Skupina mladých lidí je uvězněna v neznámém domě. To pravé napětí se však rozpoutá až ve chvíli, kdy se spustí video a informuje všechny přítomné o tom, že jim bude umožněno uniknout, zapojí-li se do sadistických a masochistických her... Skupinka přátel se rozhodne zastavit stopařce. Ukáže se však, že to nebyl zrovna nejlepší nápad, neboť tato žena posléze všechny zúčastněné omámí plynem. Ti po následném procitnutí zjistí, že jim byly na lebky implantovány nádobky, které se samozřejmě nedají odstranit bez fatálních následků. Usměvavá a profesionálně vyhlížející žena jim poté z televizní obrazovky oznámí, že mají dvaadvacet hodin na to, aby naplnili lahvičky určeným množstvím mozkové tekutiny, kterou tělo produkuje pouze v případě extrémní bolesti. Čas kvapí a oni se společně s další skupinou nešťastníků podrobených stejnému testu rozhodnou spolupracovat a sdílet tak břemeno onoho bolestivého cíle. (oficiální text distributora)

mazadlo

Dobrovolné mučení nabídlo už SAW. Zatímco tam ale oběti byly v pasti, zde mají jaksi na výběr. Jejich výběc je ale trochu za hranicí normálního lidského chápání. Kůlna ve které se právě nacházejí je plná mučícího nářadí se kterým by udělali i díru do podlahy. Místo toho si strhávají nechty a dělají díry do těla. Naprosto abstraktní je pak lámání klíční kosti po kterém hlavní hrdinové běhají jako Jánošík po lese. Já jsem měl to štěstí, že jsem si klíční kost zlomil. Skutečně jsem nemával jako lidoop rukou. Ale budiž. Snímek ovšem docela příjemně pokračuje a nemá příliš nudných pasáží takže si tři hvězdy zaslouží. Pro absurdnost ovšem páni filmaři daleko nechodili takže úvodní scéna je výplach divákovy mysli a fuck-off jako kráva. Konec je potom podivný happy end ...dle mého názoru pokud tohle někdo dělá dlouho ( tedy to sbírání mozkové kapaliny je vlastně taky pseudoblud ) tak ho určitě nelze potkat dvakrát v životě. Nebo jo? Pak se divím, že ostatní návštěvníci letního tábora pro samozvané úchyly neudělali vůbec nic. Asi je bolest začala bavit a přešli na rituál BDSM onanie. ()

Stocki odpad!

Něco tak otřesného jsem ještě v životě neviděl. Neuvěřitelně idiotské dílo, u kterého jsem trpěl možná více než oni. Je až k nevíře, co je dnes všechno možné natočit. Koho baví takovéto násilné koniny ještě točit. Scenárista je asi řádně veselý chlapík. Naprosto katastrofální, uječené, zvrácené a nakonec i nudné. Zasloužil bych odznak za statečnost, že jsem to dokoukal celé. Je mi líto, za mě je to ztráta času. 1% ()

Antaeus

Nie som hrdina, ale na mňa niekto vybehnúť so strúhadlom na syr s úmyslom vykonať mi faciálny facelift, tými foršňami na oknách by som sa aj prehrýzol. Z celej bandy neodbrovoľných darcov telesných tekutín mi suverénne najviac liezla na nervy sadistická čiernovláska. Do každého rýpala (niekedy aj doslova), ale keď prišiel rad na ňu.. No, nebudem prezrádzať. Film v podstate plochý ako dráha Castrol arény v Žarnovici, na konci ale aj tak čaká malé prekvápko. Vyzdvihujem hudobný podmaz, ktorý bol vážne výborný. Najmä úvodný song. ()

Heero

Pokud má někdo rád mučeníčko mučení, tak tady bude ve svém živlu. Skupinka mladých lidí je uvězněna na neznámém místě za jediným účelem, jejich tělo musí vyprodukovat látku, kterou tělo produkuje při bolesti, ale ne při jen tak nějaké bolesti, při bolesti, u které budeme omdlévat. No, nechtěl bych:) ()

johnymdoe

Pěkné..sice dík tomu zaspím asi do práce ale co už. :)) Moc vydařená taškařice na téma Saw série, ale přitom úplně o něčem jiném. Opět mi došla pointa filmu círka po 8mi minutách, opět v tom bylo velice málo hereckých výkonů, roztřesená kamera díky níž některé nechuťárny nebylo vidět. Ale opět jsem se u toho slušně bavil. Takže kdo má rád trochu toho řeznického "humoru" ...toto je přesně pro vás. ()

Martyr

Uz teda neviem. Od malicka mi bolo spolocnostou tak nejak nenasilne vstepovane, ze byt pornohercom a pchat si rozne predmety do telesnych otvorov pred zrakmi inych ludi je hanbou, a su to zufalci, ktori si nevedia zarobit peniaze inak. Ale casom, ked sa na to pozriem triezvo a vidim rozne krasky, ktorych otvory si pozriem velmi rad spolu s dalsim milionom ludi, nepripadaju mi tak zufali ako herci, ktori hraju v "novodobych hororoch". Chlapov este pochopim, male vtaky a bezne xichty sa nemusia v priemysle ujat a tak skusaju stastie vo filmoch kde si pchaju ruky do vriacej vody a vrtaju do tela vrtakmi ale zeny? Minimalne tri zo styroch hrajucich v tomto "horore" by sa vedeli uchytit aj v inom biznise a nemuseli by hrat absolutne pice, ktore zakrvavene behaju po dome s pocitom, ze tato uloha ich vytiahne niekam vyssie /chapem vystrih bloncky, ta to ma premyslene/, pricom ich umelecke herectvo sotva ukazu rodicom, ktori sa sotva pochvalia susedom aka pica z ich dcery vyrastla aj ked chodila na poobedne kurzy herectva s Marosom Kramarom. Hruuza. Premakany pribeh vas zaujme, uzasna amosfera vas pohlti, zo strachu sa idete posrat a z hercov citit, ze buducnost pornopriemyslu ma na com stavat. Pchat si do riti kolik pred zrakmi cudzich ludi na konci nemusi byt taka hanba...Nuda ()

