Krotká, ale příjemná reminiscence přímočaře akčních osmdesátek, kdy k zábavě stačil správňácký svalovec s rotačákem a nelítostný záporák v megacool káře. Vzhledem ke zřetelně westernovému půdorysu bych v závěru na mostě preferoval střelecký duel místo bitky. A vůbec - místo mostu bych dal jen skokánek, po kterém by záporák přeskočil s autem na druhou stranu, kde by zjistil, že mu Arnie nechal na zadním sedadle překvapení v podobě odjištěného granátu :)(27.4.2013)

• H34D

Nevyčítal bych filmu, že se zapomněl v 80. letech, kdyby diváku nabídl i nějakou parodii sebe sama, či hmatatelné odkazy na předchozí Arnoldova díla, jenže nic z toho se nekoná. Neakční pasáže jsou až zarážejícím způsobem nudné, člověk pak děkuje Bohu (Arnoldovi) i za tu béčkovou akci, která stěží proráží z šedivého průměru... Arnolda je ve filmu málo a ostatní figurky bez něj nedokáži pořádně rozbouřit plátno. Whitaker se snaží, přesto jeho postava zůstává jen matným odleskem hrozivého poručíka Kavanaugha, jehož hrál v The Shieldu. 5/10(18.7.2013)

Cekal jsem vic, o hodne vic. Pribeh naprosto jednoduchej a z nejakyho nahaneni drogovyho krale se za chvily stane lehce usmevna variace na vsemozny zavodni filmy, kdy je vzdy na silnici nejaka prekazka, pan velkej borec ve svy nadupany kare udela nejakej tricek a vymlety polisi zustanou jen cumet, pripadne lezet v kaluzi krve a mozku. No a vse to samozrejme smeruje k tomu zaverecnymu stretu s mocnym Arnoldem, kuli kterymu si tenhle film urcite pustilo 99% lidi. Ten je sice videt prubezne po celou dobu filmu, ale jen se tak poflakuje po meste a tak i kdyz se vlastne furt neco deje, cely se to tak nejak tahne a nudi. No a pak konecne pride zaverecna vyrubavacka, ktera je bohuzel ale sfouknuta prilis rychle, Arnold je viditelne unavenej a ani ty hlasky z neho moc nelezou a clovek si neuzije ani to hovado Knoxvillea. Kdyby byl zaver epictejsi, urcite by to hodnoceni o kus vytahlo, takle jen zklamany 3*.(6.8.2013)

Měl jsem z toho pocit, jak ze starýho dobrýho akčňáku. Obyvatelé buranova jsou všichni sympaťáci a Arnold je super i s vrásčitym ksichtem. Je vidět, že režisér je z Koreje, protože asijská ujetost se projevila na postavě Johnnyho Knoxvillea, kterej tam běhá ve středověký helmě se štítem. Bohužel hlavní záporák byl necharismatickej debil a Forest Whitaker a FBI totální a meganeschopný kašpaři.(10.2.2013)

• tron

„Videl som už veľa krvi a smrti.“ Zle, zle, zle. Nekonečné scény s autom bleskovo frčiacim nočnou cestou začnú diváka štvať už po pár minútach. Zloduchovia v čele s neviditeľným Rodrigom Santorom (ktorému do blbých kariet blbo nahráva už 100 rokov rovnaký Peter Stormare) o ničom. Mohlo by sa zdať, že mnohé zachraňuje Arnold, robiaci si sympatickú srandu zo svojho veku ("Ako sa cítiš?" - "Staro."), ale je to skôr smutná nuda, než akútna zábava. Aspoň ja som sa teda každopádne nebavil. Ani akcia ma nebavila. Len občas sa objavilo niečo, čo ma zaujalo, či už postava, dialóg alebo hláška. Som sklamaný, Arnold. Výrazne sklamaný. A Forest Whitaker to veru moc nevylepšil.(15.11.2016)

• - Ray Owens (Arnold Schwarzenegger) ve filmu používá revolver Smith & Wesson Model 500 ráže .500 S&W Magnum a také střílí z opakovací brokovnice Remington 870. Burrell (Peter Stormare) používa Colt Dragoon cal.44 a taky Carl Gustav M3 84mm. Sarah (Jaimie Alexander) používá Browning A-Bolt. (dc125)

• - Ve scéně v čase 1:18:51 Ray Owens (Arnold Schwarzenegger) zahazuje svou zbraň, ale v čase 1:22:19 ji má opět u sebe. (dc125)

• - V restauraci Ray (Arnold Schwarzenegger) v jednotlivých záběrech drží hrnek střídavě za ucho a za horní okraj, přitom ho nikdy nepoloží na stůl. (Timak)