Tohle není Arizona, tohle je ARNIEZONA. Vždycky jsem chtěla závodit s Corvettkou a Bumblebeem v kukuřičném poli. Ale tohle je opravdu oldschool popkorn, dokonce tak oldschool, že už dost možná ani nežijí jeho pamětníci. Vlastně jsou tu jen jediné dvě aktualizace 21. století: mobily nevypadají jako cihly a neprůstřelné švýcarské bankovní tajemství už je minulostí. 70%(10.2.2013)

Davny buh akce se nam vratil po Expendables 2 pro mne neexistoval ocekavanejsi film nicmene moje pocity jsou lehce rozporuplne kdo ceka akcni narez od prvni minuty bude asi zklaman fakt je ze film je dost ukecanej a v prvni pulce se az na docela originalni unik hlavniho hajzla nic moc nedeje a samotny Arnold je v akci vseho vsudy asi tak 20 minut z celyho filmu na druhou stranu svizny finale nam vsechno vynahradi bohate se hlaskuje obcas sem se pekelne zasmal a napad dat toho silence Knoxvilla vedle Arnieho neni vubec spatnej je to spravnej cvok a predvede i jeden kousek tak trochu ve stylu Jackass zkratka narozdil od vetsiny zdejsich komentujicich mi tam docela zapadal jenom ti zaporaci jsou nevyrazni ze by je hanba mela fackovat ten Noriega nebo co je zac to je vyslovenej traged nevyraznej Stormare sice o tridu lepsi ale zase pro zmnenu se zoufalym nedostatkem prostoru jinak co se Arnolda tyce mam porad takovy dojem ze to co nam serviroval v Ex 2 i tady je porad jenom takova ochutnavka a hlavniho chodu se teprve dockame aspon doufam kazdopadne je tu sympatickej jako vzdy neboji si ze sebe udelat srandu a skalni fanousky rozhodne potesi jenom se proste nemuzu zbavit pocitu ze jsem cekal vic takze celkove vzato Last Stand je kvalitni oddechovka ktera urcite svym tezkym osmdesatkovym lookem potesi vsechny oldschol fanousky ale uz ted si troufam tvrdit ze status jakesi kultovnosti kterou uz ted urcite maji lonsti Postradatelni 2 ziska jen tezko rozhodne prijemna jednorazova zabava ale nic co by se nesmazatelne vrylo do pameti a to si nejsem tak uplne jisty jestli byl zamer kazdopadne nadseni z navratu nejvetsiho akcniho borce vsech dob je nezmerne a proto i pres chyby ktere jsem v komentari popsal palim tomuhle flaku plnej pocet Arnie si to rozhodne zaslouzi!(25.1.2013)

Evidentní případ jazykové bariéry, kdy Ji-un Kim svou chabou angličtinou rozrušeně řval po každé scéně: „Cunt!“, což si vzhledem k jeho špatné dikci štáb vyložil jako entuziastické: „Cut!“ a šlo se na další.. Tohle neo Rio Bravo totiž budilo dojem, že se jen těžko vyrovnává s nesourodostí typicky hollywoodské akce a režisérova navyklého stylu vyprávění. Palec nahoru za ryze westernová mrknutí (šerif táhne do města zločince za plechovým koněm), leč s blížícím se koncem vše padá do víru nezamýšlené parodie a tím teď nemyslím činnost týmu Federal Bureau of Incompetence pod vedením prapodivného Whitakera, či Stormareho desátou variaci na padoucha. A ex-guvernér? Zůstala topornost i rakouský akcent, přibyly stařecké skvrny. Nechci být krutý, ale kdyby na hlavní třídě Sommerton Junction vysypali z urny Johna Waynea, vyšlo by to nastejno. Arnieho vždycky „živilo“ jedině tělo a pokud už nemá co nabídnout, mělo by se věnovat odpočinku. Pětašedesátiletá prostitutka taky vzruší málokoho, nicméně chápu, že nějaké klienty si vždycky najde.. Jinak mám dva dotazy. Proč Jackass Johnny neprojevil v samurajské přilbě smysl pro čest a nevyndal si střeva a kde byl Sonny Landham?(21.5.2013)

• kulyk

Tak spíše ne-e, než jo-o. Očekával jsem osmdesátkovou poctu, pomník a trošku té sebechvály. Obdržel jsem samohanu v dosti nevzhledném hávu. Verbitch si to zase shrnul tak pěkně, že na něj s radostí odkazuji a pošetřím si díky tomu klávesničku (Herr Jirži, mě naopak džekec Noksfile líbila se. Ona ten posletni důfot, že to dochledět do konec, ja? Chumor a tak dal. Sranta to plpy jak minister Bendl, ale poržhad ještě natpruměr oproti sbytek filma).(28.6.2013)

Akčňák s westernovou inspirací. Do městečka mají přijít po zuby ozbrojení banditi a je třeba je nejen zastavit, ale i zneškodnit. Arnold je ve formě, ale tuším že tahle role je pro něj hodně veliký strop toho co mu divák je ještě schopen odpustit. Stallone vypadá v novějších filmech lépe. Arnold je přesvědčivý jen v mluvených pasážích, ale tomuhle dědkovi prostě jen těžko uvěříte že dokáže vyskočit s chlapem z okna na ulici. Příjemnou atmosféru to má, záporáka taky, Forest Whitaker je skvělá volba. Ostatně casting není vůbec špatný. Koho bych klidně vynechal je šerifův mladý zástupce, který to na začátku koupí. Takže ....Arnií vítej zpátky, škoda ale že návrat trval tolik let. 55%(16.5.2013)

• - Arnold Schwarzenegger (Ray Owens) vo filme pripomína hláškou "You make us immigrants look bad" svoj rakúsky pôvod. (ywo666)

• - Guľomet Vickers bol vo filme označovaný ako guľomet z roku 1939. V skutočnosti sa jednalo o Vickers z roku 1916. Bol funkčný a využitý v obidvoch svetových vojnách. Je to jeden z prvých guľometov využitých vo vojne. Jedná sa o historickú zbraň z 1. svetovej vojny. Nábojové pásy doň merajú až 8 metrov! (gogo76)

• - Ve scéně v čase 1:10:09 u auta opřená zbraň není, v čase 1:10:13 však již ano. (dc125)