ostrova' nikdo nevrátí. Když jí ale nabídnou tři tisíce dolarů okamžitě na to kývne. Na co jí budou peníze, když se už nevrátí? A další věc, oni tam skáčou po těch vajíčkách a hrozí se, aby ty vejce nerozbily a oni tak neprobudili toho ještěra. Když se ten ještěr ale probudí tak všichni seskočí na zem a běží kolem těch vajec. To je to nenapadlo udělat dřív?(16.11.2012)

 • Shakers
  ***

  Čo sa týka pokračovania, tak je to v podstate rovnaká šablóna ako prvý diel. Nič nové, len naleštený vizuál, bicepsi The Rocka, efektné spomalovačky, kopec digitálnej akcie a tak podobne, skratka jedno obrovské digitálne (miestami až Avatarovské) dobrodružstvo, ktoré neprinieslo nič nové, len drží látku prvého filmu. 65% - 3*(8.6.2012)

 • MM_Ramone
  ***

  Prvú časť som síce nevidel, ale ako sa ukázalo vôbec to nebolo na prekážku. Ľahko som sa nechal strhnúť dejom a dostal sa do príbehu. Prežil som príjemné fantasy dobrodružstvo, ktoré sa odohrávalo na exotickom, tajomnom ostrove. Na takom o akom kedysi dávnom napísali vo svojich románoch spisovatelia Robert Louis Stevenson či Jules Verne. Na záhadnom ostrove uprostred oceánu o ktorom nikto nevie a na ktorom žijú prazvláštne tvory. Práve tam sa ocitli hrdinovia tohoto popkornového filmu. Celkom dobre sa na to pozeralo a ku podivu sa mi páčil aj herecký výkon, ktorý predviedol bývalý wrestler Dwayne Johnson. ***(25.4.2014)

 • Segrestor
  **

  Tento biják zachránil jedině Luis Guzmán, ale jinak je to pitomé a nicneříkající jako vánoční projev Mildy Zemana. A také tak vyumělkované. Řeknete si, že to s realitou nemá nic společného a tím nemyslím, že na mysteriozním ostrově žijí miniaturní savci a gigantický hmyz. Dejme tomu. To je asi jediné, co se vám bude líbit. Ale je to málo proti tomu, co vás tam bude štvát. Ničím to z řady podobných filmů na Verneho motivy nevybočuje. Je to jen modernější a uhlazenější a technicky na dobré úrovni.(28.3.2014)

 • - Natáčení probíhalo na ostrově Oahu. (Dlee)

 • - Zatiaľ čo je vrtuľník zaparkovaný na zemi, je zreteľne vidieť, že časť pre pilota je oddelená od časti pre pasažierov. Keď vrtuľník vzlietne a naberie kurz na Tajuplný ostrov, prepážka oddeľujúca sekcie zmizne. (beso74)

 • - Alexander (Michael Caine), který rozhodne vydat se pro ponorku kapitána Nema „Nautilus“, si kapitána Nema zahrál ve filmu 20.000 mil pod mořem (1997). (Studioworks)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace