Řada talentovaných herců vás pobaví v nostalgické komedii, která se odehrává jedné noci roku 1988. Když se v nákupním středisku, kde si zrovna Matt Franklin (Topher Grace) užívá své “perspektivní” zaměstnání, objevuje Tori (Teresa Palmer), jeho dávná láska ze střední školy, Matt se svým kámošem Barrym (Dan Fogler) osnují bláznivý plán, jak konečně získat dívku svých snů. Brzy bude jasné, jestli Matt dokáže svést nádhernou bohyni na divokém večírku a navíc přežije šílenou noc plnou svodů, destrukce a zhýralosti. Užijte si zábavnou komedii, vždyť noc je ještě mladá! (oficiální text distributora)

Maw

Tak tohle mě bralo, opravdu povedená romantická komedie, u které se budete smát od začátku do konce, jediné co mi vadilo bylo opět to, že od začátku víte jak film skončí, ale jinak je to příjemná jízda. ()

HaiWithLove

Až překvapivě příjemnej film. Sympatický Topher Grace, humor a hlavně hudba. Ani minutu jsem se nenudila, ne jednou jsem se přistihla že trhám hlavou do rytmu písničky nebo tajně fandím Mattovi aby konečně dokázal vyslovit žádost o telefonní číslo:) Ale je to prostě USA, jestli se u nich tohle opravdu děje...*nevěřícně kroutí hlavou* 8,5/10 ()

dragosta

Komedie, u které jsem se opět nezasmála a která ve mě nenechala hlubší dojem. Celou dobu jsem měla jen pocit, že si na osmdesátá léta jen hrají, že je to ve skutečnosti z přítomnosti. Soundtrack boží, ale ani ten mě nepřesvědčil, že se děj odehrává v minulosti. Prostě tomu chyběla ta správná atmosféra. 3,5* ()

IceWine

Solidní zábava, nic přelomového, ale náladu zvednout dokáže. Na Teresu Palmer radost pohledět a i ostatní herci hráli slušně. Vtipný výlet do osmdesátek. ()

subic

Příjemná a akorát dlouhá noční pařba s jedním ukradeným Mercedesem, který měl v sobě i pytlík kokainu, jeden třídní sraz nebo spíš jedna srazová párty s bazénem, do které se vleze i auto. K tomu jedna přeříznutá školní láska. Nakonec z toho nebude ani kriminál, takže vlastně jen samá šílená pozitiva. 70% ()

marek29

Pohodová komedie na dobu pozdní večerní, kdy už mozek odpočívá. Klasický I-Want-High-School-Queen scénář. Lepší 3 jak za soundtrack, sexyness hlavní aktérky a taktéž příběh. see ya ()

DonBraso

Nemůžu než souhlasit s těma co tomu nahodili plnou polní,,je to nadsazené,ale prostě když se člověk u snímku baví,tak prostě musí,,doopravdy hodně zdařila romantika s těma srandovníma kecema a skvělou hudbou a do háje,že to už člověk viděl po x-té v jiných filmech :) Dan Fogler prostě borec,,narážka na Zjizjevnou tvář byla prostě dokonalá ()

Mr.Lojza

Zápletka nepatří do řad geniálních, ale rozhodně do těch koukatelných. Soundtrack je dokonalý :). Celkově mě tento film mile překvapil a rád si ho pustím podruhé. ()

jjimmy

dobrá oddychovka, ktorú som videl počas strednej opice, takže som sa miestami dobre smial, aj keĎ najvtipnejšia situácia bola v traileri.. priemerná komédia na vypnutie... ()

dibdo

Bolo to v pohode, hned nazačiatku ste mohli očakavať že ako to skonči. Hlavnú postavu Topher Gracea si určite viaceri pamataju zo serialu "That 70´s show" , velmi podobne stvarnil svoju rolu aj tu. Teresa Palmer opäť raz zahviezdila ako krásna žena s očami na zamilovanie, no nejako sa mi celá podobá na Kristen Stewart :D Vo filme počuť staré hudobne chuťovky čo sa mne osobne páčilo. ()

EggO

Pribeh nulovej, hudba na hovno, ty 3 hvezdy jenom za Teresu, jak vesla na tu party vypadal jsem podobne jako Topher...takovej nadhernej kousek :D taky bych ji lhal :D ()

lobo87

Veľmi príjemná žánrová komédia, ktorá vsadila na známe, ale pritom neopozerané tváre a celkom príjemný humor... 60% ()

megajalec

Tak tu som sa nebavil vôbec. Otrepané a takisto hrozne predvídateľné, presne podľa modelov. A nechápem, ako mohol niekto uveriť, že sa do takého losera zamiluje taká sexica (navyše za jeden deň!). Samozrejme, v ten jeden deň, je hlavný hrdina úplne iný, ako sa ho divákom snaží prezentovať scenár. Navyše, neviem, či som sa dvakrát nezasmial, takže komédia v žiadnom prípade. ()

FincherD.

Škoda, že to není takové retro, aby to byla větší sranda. Ta stylizace do 80. let je totiž strašně nevyužitá, teda až na soundtrack - výběr 80's fláků je paradní. Jinak je to pohodová, dost předvídatelná romantická komedie, která mi ale strašně sedla, a to i díky povedenému castingu: T. Grace je sympatický, D. Fogler mě snad poprvé ve filmu nesral, T. Palmer je strašně HOT! A je taky hezké, vidět zase ve filmu Michaela Biehna. V té železné kouli musel bejt hic:)) ()

djcremo

Nevýrazný a predvídateľný dej, niektoré scény mi prišli nelogické aj keď pár svetlých momentov film mal a pri pár scénach som sa dokonca aj s chuti zasmial. Film tak pre jedno nudné popoludnie. ()