jorgus

mno toto bylo fakt maso..a to doslova..dlouho jsem nevidel takoveto gore sceny..skoda jen ze ty lidi byli debilove co si o to rikali..a zacatku to vzdali a hned sli do sebe..konec netreba komentovat:( ()

TheSpearCZ

Vile je krásným důkazem toho, že i nízkorozpočtový horor s krátkou stopáží a jednoduchým námětem, může být koukatelný. Jde se od začátku na věc (na torture), které je tu opravdu brutální a to co si ve filmu postavy zažily, opravdu nikdo nechce. Jinak se pořád něco zajímavého děje, asiatka byla opravdu nesnesitelná a finále překvapilo a potěšilo zároveň. Určitě jeden z mnoha podhodnocených filmů tady a pokud někdy budu muset někoho mučit, vím kam se obrátit. Lepší 3* ()

Warhorr

Vynikající exploitation s geniální myšlenkou. Skupina lidí se ocitne na neznámém místě, v domě, ze kterého se nelze dostat. Existuje pouze jediný způsob jak přežít. Naše tělo produkuje při bolesti určité látky. Naši představitelé si tak musí způsobovat co největší muka aby naplnili kolonku bolesti 100%, jenž se jim znázorňuje na tabuli. Na splnění mají 22 hodin. Nechutná hra v podobě trhání nehtů, vybíjení zubů, opařování a pálení těla, zlomených kostí apod. může začít. ()

Aurus

Jako já nechápu to hodnocení 53%. Přitom je tenhle horor docela dost dobrej. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Atmosféra je vážně hodně skvělá, napětí je velmi dobré, lokace jsou zájímavé a velmi dobré a kamera filmu je fakt na vysoké úrovni. Taky se mi líbí ten nečekaný zvrat na konci filmu. Za mě 7,5/10. ()

Hapretor

Nic, co by již divák hororu hodněkrát neviděl, ale mě samotného překvapilo, jak mi zde byli všechny ty teen oběti sympatické. Nikomu jsem nepřál to automučení. Jinde si přeju jejich co nejbrutálnější konec. ()

Rathalos

Tak tento horor bol presne podla mojej chuti,skupinka ludi sa ocita zatvorena v dome,z ktoreho niet uniku,jedina cesta vedie cez bolest,samozrejme zacina mucenie navzajom medzi sebou,aby splnili to,co sa od nich ocakava,aby sa dostali von,pri sledovani tohto filmu ma bolel cely clovek,zaverecne vyvrcholenie splnilo moje ocakavania,paradna zalezitost,ktoru si niekedy este pozriem...:-) ()

Johny M.

Kouknu se na kdejakou kravinu, ale potřebuju tomu příběhu, lidem a jejich chování aspoň trochu věřit. Tady to prostě nešlo... ()

snoodles

Strašně dojemná hudba jak při zprávách na Nově, spousta řevu, prosím zlom mi i tu druhou ruku... No... Já nevim. Až moc nelogičností, až moc hloupý postavy, až moc snahy o surový násilí. Nucený je to. ()

CharlieSs odpad!

Oh lord... Btw. nevím jestli byl tak příšerný výkon kameramana, nebo to někdo před vložením na internet nahrával na mobil v kině. ()

Rockerman

Jistá originalita v tom je, ale většinou to byla nuda. Všelijaké ubližování, včetně trhání nehtů brzy omrzí a člověk jen čeká na nějaké závěrečné překvapení. To přišlo a byl konec. No nic moc. ()

Pavel82

Nedělá svému formátu ostudu, ale pořád je to jen parta debílků, která se mučí v zaplátovaným baráku. Proč? To už je přece víceméně jedno...Zobrazení mučení není nijak zajímavé a většinou ještě kamera odjíždí, abysme tu strašnou hrůzu, kvůli které si film zvrhle pouštíme, neviděli. Musím, ale uznat, že i přesto jsem se párkrat nepřirozeně zkroutil. Atmosféra lehce podprůměrná, psychologicky funguje na primitivní ale dostatečné úrovni, zvláštně zvolený je hudební podklad, který buď geniálně sedí, nebo je úplně mimo...S blížícím se koncem přibývá děr ve scénáři, nezodpovězených otázek a spousta nevyužitého potenciálu. ()

ANTYCHRYST

V rámci řánru exploiter ala saw a podobné mučící filmy, je toto opravdu lahůdka. Nejde ani tak a to mučení ale film má celou dobu náboj a jak je psáno níže ta černovláska mě fakt vytáčela celou dobu a hnedle jsem zajásal, když jí jednu ten černoch fláknul a těšil se na to jak si jí potom podaj ostatní. Opravdu povedené filmové dílko v této kategorii, hodnocení jedině za plnej počet hvězd. ()