Skupina mladých lidí je uvězněna v neznámém domě. To pravé napětí se však rozpoutá až ve chvíli, kdy se spustí video a informuje všechny přítomné o tom, že jim bude umožněno uniknout, zapojí-li se do sadistických a masochistických her... Skupinka přátel se rozhodne zastavit stopařce. Ukáže se však, že to nebyl zrovna nejlepší nápad, neboť tato žena posléze všechny zúčastněné omámí plynem. Ti po následném procitnutí zjistí, že jim byly na lebky implantovány nádobky, které se samozřejmě nedají odstranit bez fatálních následků. Usměvavá a profesionálně vyhlížející žena jim poté z televizní obrazovky oznámí, že mají dvaadvacet hodin na to, aby naplnili lahvičky určeným množstvím mozkové tekutiny, kterou tělo produkuje pouze v případě extrémní bolesti. Čas kvapí a oni se společně s další skupinou nešťastníků podrobených stejnému testu rozhodnou spolupracovat a sdílet tak břemeno onoho bolestivého cíle. (oficiální text distributora)

Megynka

Až na naprosto stupidní chování to byl docela povedený film. Mučit se ale na tak šílených místech a chovat se tak nemožně, to je opravdu hrůza, nechápu takové filmy. ()

Scraffy

Slušne drsná srandička, ktorá ma chytila hneď na začiatku. Takéto nezávislé filmy sú najlepšie. Áno, hlavná zápletka nie je nejako prevratná, ale je podaná veľmi zaujímavým spôsobom. No a čo, že to pripomína SAW. Aj tak je to slušné. ()

Najt

Koukat se na to dá, když pominu tragickej začátek, tak ten úsek, kdy začne hra nebyl špatnej. Cílem hry je naplnit zkumavku látkou, kterou produkuje mozek při bolestí, takže se bude mučit. Až na jednu svini byly postavy celkem solidární a přístup k bolesti byl víceméně věrohodný. Škoda, že po filmařské stránce to je bída, potenciál to mělo. Korunku tomu nasadil konec, stejně blbej, jako začátek. Jestli někdo řekl wow zvrat, tak byl alespoň překvapen, já si spíš řekl omg. Díky konci a začátku film ode mě jednu star ostrouhá. ()

XXXXXXXX

Zase jeden pokus o torture. Ovšem malinko slabší než v případě Raději. Svůj účel to ale jakžtakž splnilo. Je zde zdánlivě nečekaně přítomen i twist alá pila, ale to už k tomuto typu filmů tak nějak patří. Škoda, že film skončil tam, kde skončil, byl bych rád viděl ještě třeba dalších 10 min z toho, co asi následovalo. ()

Pitryx

Skvělý film pochoval vizuál. Vše v jakémsi pološeru, občas nešlo poznat, kdo mluví a to je velké mínus. Občas čumí kamera místo na dění někam jinam, a ke konci ji kameraman neudrží pevně. Jinak je to ale velmi dobrý filmík, sice sem tam hlucho, ale dívat se na to dá. Na konci dost překvapení, no jak pro koho. Ale mohu doporučit. ()

Mamlas odpad!

Starý barák, pár toporných amatérů, kameraman s ruční kamerou a vytřepanýma prackama, stupidní monotónní děj, aktéři se chovají jako debilové od začátku do konce, nulová atmosféra, lacině tupoidní. Odpad jak vyšitý. (2%) ()

Crybaby

Teen slashere nepatria k mojim obľúbeným filmom a toto je ďalší príklad toho prečo nie. Prvoplánový príbeh ako boli unesený mladí ľudia a za pomoci vlastnej bolesti sa môžu dostať preč. Nebol by to horor keby sa im to podarilo a tak máme jeden a pol hodinovú naháňačku za koncom v ktorej vás bude okrem kamery otravovať aj parta nudných hercov a zbytočné dialógy. Videl som už lepšie slashere. 3/10 ()

Naghavi

Slušné...Dobré momenty i nápad, jak trýznitelé chtěli dosáhnout svého, ale mučení herci mi nepřišli moc sympatičtí, nějak jsem s nimi nesoucítil... ()

brasek

Amatérska verzia SAW, ktorá trpí rôznymi chorobami a to príbeh je nezaujímavý a vo veľmi krátkom čase aj nudný, nefunguje chémia medzi postavami a tak divák neverí v to čo vidí v príbehu. Zbytočný snímok. ()

Mesmeric

Zvláštní film. Herecké výkony opravdu nulové, atmosféra nenadchla. Na druhou stranu nápad vcelku originální, psychika člověka zavřeného v neznámém prostředí se jim podařilo vykreslit věrně....u mě 50 na 50. ()

MachPavel

Dobrý brutál ..!!!!!! Něco fakt pro fandy - ještě teď mě bolí celé tělo - hlavně to trhání nehtů ....brrrrrr !!!! Stojí za to tehle filmeček skouknout ..!!! :D ()

Fritaaa odpad!

Říkám to pořád a řeknu to u tohoto filmu znovu - na tak prostý nápad je to zbytečně dlouhý. První půl hodinka jde, potom to ale dává scénu od scény menší smysl a to rozuzlení je fakt debilní. Stejně jako konec. ()

chytri

Jedna se o poměrně přesnou odnož SAW II. Film by byl lepší, kdyby tam hráli nějací herci a ne tato skupinka amatérů. Na konci už skoro nikoho nic nebolí a ztrácí to šmrnc. Úplný závěr to trošku vylepšuje, ale jinak slabé 3*. Z poměrně dobré myšlenky se dalo vytřískat mnohem víc. Ale kdo má rád utrpeníčko a nějaké to mučeníčko bude zřejmě spokojen ()

Pokri

Solídny horor, ktorého najväčšie plus je vysoká miera brutality. Samozrejme, správanie postáv nie je vždy logické a celé to stojí na jednoduchom scenári, ale svoj cieľ to plní. Slabšie povahy môžu mať pri niektorých scénach namále. ()

Googooplexer

Nič nového nepredviedli, bolo tu už dosť lepších kúskov z tohoto žánru (ak sa to dá vôbec žánrom alebo dokonca filmom nazvať - ale asi áno). Aspoňže tá čiernovlasá sviňa dostala čo jej patrilo, aj keď každý vie, že jej patrilo ešte viac. Jedna hviezda za každú zlomeninu na jej zachcanej čeľusti. Snáď som to odhadol presne. ()

Freakyy

Spíš byl hezkej nápad než zpracování, protože krvavý scény byly zklamáním a de o něco jinýho než v Sóčku i když princip je podobnej - splnit nějakou ňamku do vypršení času. Celkově průměr, nějaký věci prostě zkurvili, nějaký byly fajn. Ale vlastně se mně to líbilo, taková ta vůně reality byla příjemná a aspoň se tam dozvíte něco zajímavýho. ()