Řada talentovaných herců vás pobaví v nostalgické komedii, která se odehrává jedné noci roku 1988. Když se v nákupním středisku, kde si zrovna Matt Franklin (Topher Grace) užívá své “perspektivní” zaměstnání, objevuje Tori (Teresa Palmer), jeho dávná láska ze střední školy, Matt se svým kámošem Barrym (Dan Fogler) osnují bláznivý plán, jak konečně získat dívku svých snů. Brzy bude jasné, jestli Matt dokáže svést nádhernou bohyni na divokém večírku a navíc přežije šílenou noc plnou svodů, destrukce a zhýralosti. Užijte si zábavnou komedii, vždyť noc je ještě mladá! (oficiální text distributora)

VanTom

Pohodová romantická komedie se spoustou zábavných momentů a sympatických herců (v čele samozřejmě s okouzlující Teresou), která hodně získává z nostalgie po starých dobrých "osmdesátkách" (ta hudba, ten styl!). ()

Jaro.Krafcik

Parádne oldies pesničky v pozadí určite zdvihli hodnotenie. Jedná sa o teen komédiu, ale priemernú. Neboli nejako momenty kedy sa dalo pousmiať. Slabé, nazov je však pravdivý. 3* ()

Hollohlaway

Slušná pohodovka s nikterak originálním, avšak neurážejícím scénářem okořeněná krásnýma holkama, (Teresa Palmer, Michelle Trachtenberg ) s několika dobrými vtipy a pro mě super návratem do 80´ let.Muzika fakt melancholie :-) ()

ZkuKol

Představte si, že 80. léta rostla na stromě, vy jste je všechny sklidili a udělali z toho nejsilnější možnou pálenku, která nepostrádá chuť, energii a sílu, jenž prostě rozjede mejdan sama o sobě. TMHT je totiž spíš nostalgická party než klasická retreo rom-kom. Opírá se o hitový soundtrack, Topherův výborný herecký výkon, sexy Teresu a překvapivě příjemnou Annu. Scénář a dialogy vlastně nejsou moc důležité, fungují jako půdorys pro jednotlivé histroky z mejdanu pospojované dohromady. Celý film drží diváka v příjemném rozpoležení a pokud byste náhodou po zkončení filmu začali sami od sebe organizovat mejdan, nebuďte překvapení. Poslední dobou se mnoho filmů snaží tuhle moji oblíbenou éru vytěžit, ale málokomu se to podařilo tak jako Dowsemu, který se opírá o detailní výpravu, kostýmy, atmosféru a kameru, která jak kdyby vypadla z tehdejší MTV. My fanoušci 80's máme další modlu a ostatní zábavný party movie. Nevíte co se životem, ségra to neví, kámoš to neví, holka vašich snů to neví, tak se na chvilku přestaňte týrat a užíte si právě tuhle noc!... 80% ()

Marty89

Výborný film na líné odpoledne, kdy chce člověk jenom vypnout a nenuceně se bavit jednoduchým filmem. Ke všemu musím vyzdvihnout výborný soundtrack - co song to hit. ()

slovan1

Kupodivu příjemná komedie bez trapáren a záchodového humoru. S příběhem, jehož kostra je typu: "potkat dívku svých snů - konečně jí sbalit - pak ji ztratit - a nakonec... hádejte co :-)" , se každý z nás jistě nesčetněkrát setkal... Filmaře to baví, a my jim to kupodivu žerem. Noc je ještě mladá ale patři do kategorie komedie / romantický, kde není nic nucené a člověk se dobře baví. Teresa Palmer opět velmi sexy a soundtrack s pár nezapomenutelnými hity. ()

Babous

Slabota, kromě té neuvěřitelně sexy a vtipné blondýny, která vypadala jako Kristen Stewart a do které jsem se během filmu platonicky zamiloval. ()

DavidS.

Zase jeden z případů, kdy je režisér lepší DJ než filmař...Hity z konce osmdesátek na jedné tuctové párty, kterou jsme se propařili už stokrát předtím...Matt jouda zcela bez opodstatnění...Ještě, že zasněžilo :) ()

sidny

Tak tohle byla po dlouhé době zase jedna skvělá a bláznivá komedie. Osobně mám tyhle typy komedií, kde se lidi odvážou třeba i jenom na jeden večer a zažijou skvělé věci nejraději. Prostě další úžasná komedie, která byla tak šílená, že jí ani nic vyčítat nejde... ()

Seti

Vždycky mi tyhle typicky americký houseparty přišly trapný a nikdy mě nijak nemrzelo, že jsem se ničeho podobnýho nikdy neúčastnil. Take Me Home Tonight tenhle muj pesimistický pohled o něco vylepšuje. Určitě k tomu přispívá nejen řádná porce vtipných situací, o které se povětšinou stará naspeedovaný Dan Fogler, ale také blízkost samotného námětu. S hlavním hrdinou toho mám poměrně dost společného (ostatně asi jako většina lidí dokončujících školu) a kromě středoškolské lásky, která se mi naštěstí vyhla, je mi jeho situace postudijní zmatenosti a nejistoty až nepříjemně známá. Romantická linie je pak pro mě skvělým doplněním, ve kterém je radost pohledět na luxusní Teresu Palmer. Jako dramediální celek nabízí Take Me Home Tonight velmí slušnou zábavu s perfektně sedícím hereckým obsazením a to i navzdory několika trapným momentům. Rozhodně palec nahoru. ()

Wicky

Možná si řeknete že je to suchá komedie ale mě se to líbilo.Topher Grace jako kluk co to moc neumí z holkama je fajn,Teresa Palmer je hezká,Dan Fogler je vtipný.čekal jsem tupou nevtipnou komedie ale jsem spokojen.60% ()

Pollock

Nic co by zůstalo v hlavě, takový průměrný film o průměrném klukovi, který od pátý třídy miluje jednu blondýnu, o kterou se začne v dospělosti pokoušet dost neohrabaným způsobem. Nic co tu ještě nebylo. ()

Rssa

Průměrná komedie s božím soundtrackem a krásnou Teresou Palmer, bohužel Topher Grace zase se tváří a hraje napřesdržku a už to není ten sympaťák z In Good Company, spíš připomíná otravného Erica Foremana z posledních sérií That 70´s Show. 70 % BTW: Naproti tomu promovideo s parodováním filmů v podání hlavní čtveřice filmu je naprosto výborná věc. ()

Hanys_

Sakra příjemná komedie. Nostalgie 80. let byla všudypřítomná i díky tomu atmosférickému soundtracku a ani s herci jsem vyjímečně neměl žádný problém (navíc ta Terka Palmerová nám od dob December Boys pěkně vyrostla..) 7/10 ()

F.W.Colqhoun

So we are doing cocaine, oukeeey.... Retro komedie z časů, které nejen Americké psycho, ale i dobové Risky Business popisuje méně idyličtěji, provází diváka jednou pamětihodnou osmdesátkovou nocí v Los Angeles. Mýtus (mnohem spornějších) osmdesátek opojný i na hranici cukrovo-neonové nausey. Reagan, Thacher a závěr studené války byl ale asi snesitelnější, když hráli Duran Duran a vy skákali na trampolíně s Theresou Palmer. ()

Sagara

Čakal som o dosť viac, atmosféru bohužiaľ robili iba 80's hity (zato skvelé). Nemôžem to nazvať ani príjemnou oddychovkou, skrátka ten najčistejší priemer. ()

Lachvos

Pár momentů by tu bylo, ale kvůli pár kouskům přece nesníme celou čokoládu (až na Studentskou pečeť, samozřejmě :) Takže bych doporučoval pro opravdu specifické typy... ()