Řada talentovaných herců vás pobaví v nostalgické komedii, která se odehrává jedné noci roku 1988. Když se v nákupním středisku, kde si zrovna Matt Franklin (Topher Grace) užívá své “perspektivní” zaměstnání, objevuje Tori (Teresa Palmer), jeho dávná láska ze střední školy, Matt se svým kámošem Barrym (Dan Fogler) osnují bláznivý plán, jak konečně získat dívku svých snů. Brzy bude jasné, jestli Matt dokáže svést nádhernou bohyni na divokém večírku a navíc přežije šílenou noc plnou svodů, destrukce a zhýralosti. Užijte si zábavnou komedii, vždyť noc je ještě mladá! (oficiální text distributora)

glamgirl

A zase mi nastáva starý známy problém s hodnotením – nedokážem sa rozhodnúť o počte hviezd, konkrétne váham medzi 3* a 4*. Na jednej strane ide o ponášku na 80s film o mladých, o akýsi hybrid romantickej komédie a drámy z prostredia yuppies. Všetko, čo je 80s sa cení.Lenže napríklad tej 80s hudby a módy tam mohlo byť viac a téme nepristane ani to, že je spracovaná súčasným štýlom. Na druhej strane som sa na prvé pozretie pomerne dobre zabavila, Topher Grace je zlatučký a v hudobnom podmaze na pár sekúnd zaznel Falcov Der Kommissar. A to sú dôležité veci. Takže ako vo väčšine prípadov radšej film na začiatok nadhodnotím, aby som pri prípadnom druhom pozretí mohla kruto uberať. :) ()

Domec

Hh, vsichni jsou posahany a tomuhle klubu magoru veli Dan Fogler se sackem koksu v saku, gramem v rypaku a ukradenym autem pred barakem. Je to prehnany, je to dementni, je to klise, ale vite co? Me se to libilo. ()

toi-toi

Príjemný filmový návrat do dôb vyhrnutých rukávov na saku a hudby zo syntetizátorov. Dowseho film nesie slovíčko gýč na svojom štíte a plne sa ním pyšní. A ten soundtrack je lepší ako dískdžokej na rodinnej oslave. ()

Kjuk

Po tomhle filmu jsem akorát tak dostal pořádnou chuť na lajnu koksu nebo co to tam měli..nic jinýho mi to nedalo, takže za mě rozhodně ne! ()

jasanka

Moc pěkná a milá komedie. Zdála se mi o dost jiná, než ostatní filmy tohoto žánru, které vznikly v poslední době. ()

TaanStari

Klasická teenagerská komedie, která si drží tempo a většinou je i vtipná. Samozřejmě, že je schematická a postavy se chovají nelogicky, ale to je tak nějak jeden z hlavních atributů žánru... ()

Evlin

Konečně nějaká špičková komedie, u které jsem se slušně pobavil a zasmál. Film se mi libí ve všech ohledech jsou zde sympatičtí herci jako Topher Grace nebo Teresa Palmer. Film jsem viděl jak v originálním jazyce, tak s českým dabingem, který mi sice přijde trochu horší, ale nebyl nejhorší. Jinak z mého pohledu film vidím jako perfektní oddechovku na večer. 90% ()

sbl

Největší hity 80.let, a strašně sympatické hlavní postavy jsou hlavním hnacím motorem téhle, ne až tak moc komedie. Hodně mi to přípomínalo Adventureland, který se mi velmi líbil a u Take Me Home Tonight jsem se taky bavil skvěle. Topher Grace je übersympaťák, Anna Faris si střihla prozměnu inteligentní vedlejší ženskou roli a já ji žral všechno. Australanka Teresa Palmer je zatím v souboji o novou Nicole Kidman na druhé pozici za Abie Cornish a Dan Fogler byl jen a jen klišé. Konečné skóre 4/5 za inteligentní humor a za docela upřímný pokus ukázat divákum, jaké to je, když odmítáte dospět nebo nechcete dělat něco, co je od vás očekáváno. ()

Norus88

Zase raz komédia plná trápnych klišé a situácii čo by sme v živote nikdy radšej nechceli zažiť, ale narozdiel od ostatný veľmi podobných komédii som sa pri tejto neskutočne schuti zasmial, bolo to presne také aký by mal byť život mladých a ešte k tomu počas celého filmu samá skvelá hudba. A presne súhlasím s tím čo napísal môj brácho a to "Prečo sa niečo takéto nemôže nikdy stať na Slovensku?" ()

helloween93

Soundtrack dobrej, kostýmy a výprava taky, a to je bohužel všechno.Jinak je tu tuctová komedie, která vyšumí 5 minut po shlédnutí. 80's mam rád, ale tady bohužel výš nemůžu. 2* ()

MickeyStuma

Nostalgická romantická komedie, která podle mnohých kritiků selhala, pokud jde o romantiku, nostalgii a komedii. Ale ono záleží jak se to vezme. Námět skutečně nepřináší nic nového. Máme tu nesmělého mladíka pracujícího ve videopůjčovně, který se s vervou sobě vlastní a ostychem snaží 'sbalit' svou vysněnou dívku. Jako protipól je jeho kamarád, který bouří energií a je schopný naprosto všeho. A všichni jdou na večírek, kde se začnou dít věci. Jenomže pozor. Kdo by čekal fekální šarádu ve stylu 'American pie', bude skutečně zklamán. Vše je umírněné a volně plující. Takže jemný humor, jemná romantika za použití klasické romantické šablony, jemné gagy, prostě naprosto všechno. Jedná se tedy o příjemný odpočinkový film vhodný po náročném dni pro diváky, kteří se bez fekálního a nuceného humoru či dějové složitosti zcela obejdou. Pro ostatní skutečně nudný film, který by bez skrupulí klidně mohli minout. ()

Rathalos

Naozaj perfektna zabavna odreagovacka s vybornou hudbou,sympatakom Topherom Graceom a sexicou Teresou Palmer,ale i Dan Fogler sa nedal zahanbit a poriadne si to uzival...:-) ()

Harts

hloubka postav nulová, jde o to, aby to pochopili i idioti a zasmáli se, to se v momentech daří, a divák jen čeká, co se stane dále v této jedné noci. ()

Kingjiri

Po shlednutí mám podobný (nebo vlastně stejný) pocit jako u filmu Dilema. Jako komedie totiž Take Me Home Tonight příliš dobře nefunguje a pokud čekáte nějakou bláznivou záležitost s atmosférou osmdesátých let, nemusíte na to ani koukat. Ale na druhou stranu dramatické složky filmu nebyly vůbec špatné. Jenom si pořád myslím, že míchat dohromady žánry dramatu a komedie není nejlepší nápad. Pak je totiž většinou výsledkem drama, u kterého se párkrát zasmějete a komedie, u které se smějete naopak málo, což je i tento případ. Stále jsem váhal mezi dvěmi a třemi hvězdami, nakonec dávám tři slabší hvězdy. ()